Hazır, dikkat, başla!

Siz hazırsanız biz de hazırız

Yarış pistine yapacağınız bir sonraki yolculuk için en uygun donanıma sahip: Yardımcı stand, M motosiklet paspası, M Kapak kiti ve M lastik ısıtıcıları sayesinde zaman kaybetmeden hazır olun. Optimize edilmiş M Endurance sele ve M ayak dayama sistemi fren yaparken ve viraj dönüşleri sırasında daha fazla tepki verir. Karbon kuyruk yükselti kapağı superbike görünümünü tamamlar. Özellikle kullanışlı bir öneri: Adaptör ve girintiye sahip karbon seleye aksiyon kamerası monte edin ve tur tetikleyici içeren M veri kaydedicisinin GPS faresinin kurulumunu sağlayın.

+ Devamını okuyun
Arkada spor yardımcı stand ve montaj standı bağlantıları

Spor yardımcı stand sayesinde motosiklet çift sıra kasterler aracılığıyla kolaylıkla arka tekerleğinden kaldırılabilir. Son derece dengeli olan stand, geleneksel yardımcı stantlara kıyasla daha kalın malzemeden üretilmiştir. M montaj standı çalışmayı daha da kolaylaştırır. Yüksek kaliteli salıncak kolu adaptörü, arka tekerlek salıncak kolunun arkasına kolaylıkla takılır ve sürüş sırasında bile motosiklette kalır.

M motosiklet paspası

Motosikletiniz için özel bir yer sağlayan motosiklet paspası cazip tasarımının yanı sıra zemini de yağ ve benzin lekelerine karşı korur. Diğer bir avantajı kaydırmaz ve ateşe dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Pratik kullanımıyla paspas 250 x 105 cm ölçülerine sahiptir.

M lastik ısıtıcı seti

M lastik ısıtıcılar hem yolda kullanım onayına sahip spor lastikler hem de düz lastikler için uygundur, 45 dakikada 90°C kullanım sıcaklığına erişir. Böylece pitten çıktığınız andan itibaren yüksek bir tutuş seviyesi sunarak ilk antrenman veya yarış turunda daha yüksek güvenlik ve daha iyi bir hız seviyesi sağlar.

M Karbon kuyruk yükselti kapağı ve M Karbon sele minderi

Solo sürücüler için M Karbon kuyruk yükselti kapağı motosikletin sportif iddiasını vurgular. Motosikletin superbike görünümünü kusursuz bir şekilde tamamlamak üzere adaptör ve girintiye sahip karbon seleye aksiyon kamerası monte ederek tur tetikleyici içeren M veri kaydedicisinin GPS faresinin kurulumunu sağlayabilirsiniz.

M Kapak kiti*

Ayna ve plaka tutucuyu kolayca çıkarıp yerine M Kapak Kitindeki kapakları takabilirsiniz. Artık yarış pistine çıkabilirsiniz.

*Yalnızca yarış için. Yalnızca yarış pistinde kullanım için. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

M ayak dayama sistemi

CNC'de işlenmiş hafif ve ince M ayak dayama sistemi en üst düzeyde özgürlük ve tutuş sağlar. RR'ın dinamik görünümünü öne çıkartmak üzere M logosu ve BMW markasıyla birlikte siyah renkte anodize edilmiştir. Çeşitli ayar seçenekleri, ergonomi ve sportif karakter açısından sürücünün ihtiyaç duyabileceği tüm isteklerini karşılar.

M Endurance sele

Yarış pistlerinde son derece rahat: 850 mm'lik sele yüksekliğiyle M Endurance sele özellikle virajlara yatarak girişlerde kusursuz bir destek sunar.

Gösteri zamanı

Gerçekten göz alıcı

Bu özel donanımla kendinize ve yeni, özelleştirilmiş RR motosikletinize odaklanabilirsiniz. Yakıt deposu kaplaması, hava giriş deliği kapağı, yan panel kaplamaları ve jant kapağı gibi yüksek kaliteli M Karbon parçalar, tıpkı M logosunu ve BMW markasını taşıyan M ayak dayama sistemi gibi ayrıcalıklı ve sportif bir görünümü garanti eder. Katlanan ve ayarlanabilen M fren ve debriyaj kollarının yanı sıra M fren kolu koruyucusu motosikletin duruşunu net bir şekilde ifade eder. Bu RR ile ilgi odağı siz olacaksınız. 

