Yarış pisti için tasarlandı

Her yarıştan önce ve yarış sırasında mükemmel

Pit şeridi ve pist arasında sürekli gidip gelmeyi kapsayan yarışlarda en iyi zamanı elde etmek için her milimetre önemlidir. Ve bu sadece yarış pisti için geçerli değil. Sport yardımcı stand ve M motosiklet paspası motosiklet üzerinde çalışmayı da mümkün olduğunca kolay hale getirir. Bu sırada lastik ısıtıcılar ise ilk deneme turundan itibaren tekerleklerin kusursuz bir tutuşa sahip olmasını sağlar. Adaptörü kullanarak Karbon selenin minderine bir aksiyon kamerası ya da veri kaydedici GPS fare gibi başka bir aksesuar yerleştirebilirsiniz. Buna tarz donanımlar sürüşü bir profesyonel gibi analiz etmenize yardımcı olur. M Kapak kiti ve M aks koruyucuları da yarış pistlerinde vazgeçilmezdir. 

+ Devamını okuyun
M yardımcı stand bağlantılarıyla birlikte Sport yardımcı stand

Sport yardımcı standı kullanarak çift makara sayesinde motosikleti ön ve arka tekerleklerden kaldırmak kolaydır. Son derece dengeli olan stand, geleneksel yardımcı stantlara kıyasla daha kalın malzemeden üretilmiştir. M yardımcı stand bağlantısı çalışmayı daha da kolaylaştırır. Yüksek kaliteli salıncak kolu adaptörü, arka tekerlek salıncak koluna kolaylıkla takılır ve sürüş sırasında bile motosiklet üzerinde bırakılabilir.

M motosiklet paspası

Motosikletiniz için özel bir yer sağlayan M motosiklet paspası cazip tasarımının yanı sıra aynı zamanda motosikletinizin servis işlemleri sırasında zemin için de güvenilir bir koruma sağlar. Diğer bir avantajı kaydırmaz ve ateşe dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Pratik kullanımıyla paspas 250 x 105 cm ölçülerine sahiptir.

M lastik ısıtıcı seti

M lastik ısıtıcılar hem yolda kullanım onayına sahip spor lastikler hem de düz lastikler için uygundur, 45 dakikada 90°C kullanım sıcaklığına erişir. Bu özellik pitten dışarı çıkar çıkmaz ihtiyacınız olan tutuşu size sunar, sizi güvende tutar ve ister antrenman ister yarış turu olsun ilk turdan itibaren daha iyi bir tempo yakalamanıza yardım eder.

M Karbon sele minderi

M Karbon sele minderi bir kamera adaptörü veya veri kaydedici GPS fare gibi diğer aksesuarların takılması için bir girintiye sahiptir. Bu yüksek kaliteli karbon parça, standart plastik minderin yerini alır ve UV ışınlarına dirençli, parlak kaplamasıyla özellikle dayanıklıdır.

M Kapak kiti*

Ayna ve plaka tutucuyu kolayca çıkarıp yerine M Kapak Kitindeki kapakları takabilirsiniz. Ardından hemen piste çıkmaya hazırsınız.

*Yalnızca yarış için. Yalnızca yarış pistinde kullanım içindir. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

M aks koruyucuları

M aks koruyucuları düşme durumunda çatalı ve arka salıncak kolunu korumak üzere sürtünmeye karşı dayanıklı plastikten üretilir.

spinner