Nabız yükseltici

Nabzını torkla ölçenler için.

Metalik Yarış Mavisi renginde F 900 XR Sport'un göze çarpan tasarımıyla spora olan düşkünlüğünüzü gösterebilirsiniz. Çok daha sportif bir performans için sunulan kapsamlı elektronik paketin yanı sıra adaptif far özelliğini içeren Pro Farlar ile daima açık ara önde olacaksınız.

+ Devamını okuyun
Dynamic ESA

Dynamic ESA (Elektronik Süspansiyon Ayarı) sürüş koşullarına bağlı olarak süspansiyon yayının sönümleme hareketini otomatik olarak ayarlar. Sürüş sırasında farklı amortisör ayarları seçebilir ve hareketsiz haldeyken bir düğmeye basarak yay ön yükünü ayarlayabilirsiniz.

Pro sürüş modu

Pro sürüş modu sayesinde motosikletin uygulama yelpazesi önemli ölçüde genişletilebilir, ayrıca kontrol sistemleri yan yatmaya karşı hassastır. Gaz tepkisinin yanı sıra ABS Pro, MSR ve dinamik çekiş kontrolünün (DTC) kontrol davranışı ve Dynamic ESA özelliğinin standart ayarları seçilen moda uyarlanır.

Pro vites asistanı

Pro vites asistanı neredeyse tüm yük ve motor devri aralıklarında debriyaj kontrolü olmaksızın vites yükseltmeyi ve düşürmeyi sağlar. Bu sayede vites değiştirme sürelerini belirgin bir şekilde kısaltır ve debriyaj elinin rahatlamasını sağlayarak daha fazla konfor, dinamizm ve sürüş keyfi sunar.

Güçlü tasarım öğeleri

Katlanabilir debriyaj ve el freni kolları
Aşınmaya dayanıklı anodize alüminyum malzemeden CNC ile frezelenmiş kollar istenen kavrama mesafesi için üç ayara sahiptir ve olası çarpışma hasarını azaltmak için katlama mekanizması aracılığıyla belirgin bir katlama torku ile sağlanır. Görünümleri motosikletin tasarımına mükemmel şekilde uyum sağlar ve özgünlüğünüzü vurgular.

Ayarlanabilir sürücü ayak dayamaları
Anodize edilmiş siyah alüminyum malzemeden üretilen sürücü ayak dayaması, dinamik görünümü en üst düzeyde ergonomi ve atletizmle birleştirir. Oluklu yüzeyi ve üç seviyeli yükseklik ayarı sayesinde ek tutuş ve mükemmel motosiklet kontrolünü garanti eder.

Fren kolu korumaları
Fren kolu koruması, sportiflikten ödün vermeyen anlayışı net bir şekilde yansıtır. Alüminyum ve plastik malzemeden yapılmış kavisli braket, gidondaki fren ve debriyaj kolunun bir başka araçla temas ettiğinde yanlışlıkla etkinleştirilmesini ve bir kaza sırasında aracın hasar görmesini önler.

Motor spoyleri
Darbeye ve UV ışınlarına dayanıklı plastik malzemeden yapılmış üç parçalı şık motor spoyleri, kendine özgü ve sportif bir görünüm sunar. Motosikletin gövde rengindeki yan parçalar çarpıcı bir görsel vurgu oluşturur.

Pro far

Pro far ile konum ve gündüz farı görevi gören ikonik aydınlatma özelliklerine sahip olun. Bu özellik, adaptif viraj aydınlatması ile bir araya geldiğinde sürücünün görüş kabiliyetini ve görünürlüğünü artırarak yolculukları daha güvenli hale getiriyor.

Renkli Sport ön cam

Bu motosikletin Sport versiyonu, Metalik Yarış Mavisi gövde rengiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Metalik Mat Granit Gri renkteki radyatör ızgarası ve orta depo kapağı, Gece Siyahı jantlar ve altın renkli çatal borular ile çarpıcı bir kontrast yaratıyor. Kısa versiyonda sunulan renkli Sport ön cam motosikletin dinamik görünümünü öne çıkarıyor.

Mesafe aşığı

Her zaman yola çıkmaya hazır.

Viraj üstüne viraj dönmeyi seviyorsanız bunu herkese göstermekten çekinmenize gerek yok. Triple Black stili ile herkes motosikletinizin nasıl bir güce sahip olduğunu görecek. Metalik Siyah renkte ilgi çekici kontrast öğeler, gece siyahı jantlar, siyah sabit çatal boruları ve elcik korumaları ile sportif görünümü bir adım öne çıkarın.

