M Pro Race Comp Tulum

Gerçek yarışçılar için üst düzey performans

Nabzınız hızlanır. Görüşünüz daralır, görünürde yalnızca bitiş çizgisi kalır. M Pro Race Comp kıyafetiniz ikinci bir deri gibi vücudunuzu sarar. Yarış pistlerinde olağanüstü performans için geliştirildi. M Motorsport renkleri neleri başarabileceğini ortaya koyuyor. Sofistike detayları ve yüksek teknoloji ürünü malzemeler kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda konforlu ve aerodinamik. Gruba liderlik edin ve benzersiz görünümünü siz belirleyin.

Üstün performansla içiniz rahat olsun

BMW Motorrad tarafından sunulan ve yarışçılar için sofistike güvenlik özelliklerini de içeren M Pro Race Comp kıyafeti gösteren bir video.

Milimetreler sizin için milisaniye değerindedir. Nappa derinin (opsiyonel olarak kanguru derisi şeklinde de sunulur) kalınlığı ve yüksek sürtünme direnci içinizin her zaman rahat olmasını sağlar. Çeşitli detaylar bu hissi pekiştirir. İlk bakışta bu detaylar omuzlarda, dirseklerde, kalça ve dizlerdeki AAA koruma sınıfı koruyuculardır. İkinci kez baktığınızda sonradan eklenebilen sırt koruyucuya ait cebi keşfedersiniz. Opsiyonel olarak göğüs koruyucusu da ekleyebilirsiniz.

+ Devamını okuyun

En iyi tur süreleri için ustalığı yansıtan bir ürün

M Pro Race Comp kıyafetin her bir detayı sizi korumak ve performansınızı en üst seviyeye çıkartmak üzere tasarlanmıştır. Ancak yalnızca kişiselleştirme seçenekleriyle bu parçayı benzersiz kılabilirsiniz; elbette bu, takım arkadaşlarınız için de geçerli. Farklı bedenlerden ve malzemelerden, farklı renklere ve logo seçeneklerine, hatta adınızı yazdırma tercihine kadar isteğe uygun olarak üretilen sayısız konfigürasyon seçeneği elinizin altında.

+ Devamını okuyun

M Pro Race Comp kıyafetiniz neye benziyor?

Ismarlama yarış kıyafetinizi tasarlayıcıda oluşturun ve hemen size özel teklif alın.

Kendi kıyafetinizi tasarlayın external-link-arrow-slim

Giysinizi tamamlayın

spinner