Maceracılar, kaşifler ve motosiklet tutkunları için heyecan verici model çeşitliliği: GS ailemiz üç yeni üyesiyle karşınızda. İster en yakın arkadaşlarınızla bir hafta sonu gezisi planlıyor olun, ister küçük bir off-road araziye ya da hatta tüm dünyaya hükmedebileceğiniz bir yolculuğa çıkmak isteyin- bu modellerle tüm kapılar size açık. Hangisinin size ve planlarınıza en uygun olduğunu bulun ve tüm önemli detayları öğrenin.

+ Devamını okuyun
“ 

Daha fazla macera isteği yaratıyor

 ”
Yeni Adventure motosikletler

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS

Rotanız nasıl olursa olsun yeni BMW F 800 GS her zaman yanınızda. Yeni güçlü motoru ve çok sayıda yükseltme sayesinde hem kısa hem de uzun macera yolculukları için mükemmel. Çantanızı hazırlayın, arkadaşlarınızı toplayın ve #GSRuhunu yakından deneyimleyin.

+ Devamını okuyun
Yeni BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

Günlük rutinin dışına, zorlu araziye çıkın. BMW F 900 GS meydan okuma peşindeki herkes için mükemmel bir motosiklet. İster kayaların ve çakılların üzerinden ister rüzgarın ve suyun içinden veya derin su kanallarından ya da yüksek tepelerden geçiyor olun, bu enduro motosiklet benzersiz deneyimler yaşamak için mükemmel.

+ Devamını okuyun
Yeni BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

Maceraya hazır mısınız? BMW F 900 GS Adventure kesinlikle hazır. Dünyanın her yerinde, farklı iklim bölgelerinde ve yüksek rakımlarda size eşlik ediyor. İhtiyacınız olan konfordan ödün vermeden heyecan verici yolculuk deneyimleri yaşayın. İster tek başınıza ister bir yol arkadaşıyla kısa bir gezi ya da uzun bir yolculukta.  

+ Devamını okuyun

Daha fazla #GSRuhu

spinner