BMW Motorrad; pantolonlar, ceketler, tişörtler gibi çok sayıda pamuklu tekstil ürünü sunar. Bu ürünler, genellikle 40 derecede makinada yıkanabiliyor olsa da yıkamadan önce daima ürününüzün bakım etiketini kontrol etmenizi öneririz. Tekstil ürünlerinize nasıl bakım uygulayabileceğinize yönelik adım adım talimatları burada bulabilirsiniz.

+ Devamını okuyun

1. Hazırlık

1. Hazırlık

Yıkama öncesinde koruyucu aksesuarları çıkarın ve tüm fermuarları, cırt cırtları ve çıtçıtlı düğmeleri kapatın. Ürünün ters yüzünü çevirin.

+ Devamını okuyun

2. Temizleme ve yıkama

2. Temizleme ve yıkama

Kıyafeti, BMW Motorrad performans deterjanı veya hassas kumaşlar için uygun bir çamaşır deterjanı ile makinede yıkayın. Hassas yıkama ayarını seçin ve benzer renklerle birlikte yıkayın. Lütfen yumuşatıcı kullanmayın ve iyice durulayın. Yıkandıktan sonra, kıyafetin şekli hafifçe bozulabilir.

+ Devamını okuyun

3. Kurutma

3. Kurutma

Yıkadıktan sonra oda sıcaklığında asarak kurutun. Uzun süre yağmura maruz kalmış olsa bile radyatör üzerinde veya güneşte kurutmayın.

+ Devamını okuyun

4. Ütüleme

4. Ütüleme

Pamuklu tekstil ürünlerini ütüleyebilirsiniz. Bakım etiketine göre ütüleme ile su geçirmezlik özelliği yeniden etkinleşeceğinden, ütülemenizi özellikle öneririz. Not: Sert plastik parçaları, reflektörlü baskıları veya çıtçıtları ütülemeyin. Hassas parçaları ve aksesuarları korumak için ütü ile kıyafet arasında pamuk bir havlu yerleştirin.

+ Devamını okuyun

Yeni stilleriniz

spinner