+ Devamını okuyun
Hız sabitleyici

Elektronik hız sabitleyici 30 km/sa hızdan itibaren etkinleştirilebilir ve sabit sürüş hızını korur. Özellikle otobanın uzun ve monoton bölümlerinden bile rahat bir şekilde keyif alabilmenizi mümkün kılar. Fonksiyon fren yaparak devre dışı bırakılabilir ve seçilen hız Resume düğmesine basıldıktan sonra tekrar devreye girer.

Çanta tutucu

Touring çantalar veya soft çantalar, şık çanta tutucuya kolaylıkla ve güvenle takılabilir. Göze çarpmayan tutucu, çantalar takılı olmadığında fark edilmez.

Soft çanta
Dayanıklı polyesterden üretilen yüksek kaliteli soft çantalar, pratik detayları ve 20 litrelik saklama hacmiyle öne çıkar. Su geçirmez iç cep, yan taraftaki fermuar, taşıma kolu ve motosiklete kolay montaj için hızlı açma sistemi gibi özellikler güvenli bir tutuş ve pratik kullanım sağlar.

Touring çanta
 
Her biri 32 litrelik depolama kapasitesine sahip sert dış kaplamalı yüksek kaliteli touring çantalar, uzun yolculuklarda yanınıza almak istediğiniz eşyalar ve hatta bir motosiklet kaskı için fazlasıyla yeterli alan sunar. Sıçramalara karşı korumalı ve su geçirmez bir iç cep ile desteklenebilen bu kilitlenebilir çantalar, kısa ve uzun mesafe yolculuklar için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Yüksek kaliteli çanta kaplamaları motosikletin gövde rengiyle uyumludur.

Büyük depo üstü çanta
Kolay yıpranmayan polyester kumaştan üretilmiş depo üstü çanta akıllı özelliklerle doludur ve gerekli olduğunda 11 litreden 16 litreye kadar genişletilebilir. Harita cebi ve dış cepler ek alan sağlar. Gelişmiş kayışlı bağlantısı ile sağlam bir tutuş sağlarken kolay kullanımı da mümkün kılar.

Küçük depo üstü çanta
Kayışlı bağlantı ile monte edilen dayanıklı küçük depo üstü çanta, kısa yolculuklar için ideal bir arkadaştır. Su geçirmez özellikteki çıkarılabilir iç cebe sahip ana bölme, kablo geçişi, 5,5 litrelik saklama alanı, taşıma kolu ve çıkarılabilir çanta askıları ile günlük kullanım için eksiksiz şekilde donatılmış pratik özellikler sunar.

Comfort sele

Comfort sele ek dolgusu sayesinde sürücü ve ön yolcunun oturma konforunu belirgin şekilde artırarak kilometrelerin sorunsuz bir şekilde aşılmasına yardımcı olur. Bu sayede uzun yolculuklar bile rahat ve zahmetsiz hale gelir. 

Navigasyon

Navigasyon tertibatı
Gidon kelepçesi üzerindeki taşıyıcı ve montaj yuvasından oluşan navigasyon tertibatı BMW Navigator’ın sürücünün görüş alanı içinde sabitlenmesini sağlar. Navigasyon sistemi ve bağlantı fonksiyonları gidon üzerindeki çoklu denetleyici aracılığıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Navigator VI
Navigator VI yalnızca touring hayranları için tasarlanmadı. Sistem, rota planlamayı oldukça kolay hale getirir ve tüm gezileri mükemmel deneyimlere dönüştüren birçok ek özellik sunar. Beş inçlik dokunmatik ekran su geçirmezdir, doğrudan güneş ışığında bile kolayca okunur ve ihtiyacınız olan tüm genel bilgileri gösterir.

Orta sehpa

Motosikletin güvenli ve sabit şekilde durmasını sağlayan orta sehpa aynı zamanda yakıt doldururken, çantaları yükleyip boşaltırken ve bakım işlemleri uygulanırken avantaj sağlar. Buna ek olarak, lastikler ve süspansiyon, hareketsiz kaldıkları süre boyunca dinlendirilmiş olur.

LED yardımcı farlar

Güçlü LED yardımcı farlar, geliştirilmiş aydınlatma özellikleri sayesinde görüşün zayıf olduğu durumlarda ihtiyaç duyduğunuz görüş açısını sunarak ana farları mükemmel bir şekilde destekler. LED teknolojisi, sıfıra yakın yıpranmayla çalışmayı mümkün kılar.