+ Devamını okuyun
M ayak dayama sistemi

CNC'de işlenmiş hafif ve ince M ayak dayama sistemi en üst düzeyde özgürlük ve tutuş sağlar. RR'ın dinamik görünümünü öne çıkartmak üzere M logosu ve BMW markasıyla birlikte siyah renkte anodize edilmiştir. Çeşitli ayar seçenekleri, ergonomi ve sportif karakter açısından sürücünün ihtiyaç duyabileceği tüm isteklerini karşılar.

M katlanır fren ve debriyaj kolunun yanı sıra M fren kolu koruyucusu

Korozyona karşı dayanıklı, anodize alüminyumdan üretilmiş yukarı doğru katlanan, CNC'de işlenmiş M fren ve debriyaj kolunun yanı sıra fren kolu koruyucu da motosikletin sportif karakterini etkileyici bir biçimde vurgularken yolda sportifliğinden ödün vermeyen duruşunu da net bir şekilde ortaya koyar.

M Karbon depo kaplaması

M Karbon depo kaplaması, darbelere karşı özellikle dirençli ve UV ışınlarına karşı dayanıklı parlak rengi ve yüksek kalitede karbon yapısıyla RR motosikletinizi özellikle sağlam kılar. Aynı zamanda RR'ın toplam ağırlığını da azaltır.

M Karbon hava giriş deliği kapağı

Hava giriş deliği optimum hava beslemesi sağlar; uyumlu görünüme sahip M Karbon hava giriş deliği kapağı da yine RR'ın sportif karakterini görsel olarak öne çıkarır.

M karbon yan paneller

M Karbon yan panel görünümün yanı sıra sportif karakter açısından da açık bir ifade ortaya koyar. UV ışınlarına karşı dirençli, parlak renkte boyanmıştır ve özellikle darbelere karşı dayanıklıdır.

M Karbon arka jant kaplamaları

Ön ve arkada yer alan M Karbon jant kaplamaları sürücüyü ve motosikleti korurken uyumlu sportif görünümüyle de motosikletin dinamik özelliklerini vurgular.

Performans ve dayanıklılık bir arada

Kusursuz tur süreleriyle başa çıkmak için daha fazla süre

Yarış pistine gidişlerde olduğu gibi sportif ve yolda biraz daha uzun kaldığınız zamanlar için optimum donanım. M aks koruyucuları, M motor koruyucuları ve radyatör ızgarası koruyucuları sayesinde motosikletiniz taş çarpmasına ve çizilmeye karşı en iyi şekilde korunur. Daha yüksek, renkli ön cam rüzgara karşı koruma sağlar ve bu sayede yüksek hızlarda daha fazla konfor sunar. Gerekli eşyalar 10 l hacmindeki depo üstü çantaya ve 20 l hacmindeki arka çantaya rahatlıkla yerleştirilebilir. 

+ Devamını okuyun
M aks koruyucuları

M aks koruyucuları düşme durumunda çatalı ve arka salıncak kolunu güvenilir şekilde korumak üzere sürtünmeye karşı dayanıklı plastikten üretilir.

M motor koruyucusu

Değiştirilebilir plastik yastıklara sahip M motor koruyucusu zorlu dönüş manevraları sırasında motorun doğrudan asfalta sürtünmesini engeller.

Depo üstü çanta, 10 l

Kemer bağlantısıyla BMW Motorrad 10 l depo üstü çanta motosikletin yarış tasarımına mükemmel uyum sağlar. Yerinden kaymaz ve çıkartılabilir iç çanta ile 6 litreden 10 litreye genişleyebilir hacmi sayesinde seyahat aksesuarlarınız için yeterli saklama alanı sunar.

Arka çanta, 20 l

BMW Motorrad tarafından sunulan 20 litre hacminde arka çanta motosikletin yarış tasarımına mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Özel braketler gerekmeksizin yolcu selesine monte edilebilir ve boyut açısından dengede kalır

Radyatör ızgarası koruyucuları

BMW Motorrad radyatör ızgarası koruyucusu, radyatörü yarış pistindeyken aşınan lastiklerden ve taş çarpmalarından korur.

Yüksek, renkli ön cam

BMW Motorrad tarafından sunulan yüksek, renkli ön cam yarışlarda kullanılan tipik kubbe şeklinde tasarlanmıştır. Virajlarda yatış sırasında sürücüye rüzgara karşı en iyi korumayı ve renkli olması dolayısıyla en iyi görüşü sağlar. Aynı zamanda sürtünmeyi azaltarak azami hızda belirgin bir artış sağlar.

spinner