Yarış pistleri için

Her türlü zorluğa hazırlıklı

Gerçek bir M: Standart olarak kazanmaya odaklı sunuluyor. M Kapak Kiti, Sport yardımcı stand, M Performance lastik ısıtıcı ya da M motosiklet paspası gibi ek donanımla motosikletinizi yarış pistine hazırlayabilir ve zaferi garanti edebilirsiniz.

Not: Bazı parçaların kamuya açık yollarda kullanılmasına izin verilmez ve bu parçalar yalnızca yarış pistinde kullanılabilir.

+ Devamını okuyun
M montaj standı bağlantılarıyla birlikte Sport yardımcı stand

Sport yardımcı stand sayesinde motosiklet çift sıra kasterler aracılığıyla kolaylıkla ön ve arka tekerleğinden kaldırılabilir. Son derece dengeli olan stand, geleneksel yardımcı stantlara kıyasla daha kalın malzemeden üretilmiştir. M montaj standı çalışmayı daha da kolaylaştırır. Yüksek kaliteli salıncak kolu adaptörü, arka tekerlek salıncak kolunun arkasına kolaylıkla takılır ve sürüş sırasında bile motosiklette kalır.

M motosiklet paspası

Motosikletiniz için özel bir yer: M motosiklet paspası göze hoş görünen tasarımının yanı sıra servis işlemleri sırasında zemini de korur. Diğer bir avantajı kaydırmaz ve ateşe dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır. Pratik kullanımıyla paspas 250 x 105 cm ölçülerine sahiptir.

M lastik ısıtıcı seti

M lastik ısıtıcılar hem yolda kullanım onayına sahip spor lastikler hem de düz lastikler için uygundur, 45 dakikada 90°C kullanım sıcaklığına erişir. Böylece pitten çıktığınız andan itibaren doğru tutuş seviyesi sunarak ilk antrenman veya yarış turunda daha yüksek güvenlik ve daha iyi bir hız seviyesi sağlar.

M Cover kit*

Aynaları ve plaka tutucuyu kolayca çıkarıp yerine M Kapak Kitindeki kapakları takabilirsiniz. Artık yarış pistine çıkabilirsiniz.

*Yalnızca yarış için. Yalnızca yarış pistinde kullanım için. Kamuya açık yollarda kullanımına izin verilmez.

spinner