İster motosikletinizle sonsuz kilometreler kat etmeyi, ister uzak arazileri keşfetmeyi, kırsal yollarda rahat bir sürüşün keyfini çıkarmayı, şehirde gezinmeyi veya yarış pistinde sınırlarınızı test etmeyi planlıyor olun, sürücü donanımınız sürüş deneyiminizde önemli bir faktör oluşturur. BMW Motorrad Rider's Gear koleksiyonu yüksek güvenlik ve konfor standartlarımızı karşılıyor. Birinci sınıf malzemeler ve mükemmel uyum sunan koleksiyon yeni standartları belirliyor. Tasarımcılarımız yeni renklerle görünüm açısından bir kez daha harika bir iş çıkarıyor.

+ Devamını okuyun

Motosikletçiler tarafından motosikletçiler için tasarlandı: BMW Motorrad Rider's Gear Koleksiyonu güvenlik, konfor ve stili bir araya getiriyor.

 ”

Sokak stilinde öne çıkanlar

Scooterınızla mı yoksa elektrikli eParkourer'ınızla mı şehrin altını üstüne getirmek istersiniz? Uğrak noktalarınız arasında hızlı, çevik ve esnek bir şekilde yolculuk ediyorsunuz. O zaman donanımımız size ihtiyacınız olan mükemmel desteği sağlıyor. Trafikte görünür olmanızı ve motosikletiniz olmadan da görülebilmenizi mümkün kılıyor. #ElektriğinKeyfiniSür Koleksiyonunun öne çıkanları arasında Tokyo Connect Gore-Tex ve Singapur ceketler, kalça ve diz koruması bulunan London pantolonlar ve çok hafif Seoul spor ayakkabılar yer alıyor.

+ Devamını okuyun

Konforlu touring tarzı için öne çıkanlar

Bu koleksiyon sizi çeşitliliğiyle cezbedecek: Uzun mesafelerde konforlu sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlayacak donanım seçenekleriyle touring motosikletinizden asla inmek istemeyeceksiniz. Üst düzey koruma, rahat kalıp ve hareket özgürlüğü için anahtar kelimemiz karma malzeme kullanımı. Bazıları su geçirmez bazıları ise nefes alabilir özellikteki bu malzemeler olması gereken yerlerde esneme özelliği sunuyor. #SürüşKeyfiniPaylaş Koleksiyonunun öne çıkanları arasında System 7 Carbon Evo kask, Aravis Air ceket ve pantolon ile Gerlos su geçirmez pantolon yer alıyor.

+ Devamını okuyun

Büyük macera için öne çıkanlar

Dik tepeler, gevşek taşlarla kaplı dağ yamaçları, yumuşak kumlar - arazide işler oldukça zorlaşabilir. Bu yüzden sunduğumuz donanımla kendinizi rahat hissetmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. #GSRuhu Koleksiyonu tam olarak zorlu arazi koşullarında dayanıklılık sürüşü için tasarlandı. Koleksiyonun öne çıkanları arasında potansiyel temas noktalarında takviyeler ile tasarlanan GS Rallye Gore-Tex ve GS Puna Gore-Tex ceket ve pantolonların yanı sıra, tıpkı sizin gibi en zorlu koşullar altında bile asla pes etmeyen GS Competition botlar yer alıyor.

+ Devamını okuyun

Performans hedefleriniz için öne çıkanlar

Performans motosikletinizle her zaman meydan okuyacağınız bir sonraki zorluğun peşindesiniz. Bu ulaşılması zor milisaniyeleri yakalama yolculuğunuzda her şeyin mükemmel olması gerekir. Donanımınız mümkün olan en yüksek korumayı sağlarken size maksimum hareket özgürlüğü sunacak şekilde tasarlandı. #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme Koleksiyonu bu amaç için özel olarak tasarlandı. Koleksiyonun öne çıkanları arasında M Pro Race bütünleşmiş kaskın yanı sıra deri streç detaylı ve koruyuculu Downforce ceket yer alıyor.

+ Devamını okuyun

Heritage karakteri ile öne çıkanlar

Heritage motosikletinizi benzersiz ve nostaljik görünümü nedeniyle seviyorsunuz. #RuhunuBesle tutkunları için görsel olarak motosikletinize her açıdan uyum sağlamanız için uygun donanımı tasarladık. Örneğin bu koleksiyon her durumda iyi görünmenizi garanti eden Mitte ceket veya Treptow Gore-Tex botları içeriyor. Tüm kıyafetler klasik havalı tarzlarının yanı sıra motosiklette kullanım için en zorlu güvenlik gerekliliklerini karşılıyor.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Rider's Gear Koleksiyonu 2024

BMW Motorrad sürücü donanımı yelpazesinin tamamını keşfedin.

Sürücü donanımına git
spinner