BMW Motorrad Concept CE 02

Canlılığıyla fark yaratır

Hayatınız – her gününüz. 24 saat. Dokuzdan beşe hayat boyu çalışmak mı? Hiç size göre değil. Mola vermenin zamanı geçmiyor mu? Hayatınız düz bir çizgi değil. Hız şeridinde yaşamıyorsunuz. Her zaman, her yerdesiniz. Her zaman yanınızda olan ise BMW Motorrad Concept CE 02. Şehir fırsatlarla dolu ve kontrol sizde, çünkü bu sizin hayatınız.

Concept CE 02 şehir ortamında yeni oranlarını ve modern biçimini sergiliyor.

 ”

Edgar Heinrich

BMW Motorrad Tasarım Müdürü

Peki tasarımı? Cesur olduğu kadar minimalist. Kısacası tamamen farklı. Kay kay tipinde ayak dayamaları ve hem gündüz hem de gece çarpıcı bir görünüm için öne çıkan LED aydınlatma tasarımı. Tasarımı o kadar keskin hatlara sahip ki hemen binip sürmek isteyeceksiniz. Çünkü siz yaptığınız sürece her şey mümkün. 

+ Devamını okuyun

Eğlence sizi harekete geçiriyor

Trafik ışıklarında kalkış mı yapıyorsunuz? Hızlanacak mısınız? Oldu bilin. Durma noktasından itibaren eksiksiz tork sunan BMW Motorrad Concept CE 02'nin elektrikli motoruyla 90 km/sa’e kadar hızlarda saf sürüş keyfini deneyimleyin. Oturma pozisyonu ve rahatlığıyla öne çıkan BMW Motorrad ergonomisi trafikte 11 kW güç ve 90 km menzille ilerlemenizi sağlarken, en kısa mesafeyi bile keyifli hale getirir. Uyumlu ceketi ise basit ve benzersizdir; yeni geliştirilen teknolojiyle birlikte koruma doğrudan üzerine yazdırılmıştır, siz farkına varmadan sizi korur. Bir kez daha, tam olmak istediğiniz gibisiniz.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Concept CE 02, günlük hayatınızda güvenilir yol arkadaşınız. Her zaman yanınızda olduğu ve kullanımı kolay olduğu için onu seviyorsunuz.

 ”

Alexander Buckan

BMW Motorrad Araç Tasarım Müdürü

BMW Motorrad’ın sunduğu şehir içi mobilite çözümleri

spinner