Şehrin asla uyumadığını biliyoruz. Bu yüzden, on yılı aşkın süredir sizi yalnızca iki nokta arasında taşımakla kalmayıp aynı zamanda hayatınızın ve ulaşım deneyiminizin çok yönlülüğüne de uyum sağlayacak geleceğin konseptleri üzerine yoğun şekilde çalışıyoruz. Tıpkı günlük yaşamınıza kusursuz şekilde uyum sağlayan BMW CE 04 gibi. #YaşamaBağlıKalın. 

+ Devamını okuyun

Hedefimiz geleceği düşünmek ve tüm dünyadaki müşterilerimize ilham veren çözümler bulmaktı.

 ”

Dr. Markus Schramm

BMW Motorrad Başkanı

İlk bakışta sıra dışı ve dikkat çekici

İlk bakışta sıra dışı ve dikkat çekici

Gövde altında yer alan ince enerji depolama sistemi ve kompakt tahrik, geliştirme aşamasında tasarımcılarımıza yeni bir özgürlük sağladı. Bunun sonucunda tamamen çarpıcı bir görünüm elde edildi. Bu görünümün öne çıkan pek çok özelliği arasında yana doğru açılan saklama bölmesi ve dinamik sele de yer alıyor. BMW Motorrad Connectivity ve BMW Motorrad Connected uygulaması sayesinde mobilite ve iletişim benzersiz şekilde bir araya geliyor. 10,25 inç TFT ekran, analog ve dijital dünya arasında bir arayüz görevi görüyor. Navigasyondan şarj sürelerine, menzilden çalma listenize kadar önemli olan her şeyi takip edebilirsiniz. 

+ Devamını okuyun

130 km menzil: Günlük yaşantınız için fazlasıyla yeterli

BMW CE 04 ile farklı bir ulaşım deneyiminin keyfini çıkaracaksınız. Muhteşem sürüş dinamiklerini ve kusursuz sürüş keyfini gün boyunca verimli, tamamen elektrikli ve emisyonsuz olarak deneyimleyeceksiniz. WMTC test yöntemine göre belirlenen 130 kilometrelik menzil ile sayısız macera sizi bekliyor. Ayrıca, BMW CE 04 için özel olarak tasarlanan parka ile scooter üzerinde muhteşem görüneceksiniz.  

+ Devamını okuyun

Tokyo Connect GTX ceket

Tokyo Connect GTX ceket

Kullanılan esnek koruyucular sayesinde sizi her türlü hava koşuluna karşı koruyacak, şehir tarzına uygun, son derece işlevsel ve günlük kullanım için ideal bir parka. Parkaya entegre edilen ışık iletkenleri, daha fazla görünürlük ve güvenlik sağlayarak yoldaki diğer sürücülerin de sizi kolaylıkla fark etmesini sağlayacak. 

+ Devamını okuyun

DİĞER URBAN MOBILITY MODELLERİ

  

+ Devamını okuyun
spinner