Şehir için tasarlandı

Yeni BMW Definition CE 04 yaşamınıza kesintisiz bir şekilde uyum sağlar.

İster işinizden arkadaşınızın evine, ister bir kafeden şehre gidiyor olun, Onunla varış noktanıza çabucak ulaşırsınız. Aynı zamanda sürücü, akıllı telefon ve yeni Definition CE 04 her zaman bağlantıda kalır. Tamamen emisyonsuz sürüş sunan motosikletin tasarımı bütünüyle yeniden düşünülmüştür. Yeni BMW Motorrad Definition CE 04 ile mobilite ve keyfi en üst düzeye çıkarıyoruz. Elektrikli ve emisyonsuz, kalıcı olarak #PluggedToLife.

Yeni şehir estetiğine uygun sürüş

Yeni şehir estetiğine uygun sürüş

Gideceğiniz yere tamamen elektrikli olarak ulaşın. Yeni Definition CE 04 şehir içinde amacına odaklanmış şekilde ilerler. Her yere çabucak ulaşabilmeniz için tasarlandığından evden işe, oradan da eğlenceye dinamik ve verimli şekilde, üstelik %100 emisyonsuz olarak ulaşabilirsiniz. Düşük ağırlık merkezi sayesinde yönlendirmesi rahattır ve motosiklet şehirde gitmek istediğiniz her yere zahmetsizce ulaşır. Hemen ardından da gideceğiniz yeni yerler için hazırdır.

+ Devamını okuyun

Günümüz ve gelecek için tasarım

Bir vizyon gerçek oldu

Şehir içinde sessiz ve kendinden emin sürüş sunan Yeni Definition CE 04 bu amaca yönelik tasarlandı. Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz tamamen boş bir sayfayla işe başladı. Vizyonlarının odak noktasını, insanlar ve gelecekte büyük şehirlerde ulaşımın nasıl sağlanacağı düşüncesi oluşturuyordu. Ardından tasarımı ve işlevselliği tamamen baştan düşündüler. Kompakt batarya onlara olağanüstü bir özgürlük sağladı. Sade, dinamik bir silüetin temelini oluşturdu. Yeni Definition CE 04’e keskin kenarlarla kesilen büyük, sakin yüzeyler hakimdir.

+ Devamını okuyun

İşlevselliği ve belirgin estetiği dijital gerçeklikle bir araya getiren bir tasarım.

 ”

Alexander Buckan

BMW Motorrad Araç Tasarım Müdürü

İşlevsellik tasarımla buluşuyor

Yeni Definition CE 04’ün özellikleri şimdiden geleceğin sürücülerine yönelik tasarlandı. Bu model her sürüşün bir keyfe dönüşmesini sağlıyor. Yüzer özelliğe sahip sele iterek ileri veya geri ayarlanabilir, böylece uzun boylu sürücüler bile konforlu şekilde oturabilir. Yandan açılan saklama bölmesinde bir çanta veya kask için yeterli alan mevcuttur. Elbette dışarıdaki özellikleri de önemli. Motosiklet metalik Mineral/Beyaz gövde rengiyle sunulur, mat siyah dokulu parçalar, turuncu/kırmızı renkte kademeli şeritler ve disk görünümlü alüminyum jantlara sahiptir. Sürücü donanımı da göz alıcıdır: Parka üzerindeki ışıklı şeritler daha fazla görünürlük sağlar.

+ Devamını okuyun

Dijital ve Analog dünya kesintisiz şekilde bir araya geliyor

Dijital ve Analog dünya kesintisiz şekilde bir araya geliyor

Şehir içinde siz hareket halinde ve bağlantıdasınız, o zaman bir yerden bir yere giderken yapacağınız yolculuk da böyle olmalı. Definition CE 04 üzerinde sürücü akıllı telefonuyla çevresiyle bağlantıdadır. Net ekran dijital ve analog dünya arasında bir ara yüz oluşturarak tüm önemli bilgileri gösterir. Yeni Definition modeli bir sonraki gideceğiniz yeri bilir, mükemmel rota boyunca amacına uygun bir biçimde ilerlerken en sevdiğiniz şarkıları arka planda çalar. Her zaman bağlantı halindedir, yaşam hareket halindeyken de akıllı, entegre ve tamamen sezgisel şekilde devam eder.

+ Devamını okuyun

Son derece işlevsel ve şık

Son derece işlevsel ve şık

İşlevsel, güvenli ve aynı zamanda iyi görünümlü: Günlük bir stile sahip parka, motosikletinizi sürerken de arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirirken de şık görünür. Gözle görülmeyen koruyucular dikkati çekmeden sizi korurken, sağlam ve nefes alan yüksek teknoloji ürünü malzeme her türlü hava koşulunda sizi sıcak ve kuru tutar. Manşetlerdeki ve kapüşondaki ışıklar yolda görünürlüğünüzü artırır. Bu ışıkları açabilir veya manşette bulunan sensörleri kullanarak rengini değiştirebilirsiniz. Cepteki endüktif şarj özelliği sayesinde akıllı telefonunuz her zaman doludur. Siyah jean pantolon, spor ayakkabılar ve beyaz bir açık kask görünümü tamamlar.

+ Devamını okuyun

Uygun görünüme sahip olmanın yanı sıra şık görünen işlevsel bir kıyafet yaratmak istedik.

 ”

Julia Lein

BMW Motorrad Sürücü Giyim ve Stil Tasarımı Müdürü

BMW Motorrad’da Şehir İçi Mobilite hakkında daha fazla bilgi

spinner