THE STRAIGHT LINER: KENDİNDEN EMİN

Kurallara uygun

Burada varış noktanız sadece yola çıkmak: Kat ettiğiniz her kilometre size sınırsız bir özgürlük hissi ve eşsiz sürüş keyfi veriyor. Alp Beyazı gövde rengine sahip R 1250 RT, Dynamics paketindeki Pro sürüş modları, dinamik motor freni kontrolü ve Dinamik Fren Kontrolü gibi özelliklerle etkileyicidir. Sele ısıtması ve ek arka çantayı içeren Comfort paketi gezi boyunca ihtiyacınız olan her şeyle birlikte varış noktasına rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

+ Devamını okuyun
TPC

Lastik Basınç Kontrolü (TPC) basınç kaybı durumunda sürücüyü otomatik olarak uyarır ve potansiyel tehlikeler konusunda erkenden bilgilendirir.

Dynamics paketi

Dynamics paketi, adaptif farlar ve Pro farlar, Dynamic ESA, ACC, Pro Vites Değiştirme Asistanı, Pro sürüş modlarının yanı sıra MSR ve DBC özelliklerini içerir.

Comfort paketi

Comfort paketi, anahtarsız sürüş, merkezi kilit sistemi, hırsızlığa karşı alarm sistemi, ısıtmalı seleler, comfort telefon, elektrik prizi ve krom kaplama egzoz sistemini içerir.

Küçük arka çanta, 28 L

28 litre hacme sahip arka çanta bir kask için yeterli alan sunar, günlük kullanıma ve küçük gezilere uygundur.

Küçük arka çanta için iç çanta

Arka çanta için uyumlu astar eşyalarınızı düzenler, yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır.

İddialı bir ruh

Daha fazlasına duyulan arzu

Dışarıya çıkıp dolaşmak istiyorsunuz: Dik geçitleri güçlü bir şekilde aşmak, virajları sıkıca kucaklamak. Metalik Yarış Mavisi gövde rengine sahip Sport versiyonuyla paranızın karşılığını alırsınız. Option 719 Sport Jantlar ve siyah/gümüş alüminyum Shadow ve Shadow II frezelenmiş parça setleri gerçekten göz kamaştırıyor. LED ek farlar görüşü artırırken, yeni ses sistemi de gezinize eşlik eden müziği belirliyor.

+ Devamını okuyun
ECE ses sistemi

DAB+, ekolayzer ve gelişmiş ses ayarlarıyla ses sistemi 2.0 iyi bir ses sunarken çoklu kumandayla kolayca kontrol edilir.


LED yardımcı far

LED ek farlar görüşün zayıf olduğu durumlarda güvenliği artırır.

Option 719 Sport Jantlar

Özel iki renkli Option 719 Sport jantlar, kontrast frezesiyle tasarımı vurgular.

Option 719 Shadow II Billet Pack

Option 719 Shadow II Billet Pack, siyah/gümüş renkte yüksek kaliteli anodize ve frezelenmiş alüminyum bileşenleriyle motosikletin sportif karakterini vurgular. Ayarlanabilir kollar son derece yardımcıdır ve tam bir uyuma sahiptir. Frezelenmiş genleşme tankı kapakları stil ve işlevselliği bir araya getirir.

Option 719 Shadow Billet Pack

Option 719 Shadow Billet Pack, siyah/gümüş renkte yüksek kaliteli alüminyum bileşenleriyle motosikletin sportif karakterini vurgular. Motor muhafazası kapağı ve silindir kafası kapaklarını, buji kapağını, yağ dolum tapasını ve silindir kafası kapakları üzerindeki plastik kızakları içerir.

Uzun mesafe modeli

Canlı ve sade

Metalik Siyah gövde rengiyle Triple Black Stili, kusursuz bir forma sahip R 1250 RT’nin güçlü ve dinamik yönünü öne çıkarıyor. Adaptif farlar, Anahtarsız Sürüş ve Dynamic paketi ek konfor ve keyif sunuyor. Hiçbir şeyi ertelemek zorunda değilsiniz, en önemli eşyalarınızı depo üstü çantasında her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Akıllı acil durum çağrısı

Akıllı acil durum çağrısı, bir kaza anında kurtarma zincirinin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde başlatılması için otomatik olarak BMW çağrı merkeziyle iletişime geçer.

Comfort paketi

Comfort paketi, anahtarsız sürüş, merkezi kilit sistemi, hırsızlığa karşı alarm sistemi, ısıtmalı seleler, comfort telefon, elektrik prizi ve krom kaplama egzoz sistemini içerir.

Dynamics paketi

Dynamics paketi, adaptif farlar ve Pro farlar, Dynamic ESA, ACC, Pro Vites Değiştirme Asistanı, Pro sürüş modlarının yanı sıra MSR ve DBC özelliklerini içerir.

Touring yan çantalar için iç çantalar

Sağdaki touring çantası için uyumlu astar eşyalarınızı düzenler ve yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır.

Depo üstü çanta, 11 L

11 litre hacme sahip kayış bağlantılı ve su geçirmez ana bölmeye sahip küçük depo üstü çanta kısa yolculuklar için ideal bir yol arkadaşıdır.