Şehir gezgini

Şehre dair keşifler.

Trafik sıkışıklığından kaçınıyorsunuz, aklınızın bir köşesinde daima kestirme yollar var. Motosikletinizi şehirde ustalıkla kullanıyorsunuz. Ergonomik çeşitliliği ve 775 mm ile 870 mm arasındaki sele yüksekliği sayesinde bu motosiklet size ve hayat tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak. Anahtarsız Sürüşle kolayca çalıştırılabilir. Rahat ve her zaman yanınızda: Küçük arka çanta tüm önemli taşıma ihtiyacınızı karşılıyor.

Temel model Beyaz gövde rengi ile sportif ve zahmetsiz bir görünüm sunuyor. Radyatör ızgarası ve orta depo kapağında Metalik Mat Granit Gri kullanılırken sele siyah renkte sunuluyor. Motosikletin sade tasarımını Metalik Mat Beyaz Alüminyum jantlar tamamlıyor.

+ Devamını okuyun
Anahtarsız sürüş

Anahtarsız sürüş özelliğiyle artık anahtarlarınız cebinizde kalabilir. Anahtarsız sistem son derece rahat olduğundan sürücünün motosikletini bir düğmeye basarak kolaylıkla çalıştırabilmesini sağlar. Gidon kilidi ve yakıt deposu kapağı kilidi de bu şekilde açılabilir. Motorunuza atlayın ve yola çıkın!

Isıtmalı elcikler

Ellerinizin üşümesi artık geride kaldı. Çok kademeli kumandaya sahip elektrikli ısıtmalı elcikler ellerinizi sıcak tutar. Elleriniz sıcakken ve parmaklarınızı daha iyi hissederken motosikletinizi daha iyi kontrol edebileceğiniz için daha fazla konfor ve daha fazla güvenlik sunar. Isıtmalı elcik, gidonlar üzerindeki çoklu denetleyici aracılığıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Fren kolu koruması

Fren kolu koruması, sportiflikten ödün vermeyen anlayışı net bir şekilde yansıtır. Alüminyum ve plastik malzemeden yapılmış kavisli braket, gidondaki fren ve debriyaj kolunun bir başka araçla temas ettiğinde yanlışlıkla etkinleştirilmesini ve bir kaza sırasında aracın hasar görmesini önler.

Bagaj taşıyıcı

Toz boya kaplamalı dökme alüminyum malzemeden sağlam bagaj taşıyıcı ile bir arka çantayı veya diğer eşyalarınızı kolay ve güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Arka çanta taşıyıcı motosiklete sabitlendiğinden ve sarsıntıdan korunduğundan, arka çanta takılıyken motosikletinizin yüksek hızlarda bile çok daha iyi sürüş sunduğunu fark edeceksiniz.

Küçük arka çanta

Küçük arka çanta, 30 litre
Su geçirmez plastik arka çanta 30 litrelik hacmiyle bir kask için yeterli alan sağlar. Opsiyonel olarak Metalik Mat Asfalt Grisi, Metalik Siyah, Yarış Kırmızısı veya Beyaz renkte sunulan kapak menteşe sistemi sayesinde yumuşak bir şekilde kapanır ve motosikletin yüksek kaliteli görünümünü vurgular.

Lastik basınç kontrolü (TPC)

Lastik basınç kontrolü (TPC), mevcut lastik basıncı hakkında bilgi verir ve sürücüyü basınç kaybının neden olabileceği potansiyel tehlikelere karşı uyarır. Değerler kokpit ekranı aracılığıyla görüntülenebilir. Sürüş sırasında belirlenen değerlerden sapma olması durumunda sarı arka lamba ve kırmızı uyarı ışığı durumu otomatik olarak gösterir.

ECALL

Akıllı acil durum çağrısı, bir kaza anında kurtarma zincirinin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde başlatılması için otomatik olarak BMW çağrı merkeziyle iletişime geçer. Aracın konumu iletilir ve mümkünse ilgili kişiyle ilk iletişim kurulur. Sistem, yolda yardıma ihtiyaç duyan diğer kişiler için manuel olarak da etkinleştirilebilir.


*Şu an için Türkiye pazarına sunulmamaktadır.

Çok daha fazla aksesuar

Farklı bir sele mi yoksa daha fazla saklama alanı mı? Hiç sorun değil! Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarından oluşan geniş ürün yelpazemizi keşfedin ve ihtiyacınıza uygun bir motosiklet tasarlayın.

Aksesuarlara git
spinner