Tokyo Connect GTX Ceket

Şık koruma

Tokyo Connect GTX ceket stil, işlevsellik ve korumanın kusursuz bir bileşimini sunar. Sırtta ve kol kısımlarındaki aktif ışık sistemi, sağ kola dahil edilen dokunmatik panel ve akıllı telefon şarj cebi sayesinde yeni bir seviyede güvenlik ve konfor oluşturur. Üç kat Gore-Tex malzemeden üretilen su ve rüzgar geçirmeyen parka bütünleşik AirVent sistemi ve çıkarılabilir iç ceket sayesinde tüm yıl boyu kullanıma uygundur. Omuz ve dirsek kısmındaki NP-Flex koruyucular da hafif, çıkarılabilir özelliktedir ve dışarıdan bakıldığında güçlükle fark edilir. Yukarıdan aşağıya fermuar ve iki büyük ön cep daha fazla mobilite ve saklama alanı sunar.

Şehir hayatı için yaratıldı

Tokyo Connect GTX ceket rahat bir şekilde vücuda oturması ve günlük kullanıma uygun tarzı sayesinde günlük hayatınızı doğal bir parçası haline gelir. İster ofise, ister bir kafeye ya da spora giderken olsun, esnek ve tam oturan koruyucular çok dikkat çekmeden yüksek seviyede koruma sağlar. Nefes alabilen Gore-Tex malzeme, çıkartılabilir iç ceket ve genişliği ayarlanabilir kapüşon tüm yıl boyunca her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlar. iPad'inizi bile koyabileceğiniz kadar geniş iki büyük ön cebi sayesinde cüzdana veya para çantasına, anahtarlara ve kulaklıklara istendiği zaman erişebilme avantajı sunar. İki cekette de bulunan, yukarıdan ya da aşağıdan açılabilen çift yönlü fermuarın yanı sıra yan kısımlardaki ek fermuarlar sayesinde otururken daha fazla konforun keyfini çıkarın.

+ Devamını okuyun

Aktif aydınlatma

Aktif aydınlatma

Sırt ve kollara kusursuz bir şekilde yerleştirilen ışıklı iletkenler su geçirmez özelliğe sahiptir ve hareketlerinize esnek bir şekilde uyum sağlar. Gündüz yağmur veya kirli hava nedeniyle ışığın zayıfladığı koşullarda veya karanlık gecelerde görülmenizi sağlar. Işıklı iletkenler trafikte kimsenin sizi gözden kaçırmamasını temin ederken daha fazla güvenliği de garanti eder. BMW Motorrad Connected uygulamasını ya da kola yerleştirilmiş dokunmatik paneli kullanarak kolayca etkinleştirin. Ayrıca ceketle birlikte de sorunsuz şekilde yıkayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Bütünleşik dokunmatik panel

Bütünleşik dokunmatik panel

Alt sağ kolda yeri yalnızca bir grafik tasarım sayesinde fark edilecek görünmez bir dokunmatik panel yer alır. Yalnızca dokunarak ceketinizin aktif aydınlatmasını açabilir ve kapatabilirsiniz. Diğer alternatif kullanımı da BMW Motorrad Connected uygulamasını kullanarak sık kullandığınız farklı fonksiyonları atamaktır. Böylece dokunmatik paneli sık kullandığınız navigasyon rotalarını açmak, şarkı atlamak ya da diğer Connected Sürücü Donanımı ürünlerini çalıştırmak veya yapılandırmak için kullanabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Şarj cebi ve güç kaynağı

Şarj cebi ve güç kaynağı

Şarj cebi ceketin sol iç cebi içinde yer alır. Evden çıkarken cep telefonunuzu bu cebe yerleştirmeniz yeterlidir, otomatik olarak şarj olmaya başlar. Böylece artık cep telefonu bataryasının boşalması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yine cekete yerleştirilmiş bir power bank sayesinde cebe enerji sağlanır. Alternatif olarak ceketinizi bir kablo ile motosikletinize de bağlayabilirsiniz. Bu durumda telefonunuzun veya power bank cihazının şarj edilmesine karar vermek için BMW Motorrad Connected uygulamasını kullanabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Connected Uygulaması

BMW Motorrad Connected Uygulaması

BMW Motorrad Connected uygulamamız akıllı telefonunuzu Bluetooth aracılığıyla ceketin Donanım Kontrol Ünitesinin yanı sıra motosikletinize bağlar. Böylece her zaman bağlı kalır ve tüm fonksiyonları kontrol edebilirsiniz. Işıklı iletkenleri yakıp söndürmenin yanı sıra rengini de istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Esnek kullanım için dokunmatik panelin sık kullanılanlar fonksiyonunu kullanın ve ceketi istediğiniz zaman uyumlu hale getirin. Güç kaynağının kontrol edilebilmesi sayesinde de akıllı telefonunuz üzerinden her zaman erişilebilir kalın.

+ Devamını okuyun

Motosikletinize bağlayın

Yetkili Satıcı Bulun

İlginizi çekebildik mi? O zaman Tokyo Connect GTX ceketi doğrudan yetkili satıcınızda deneyin.

Yetkili Satıcı Bulun

Görünümünüzü tamamlayın

spinner