Exclusive

Her kilometrede şık

Titizlikle üretilmiş büyüleyici şıklığıyla Metalik Mineral Beyazı R 1250 RT sizi şaşırtacak. Özel Option 719 sele, Option 719 Classic Billet Pack ve iki renkli Option 719 Classic Jantlar ile motosikletinize kişisel dokunuşunuzu katabilir ve ona hak ettiği özeni gösterebilirsiniz.

+ Devamını okuyun
Option 719 Classic Jantlar

Özel iki renkli Option 719 Classic jantlar, kontrast frezesiyle tasarımı vurgular.

Option 719 sele

Saddle kahverengi Option 719 şık sele ince yapısı, göze çarpmayan dokusu, süslü dekoratif dikişleri ve cazip kapitone kabartma yapısıyla etkileyicidir.

Option 719 Classic frezelenmiş parça seti

Renkli kapağıyla arka çanta 49 litrelik saklama alanıyla iki kask için yeterli alan sunar.

Touring arka çanta

Renkli kapağıyla arka çanta 49 litrelik saklama alanıyla iki kask için yeterli alan sunar.

Touring arka çanta için astar

Arka çanta için uyumlu astar eşyalarınızı düzenler, yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır.

R 1250 RT aksesuarları

Spor susturucu

Yüksek kaliteye sahip titanyumdan üretilmiş geçmeli susturucu ve karbon uç kapağı güçlü bir sese ve sportif bir görünüme sahiptir.

Saklama

Açık beyaz alüminyum touring arka çanta

Büyük, su geçirmez, 49 L hacme sahip arka çanta geniş bir kullanım alanı sunar ve standart olarak sırt dayama yastığına sahiptir. Tek bir hızlı adımda doğrudan standart bagaj taşıyıcısına takılabilir.

Touring çanta ve touring arka çanta için iç çanta

Touring çantaları ve touring arka çantalar için uygun iç çantalar bagajınıza düzen getirir, yüklemeyi ve boşaltmayı kolaylaştırır. Taşıma kolu ve omuz askısı sayesinde çantalar hızlı ve zahmetsiz bir şekilde elde taşınabilir. Pratik detayları arasında ek dış cepler, çantalara ait iç ek çantada üç taraflı fermuar ve arka çanta iç çantası için geniş açılır kapak mevcuttur.

Depo üstü çanta, 11 L

Kilitlenebilir iç bölüme (yaklaşık hacmi 11 L) ve harita cebine sahip depo üstü çanta su geçirmezdir. Su geçirmez dış cebinde 0,5 litre PET şişe güvenle taşınabilir. Taşıma kolu ve sökülebilir taşıma kayışıyla birlikte.

Tasarım

Çanta çıtası, krom kaplama

Birinci sınıf ve şekillendirilmiş krom kaplama çanta çıtaları motosikletinize farklı ve şık bir görünüm kazandırır.

Krom kaplama kapak ön yüzeyine sahip touring arka çanta

Touring arka çanta aynı zamanda krom kaplama kapak plakasıyla da sunulur ve krom kaplama çanta çıtalarıyla birlikte uyumlu bir genel görünüm meydana getirir.

Ergonomi ve konfor

Comfort ön cam

Daha yüksek ve daha geniş comfort ön cam size her türlü hava koşulunda ideal yolculuk konforunu sunar. Olağanüstü aeroakustik özellikleri ve saydamlığını korumasını sağlayan çizilmeyi önleyen kaplaması sayesinde öne çıkar.

Isıtmalı alçak sürücü selesi, siyah

Standart seleye göre 45 mm daha alçak siyah sürücü selesi motosiklete binmeyi ve zemine erişimi kolaylaştırır. Sele iki pozisyonda monte edilebilir ve 760 veya 780 mm sele yüksekliğini mümkün kılar. Ek olarak sürücüye kilometrelerce süren sorunsuz bir sürüş sırasında mükemmel konfor sağlar.

Güvenlik

Silindir kafası kapağı koruyucu

Paslanmaz çelik silindir kafası kapağı koruyucu, acil durumda hasara karşı kapsamlı bir koruma sağlar.

Kilitli yağ dolum kapağı, siyah

Küçük ama şık güvenlik vidası, frezelenmiş alüminyumdan yapılmıştır ve özel Allen anahtarı kullanılarak kilitlenebilir. Yağ dolum kapağının izinsiz olarak kurcalanmasını önler.

LED yardımcı far

Kompakt alüminyum muhafaza içinde yer alan güçlü LED yardımcı farlar siste, yağmurda ya da karda çok daha iyi bir görüşü ve görünürlüğü garanti eder. Aynı zamanda yolun farklı bir şekilde aydınlatılmasını sağlar ve beyaz, gün ışığına benzer rengiyle ana farlar için mükemmel bir destektir. LED teknolojisi sıfıra yakın yıpranmayla çalışmayı mümkün kılar.

Aksesuar kataloğunu indirin

Orijinal BMW Motorrad Aksesuarları 2020 Kataloğu
PDF   |   53.99 MB   |   English
This is disclaimer text for gpx download files.
spinner