Power Express

Sizin kurallarınız, sizin kararınız

"Power Express" versiyonu, S 1000 XR’ın dinamik karakterini vurguluyor ve saf sportifliği, arka çantalar gibi bagaj öğelerini sonradan montaj seçeneğiyle birleştiriyor. Bu motosikleti ne zaman ve nasıl kullanacağınıza kendiniz karar verirsiniz.

+ Devamını okuyun
ConnectedRide Navigator

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle beraber. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

Renkli ön cam

Renkli ön cam, motosikletin sportif görünümünü destekliyor. Kalıcı şeffaflık için çizilmeye dirençli kaplamaya sahip.

Siyah karbon motor koruma demiri

Yüksek kaliteli, siyah M Karbon motor koruma demiri, son derece sağlam olmasına rağmen motosikletin ağırlığına yalnızca 595 g ekliyor.

M motor koruyucusu

Değiştirilebilir plastik yastıklara sahip M motor koruyucusu zorlu dönüş manevraları sırasında motorun doğrudan asfalta sürtünmesini engelliyor.

Sports susturucu

Titanyumdan ve karbondan üretilen Sports susturucu, güçlü bir sese sahip ve her yolculuğu görsel ve işitsel bir deneyime dönüştürüyor.

Montaj standı bağlantılarıyla M zincir gergisi

Montaj standı bağlantılarına sahip M zincir gergisi, zincir gergisinin yanı sıra arka tekerlek hizalamasını hassas bir şekilde ayarlamayı mümkün kılıyor ve motosiklete sportif bir görünüm kazandırıyor. Çok hafif ve boyut açısından dengeli yüksek dayanımlı alüminyum alaşımından işlenmiştir. İki kere anodize edilmiş olmasıyla optimum korozyon koruması sağlıyor.

Gran Tourismo

Spor motosiklet tutkunları için ideal seçim

"Grand Tourismo" versiyonu, sportif sürüş özelliklerinin ve touring kapasitesinin bir arada bulunabileceğini gösteriyor. Konfordan ödün vermeden S 1000 XR ile uzun ve dinamik sürüşlerin keyfini çıkarın. Hatta bu yolculuğa arkada oturan bir yolcu ile birlikte çıkın.

+ Devamını okuyun
ConnectedRide Navigator

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle beraber. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

Radyatör ızgarası koruyucu

BMW Motorrad radyatör ızgarası koruyucusu, radyatörü yarış pistindeyken aşınan lastiklerden ve taş çarpmalarından koruyor.

Lastik basınç kontrolü (TPC)

Lastik basınç kontrolü (TPC) basınç kaybı durumunda sürücüyü otomatik olarak uyarıyor ve potansiyel tehlikeler konusunda erken aşamada bilgilendiriyor. Değerler kokpit ekranından ve BMW Motorrad Connected uygulamasından görüntülenebiliyor.

Isıtmalı elcikler

Isıtmalı elcikler elleri ve parmakları soğuk günlerde bile sıcak tutarak, bu sayede daha fazla konfor ve güvenlik sağlıyor.

Metalik Gravity Mavi 30 l çanta

Her biri 30 litre hacme ve şık kaplamalara sahip metalik Gravity Mavisi yüksek kaliteli touring çantalar, bagaj ve motosiklet kaskları için geniş alan sunuyor.

Bagaj taşıyıcı

Üst çanta veya diğer bagaj öğeleri, arkada oturan yolcu için tutamakları da bulunan sağlam bir bagaj taşıyıcıya takılabiliyor.

Orta sehpa

Motosikletin güvenli ve sabit şekilde durmasını sağlayan orta sehpa aynı zamanda yakıt doldururken, çantaları yükleyip boşaltırken ve bakım işlemleri uygulanırken avantaj sağlıyor.

Kişiselleştirilmiş S 1000 XR motosikletinizi tasarlayın

S 1000 XR motosikletiniz için başka fikirleriniz mi var? Geniş bir yelpazede yer alan opsiyonel donanım ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları arasından seçiminizi yapın ve motosikletinizi kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre kişiselleştirin.

spinner