Kişiselleştirmeye ilham veriyor

Yolda havalı ve rahat

Bu donanım özellikleri bir sonraki yolculuğunuz için ideal seçenekler sunuyor. Bu motosiklet çeşitli konfor özellikleriyle trafik içerisinde kolay manevra yaparken her durumda soğukkanlılığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Headlight Pro ikonik görünümünün yanı sıra güvenliğinizi de destekliyor. Isıtmalı elcikler sayesinde düşük sıcaklıklarda bile her şey kontrolünüz altında. Tek başına çıktığınız yolculuklar için mükemmel bir seçenek olarak konforlu tekli selenin arkasında bagaj taşıyıcı için de yer sunuyor.

+ Devamını okuyun
Headlight Pro far

Headlight Pro ile far, konum ışığı ve gündüz farı görevi gören ikonik aydınlatma özelliklerine sahip oluyor. Bu özellik, adaptif far ile bir araya geldiğinde sürücünün görüş kabiliyetini ve görünürlüğünü artırarak yolculukları daha güvenli hale getiriyor.

Geri vites

Geri vites, engebeli yüzeylerde ve dar alanlarda manevra yapmayı ve park yerlerinden çıkmayı kolaylaştırıyor. Elektrikli geri vites rölanti sırasında gidon üzerinde yer alan bir düğme ile etkinleştiriliyor. Ekrandaki R işareti aktif olduğunu gösteriyor. Motosikletinizi zorlanmadan park ettiğiniz yerden çıkartarak bir sonraki varış noktasına doğru rahat bir şekilde yola koyulabilirsiniz.

Isıtmalı elcikler

Ellerinizin üşümesi artık geçmişte kaldı: Elektrikli ısıtmalı elcikler çok seviyeli bir kontrol sunuyor. Soğuk günlerde ve yağmurda sürüş sırasında sıcak ellerle ve parmaklarınızda daha fazla hisle motosikleti kontrol etmek çok daha kolay olduğundan sürüşü daha güvenli hale getiriyor ve konforu artırıyor.

Yokuş Kalkış Kontrolü (HSC)

Yokuş Kalkış Kontrolü, yokuşlarda motor çalışırken zahmetsizce durmayı sağlıyor ve kalkışı hiç olmadığı kadar rahat hale getiriyor. Bir kez etkinleştirildiğinde kullanışlı kalkış asistanı, motosikletin geri kaymasını önleyerek özellikle bagajı olan motosikletçiler için paha biçilmez bir destek sunuyor.

Siyah, alçak tekli sele

Siyah renkte sportif tekli sele, opsiyonel bagaj taşıyıcıya uygun olarak kısaltılmıştır. Gri kontrast dikişlerle yüksek kalitede suni deriden üretilen selenin yüzeyi sürüş tasarımına kusursuz şekilde uyum sağlıyor. Motosikletini tek başına kullanmak isteyenler için mükemmel.

Siyah bagaj taşıyıcı

Siyah bagaj taşıyıcı yolcu yerine daha fazla eşya taşımayı tercih eden solo sürücüler için ideal bir seçenektir. Taşıyıcı daha küçük eşyalar için 10 kg'a kadar kapasite sunuyor ve bagaj taşıyıcı için tekli seleyle özellikle uyumludur.

Astarlanmış Dolgu Paneli

Yolda her zaman şık ve düzenli bir görünüm: Astarlanmış Dolgu Paneli çantalar ve kanatlar arasındaki boşluğu kapatarak motosikletin arka bölümünün özellikle düzenli görünmesini sağlıyor. Kaplama plastikten üretilmiştir ve tercih ettiğiniz renge boyanabiliyor.

spinner