CONNECTEDRIDE AKILLI GÖZLÜKLER

CONNECTEDRIDE AKILLI GÖZLÜKLER

Akıllı görüş

Kısa ve uzun mesafe yolculuklar için mükemmel donanım. BMW ConnectedRide akıllı gözlükler motosikletiniz için head-up display görevi görüyor. Hız veya navigasyon gibi önemli sürüş bilgilerini görüş alanınıza yansıtıyor. Size avantajı: Daha az dikkat dağıtıcıdır, daha fazla güvenlik sağlar. İnce şekli sayesinde gözlükler kaskın altına rahatça takılabiliyor. Akıllı gözlükler, değiştirilebilir renkli ve şeffaf cam seçenekleriyle ve iki farklı boyda sunuluyor.

: Gri

: M

Parça Numarası: 76507108501

*Önerilen perakende fiyatı. Yerel yetkili satıcı fiyatları burada listelenen fiyatlara göre farklı olabilir

Ürün Bilgileri
  • Motosiklet sürme için ince akıllı gözlükler
  • Daha az dikkat dağınıklığı, daha çok yola odaklanma
  • Sürücünün görüş alanında hız, hız sınırı, vites ve navigasyon talimatları
  • Motosikletle BMW Motorrad Connected uygulaması üzerinden bağlantı
  • Uygulama üzerinden ekran yapılandırma
  • Değiştirilebilir camlar, renkli ve %85 şeffaf cam seçeneği
  • Entegre ışık sensörü ile otomatik ekran ayarı
  • Sportif görünüm.
  • Boyut: Orta

Trafikte tam konsantrasyon

İstediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz bir head-up display. Optik projeksiyon modülü iç kısımda sağ camın üzerinde bulunuyor. Sürüş sırasında hız, hız limiti, vites ve navigasyonla ilgili bilgileri doğrudan görüş alanınıza yansıtıyor. Hepsi tanıdık BMW Motorrad tasarımıyla sunuluyor. Böylelikle tamamen yola konsantre olabilirsiniz. Bilgilere ihtiyacınız olmadığında sol şakak üzerindeki düğmeyi veya BMW Motorrad Connected uygulamasını kullanarak ekranı kapatabilirsiniz. Şarj arayüzü de şakak üzerinde bulunur ve bu sayede gözlüklere şarj kablosu aracılığıyla güç sağlayabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad ConnectedRide akıllı gözlükler

Mobil yaşantınıza uyum sağlar

Mobil yaşantınıza uyum sağlar

Sportif güneş gözlüğü görünümünde UV korumalı akıllı gözlükler ince şekli ve hafifliğiyle ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Mükemmel uyum için dört farklı burun yastığından birini seçebilirsiniz. Hava koşullarına göre %85 şeffaf veya renkli camlar arasında seçim yapabilirsiniz. Işık sensörü otomatik olarak sürüş bilgilerini her zaman net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor ve gözlerinizin kamaşmasını önlüyor. 

+ Devamını okuyun

Gözlük mü takıyorsunuz? Akıllı gözlüklerin içine sığacak şekilde ayrı bir RX adaptör seçeneği de mevcuttur. Gözlükçünüz tarafından ölçünüz alındıktan sonra, düzeltici gözlük camlarınızı doğrudan gözlük tedarikçisinden sipariş edebilir ve bunları akıllı gözlüğünüze takabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Connected uygulaması

BMW Motorrad Connected uygulaması

BMW Motorrad Connected uygulaması, akıllı telefonunuzu Bluetooth aracılığıyla gözlüğe ve motosikletinize bağlıyor. Böylece her zaman bağlı kalır ve tüm fonksiyonları kontrol edebilirsiniz. Örneğin veri ekranının konumunu görüş alanınıza ve motosikletteki oturma pozisyonunuza göre esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Hangi sürüş bilgilerini görüntülemek veya gizlemek istediğinizi de belirleyebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

Talimatları indirin

ConnectedRide akıllı gözlükler için hızlı başvuru kılavuzu
PDF   |   0.66 MB   |   EN
This is disclaimer text for gpx download files.

Motosikletinize bağlanın

Gözlükleri deneyin

İlginizi çekebildik mi? Öyleyse ConnectedRide akıllı gözlükleri doğrudan yetkili satıcınızda deneyimleyin.

Yetkili satıcı bulun

Dikkat

ConnectedRide Akıllı Gözlüklerin kullanımına ve ilgili yasalara uygunluğun sorumluluğu kullanıcı olarak yalnızca size aittir. Bu nedenle, ilk kullanımdan önce ve sonrasında düzenli aralıklarla (ve ayrıca sınırı geçtiğinizde) ilgili kullanım ülkesindeki yasalara uygunluğunun kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Daha Fazla BMW Motorrad Stili

spinner