Isle of Man TT

Yolda yarışa hazır

Bu donanım seçeneği yarış tutkunlarının kalp atışlarını hızlandırıyor. Bu motosiklet için uygun touring seçeneği: Man Adası'na bir yolculuğa çıkın ve dünyaca ünlü Dağ Parkurunda kendinizi bir TT yarışçısı gibi hissedin. Bu özel aksesuarlarla hiç sorun değil.

+ Devamını okuyun
Radyatör ızgarası koruyucu

BMW Motorrad radyatör ızgarası koruyucusu, radyatörü yarış pistindeyken aşınan lastiklerden ve taş çarpmalarından koruyor.

M motor koruyucusu

Değiştirilebilir plastik yastıklara sahip M motor koruyucusu zorlu dönüş manevraları sırasında motorun doğrudan asfalta sürtünmesini engelliyor.

M Karbon jantlar

Üstün teknoloji harikası. M karbon jantlar sayesinde motosiklet, maksimum sürüş dinamiklerini ve çevikliği yola taşıyor.

Arka montaj standı

Arka montaj standı motosikletin arka tekerleğinden kaldırılmasını kolaylaştırıyor. Stand sağlam bir dayama desteği sağlıyor. Son derece dengeli olan stand, geleneksel stantlara kıyasla daha kalın malzemeden üretiliyor. İki kasteriyle kaldırma işlemini kolaylaştırıyor ve özellikle dayanıklı.

Montaj standı bağlantısıyla M zincir gergisi

Montaj standı bağlantılarına sahip M zincir gergisi, zincir gergisinin yanı sıra arka tekerlek hizalamasını hassas bir şekilde ayarlamayı mümkün kılıyor ve ve motosiklete özellikle sportif bir görünüm kazandırıyor. Çok hafif ve boyut açısından dengeli yüksek dayanımlı alüminyum alaşımından işlenmiştir. İki kere anodize edilmiş olmasıyla optimum korozyon koruması sağlıyor.

M motosiklet paspası 250 x 105 cm

Motosikletiniz için özel bir yer sağlıyor: M motosiklet paspası cazip tasarımının yanı sıra aynı motosikletinizin servis işlemleri sırasında zemin için de güvenilir bir koruma sağlıyor. Diğer bir avantajı kaydırmaz ve ateşe dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Pratik kullanımıyla paspas 250 x 105 cm ölçülerine sahiptir.

Kendinizi maksimum düzeyde yansıtın

Daha fazla arazi mi yoksa daha fazla yarış mı? Uzun yolculuklar mı yoksa kısa geziler mi? Tek başınıza mı yoksa bir yolcuyla birlikte mi? Sadece yüksek beklentileriniz değil, aynı zamanda kendi fikirleriniz de mi var? MaXimizeR motosikletinizi kendi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirin.

spinner