Tozu toprağa katar

Zorlu arazi için mükemmel donanım

GS Trophy tasarımı ve off-road lastikleri bu motosikletle asfaltta çok zaman geçirmeyeceğiniz anlamına geliyor. Bir sonraki çıkış: Vahşi doğa. Yalnızca siz ve motosikletiniz. Tekli sele üzerinde yalnızca tutkularınız için yer var. Sport Titan arka susturucunun sesi size eşlik ediyor. Mükemmel off-road donanımı spor süspansiyonla birlikte Enduro paketini içeriyor. El ve ayak kolları ayarlanabiliyor, böylece her şey kusursuz şekilde uyum içinde. Gümüş renkli Enduro yan sehpa ve siyah renkli motor koruma demiri size daha fazla güvenlik sağlıyor. ConnectedRide Akıllı Telefon Kızağı en iddialı hedeflere ulaşma konusunda sizi destekliyor.

+ Devamını okuyun
ConnectedRide Navigator ve navigasyon hazırlığı

BMW ConnectedRide Navigator ile tüm yolculuklar ve planlar her zaman sizinle. BMW ID aracılığıyla BMW Motorrad uygulamasını kullanarak planlanan rotalar senkronize edilebiliyor. 5,5 inç dokunmatik ekran doğrudan güneş ışığı altında bile kolaylıkla okunabiliyor. Kullanım çoklu kontrolör aracılığıyla sezgisel olarak sağlanıyor.

“Navigasyon cihazları hazırlığı” ile motosikletinize sonradan bir navigasyon hazırlığı takabilirsiniz.

Ayarlanabilir el ve ayak kolları

Siyah, anodize alüminyumdan ayarlanabilir el ve ayak kolları benzersiz ve sportif bir görünüm sunuyor. Kolları beş farklı kavrama genişliğine göre ayarlayabilir ve bunu eldivenleriniz takılı halde bile alet gerektirmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayak freni ve vites değiştirme kolları esnek olarak iki pozisyonda sabitlenebiliyor. Vites değiştirme kolunun yüksekliği de döndürülerek ayarlanabiliyor.

Siyah tekli sele

Siyah tekli sele motosikletin sportif karakterini vurguluyor. Aynı zamanda daha fazla eşya taşımak gerekmesi halinde bir platform görevi görüyor.

Sport Titan arka susturucu

Titanyum kaplama arka susturucu etkileyici derecede zengin bir sese sahip ve hem görsel hem de işitsel anlamda motosikletin sportif karakteri hakkında net bir ifade ortaya koyuyor.

Gümüş renkli Enduro yan sehpa

Gümüş renkli Enduro yan sehpa geniş destek yüzeyiyle özellikle yumuşak veya gevşek zeminlerde güvenli bir duruş sağlıyor.

Siyah motor koruma demiri

Siyah, parlak, kaplama, paslanmaz çelik motor koruma demiri kiti motosikletin hasar riskini azaltıyor.

Kaşif

Bir sonraki keşfe hazır

Bu versiyonla dünyayı alt üst edecek ve sınırsız özgürlüğün keyfini çıkaracaksınız. ConnectedRide Akıllı Telefon Kızağıyla akıllı telefonunuzu motosikletinize entegre ettiğinizde her şey bağlantılı hale geliyor. Alüminyum çantalar bolca saklama alanı sunuyor, böylelikle ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilirsiniz. Beraberinizde bir yol arkadaşı da mı getiriyorsunuz? Yolcunuz için ekstra ayak dayamaları da bulunuyor. Renkli, daha yüksek ön cam, hava koşullarına karşı gelişmiş koruma, rüzgara karşı daha fazla koruma ve kask bölgesinde daha az gürültü ile en üst düzeyde yolculuk konforu sunuyor. Orta sehpa gitmek istediğiniz yere ulaştığınızda motosikletinizi güvenli bir şekilde destekliyor.

+ Devamını okuyun
Bagaj sistemi: 36 litre ile 44 litre arası gümüş renkli alüminyum çanta ve gümüş renkli alüminyum çanta tutucu

Kendileri ve donanımları için en zorlu talepleri olan touring meraklılarına mükemmel çözüm: Alüminyum çantalar 36 ve 44 litrelik saklama alanı sunuyor. Sağlam taşıma donanımı toz geçirmiyor. Donanımın birçok kullanışlı detayı son derece zorlu koşullar altında bile sizi etkileyecek.

Sağlam çanta tutucular alüminyum çantaların kolay ve güvenli bir şekilde takılmasını sağlıyor. Üstelik motosikletin off-road tasarımını vurguluyor.

ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle akıllı telefonunuzu taşıyor ve sürüş sırasında navigasyon için kullanmanıza olanak tanıyor. BMW Motorrad Connected uygulaması ve çoklu denetleyiciyi kullanarak navigasyon haritasını açabilir veya araca ilişkin bilgileri görüş alanınıza yansıtabilirsiniz. Çeşitli akıllı telefon boyutlarına uygun yapısıyla endüktif olarak ya da bir kablo aracılığıyla akıllı telefonunuzu şarj ediyor.

Yüksek, renkli ön cam

Yüksek, renkli ön cam daha yüksek hızlarda rüzgarın üst gövde üzerindeki baskısını açıkça azaltıyor ve böylece konforu artırıyor.

Ek LED far

Güçlü ek LED farlar ışığın zayıf olduğu koşullarda ihtiyacınız olan görüşü sağlıyor.

Orta sehpa

Orta sehpa motosikletiniz üzerinde bakım işlerini yapmanızı kolaylaştırıyor ve güvenli bir şekilde park etmenizi sağlarken çok az bir yer işgal ediyor.

Gümüş renkli Enduro yan sehpa

Gümüş renkli Enduro yan sehpa geniş destek yüzeyiyle özellikle yumuşak veya gevşek zeminlerde güvenli bir duruş sağlıyor.

Arka ayak dayamaları

Arka ayak dayamaları sert profile sahip ya da ağır tabanlı botlarla bile tırtıklı yüzeyi sayesinde en ideal tutuşu sunuyor. Korozyona karşı dayanıklı döküm çelik üretimi sayesinde ayak dayamaları paslanmaz özellikte. Solo sürüş sırasında katlanabiliyor.

spinner