Çoklu alet

Kusursuz eşlikçi

Bu aksesuar ürünleri F 800 GS’inizi günlük hayattan kısa süreli kaçamaklar için ideal motosiklet haline getiriyor. Vario çanta ve arka çanta hızlı bir şekilde takılabiliyor ve bagajlarınız için yer sağlıyor. Yüksekliği ayarlanabilen ön cam fırtınalı havalarda sürüş sırasında sizi koruyor. ConnectedRide Kızağı asla kaybolmamanızı sağlıyor. Sadece akıllı telefonunuzu içine yerleştirin ve uygulamanın size yol göstermesine izin verin.

+ Devamını okuyun
ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle akıllı telefonunuzu taşıyor ve sürüş sırasında navigasyon için kullanmanıza olanak tanıyor. BMW Motorrad Connected uygulaması ve çoklu denetleyiciyi kullanarak navigasyon haritasını açabilir veya araca ilişkin bilgileri görüş alanınıza yansıtabilirsiniz. Çeşitli akıllı telefon boyutlarına uygun yapısıyla endüktif olarak ya da bir kablo aracılığıyla akıllı telefonunuzu şarj ediyor.

Gümüş gidon yükselticileri

Preslenmiş alüminyumdan üretilen ve 15 mm yükseklik artışı sağlayan gidon size çok daha rahat bir sürüş pozisyonu ve off-road sürüşü sırasında ek kontrol sağlıyor.

Rüzgar ve hava koşulları koruması

Yüksek, renkli Tour ön cam
Renkli touring ön cam, standart ön cama kıyasla yaklaşık 80 mm daha yüksek ve 30 mm daha geniş; bu sayede rüzgara ve hava koşullarına karşı dikkat çekici derecede iyileştirilmiş korumanın yanı sıra touring motosikletlerin genel konforunu sunuyor. Çizilmeye karşı dayanıklı kaplama uzun süreli saydamlık sağlarken rengi motosikletin görünümünü daha da iyileştiriyor.

Ön cam ayar mekanizması
Ön cam ayarlama mekanizmasıyla sürücü büyük ön cam ve touring ön camın pozisyonunu iki aşamada değiştirebiliyor.

Vario çanta sistemi

Patentli ayar mekanizmasına sahip su geçirmez Vario çanta sol tarafta 30 ile 39 litre, sağda ise 20 ile 29 litre arasında değişen bir hacim sunuyor. Çantaların genişliği azaltılabildiğinden bu özellikle şehir trafiğinde yarar sağlıyor. Kullanışlı siyah renkli Vario çantalar su geçirmez ve aynı zamanda off-road kullanımına uygun.

Siyah renkli ve su geçirmez Vario arka çanta ek olarak 25 ile 35 litre arasında değişen bir hacim sunuyor.

Gümüş Enduro motor koruyucu

Alüminyumdan sağlam ve hafif Enduro motor koruyucu özellikle off-road sürüşü sırasında taş çarpmalarına ve hasara karşı koruyor.

Gümüş renkli motor koruma demiri

Gümüş renkli iki parça paslanmaz çelik motor koruma demiri motorun yatırma mesafesini kısıtlamadan silindir bölümünü hasarlara karşı koruyor.

Ek LED far

Güçlü ek LED farlar ışığın zayıf olduğu koşullarda ihtiyacınız olan görüşü sağlıyor.

Dinamik versiyon

En ince detayına kadar dinamik

Metalik Yarış Mavisi BMW F 800 GS bir sonraki keşif geziniz için üretildi. Küçük ancak incelikli vurgularıyla dinamik tarzı F 800 GS’in sportif karakterini öne çıkarıyor. Görsel, dokunsal ve ses açısından bu model temel modelin yükseltilmiş halini sunuyor.

+ Devamını okuyun
Siyah Sport Titan arka susturucu

Titanyum, karbon ve paslanmaz çelikten üretilen siyah Sport arka susturucu güçlü sesiyle her sürüşü sportif bir deneyim haline getiriyor.

Arka ayak dayaması

Arka ayak dayamaları sert profile sahip ya da ağır tabanlı botlarla bile tırtıklı yüzeyi sayesinde en ideal tutuşu sunuyor. Korozyona karşı dayanıklı döküm çelik üretimi sayesinde ayak dayamaları paslanmaz özellikte. Solo sürüş sırasında katlanabiliyor.

Enduro sürücü ayak dayaması

Daha geniş ve daha uzun Enduro ayak dayamaları daha fazla destek sağlarken motosikletin zorlu arazide kontrol edilmesini de kolaylaştırıyor.

spinner