Dünya genelinde 30 ülkede faaliyet gösteren BMW Rider Academy, Türkiye’de Avrupa standartlarında hizmet veren ilk motosiklet eğitim merkezi olma özelliğine sahip. 

Eğitim Programları.

BMW Rider Academy, başlangıç seviyesindeki sürücülerden, daha önce resmi bir eğitim almamış deneyimli sürücülere kadar tüm motosiklet severlere çeşitli sürüş programları sunuyor. Bu programlar, teknik, güvenlik, disiplin ve iletişim konularında uzman “BMW Motorrad Rider Training” tarafından sertifikalandırılmış eğitmen kadrosu yönetiminde gerçekleştiriliyor.

Turlar.

BMW Rider Academy her yıl unutulmayacak deneyimler yaşatan yurt içi ve yurt dışı turlar organize ediyor.* Bu turlar ile BMW standartlarında güvenlik önlemleri ile seyahat etmenin ve değişik coğrafyaları keşfetmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Sürüş keyfinin ve seyahat etmenin verdiği özgürlük duygusunun birleştiği turlarda, isteğe bağlı olarak BMW motosikletler de kiralanabiliyor.

+ Devamını okuyun
Rıder Academy Web Sitesi external-link-arrow-slim

ŞİMDİ KEŞFEDİN.

ŞİMDİ KEŞFEDİN.

BMW Rider Academy web sitesini ziyaret ederek turlar ve eğitimlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

WEB SİTESİNE GİDİN

*Borusan Otomotiv ve/veya Rider Academy, herhangi bir şekilde seyahat acentası veya aracısı olmadığı gibi hiçbir şekilde tur ve/veya paket tur satışı ve/veya satışına aracılık işlem ve hizmeti de vermemektedir. Sitede bilgisi verilen tüm tur ve paket turlar, bağımsız olarak hareket eden ve sitesinde unvanını belirtmekte olan bir seyahat acentası tarafından sağlanmakta, organize edilmekte ve tur bedelleri de adı geçen şirket tarafından tahsil edilmektedir.

+ Devamını okuyun
spinner