BMW Motorrad olarak fikirleri hayata geçirmekle, rekorlar kırmakla, sınırları zorlamakla ve statükoya sürekli olarak meydan okumakla geçen 100 yılı geride bıraktık. Yıl dönümü dolayısıyla BMW R 18 100 Years ve BMW R nineT 100 Years olmak üzere iki özel modeli, her biri yalnızca 1923 adetle sınırlı olmak üzere pazara sunuyoruz. Burada BMW Motorrad'ın parıltısına özel krom üzeri boya teknolojisinin de eşlik ettiğini görebilirsiniz. “Make Life a Ride” ruhunun 100 yılı kutlamalarında bize katılın.

+ Devamını okuyun
“ 

En ayrıcalıklı biçimiyle #SoulFuel: R 18 100 Years

BMW Motorrad tarafından 100. yıl dönümü için sınırlı sayıda üretilen BMW R 18 100 Years özel modeli

BMW R 18 100 Years

BMW R 18 daha önceden de bir ikondu ve öyle kalmaya devam edecek. Boxer motor veya hemen tanınan damla biçimindeki yakıt deposu gibi özelliklerinden çoğu geçmişimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. BMW R 18 100 Years ise görünümü sayesinde şimdiden kült bir motosiklet haline geldi. Gerçek anlamda tutkunlara yönelik özel model çok sayıda krom parçayla geçmişe ait özelliklerini gururla öne çıkarıyor. “1923 adetten 1.” olduğunu belirten 100 yıl arması ayrıcalıklı karakterini vurguluyor.

+ Devamını okuyun

İki özel modeli de keşfedin

Kendine özel tavrı olan bir Roadster: R nineT 100 Years

 ”
BMW Motorrad tarafından 100. yıl dönümü için sınırlı sayıda üretilen BMW R nineT 100 Years özel modeli

BMW R nineT 100 Years

BMW R nineT 100 Years tartışmasız şekilde geçmişimizi temsil ederken aynı zamanda her zaman güncel kalmayı sürdürüyor. BMW Motorrad Heritage World'ü ortaya çıkaran model olarak uzun süredir kült bir motosiklet haline geldi. Bu motosiklet gerçek anlamda bireyselliği temsil ediyor. Özel modelde öne çıkan bir özellik olarak motosiklete hükmeden, yüksek kaliteli bir görünüm için makinede işlenmiş Option 719 parçalar yer alıyor. Bu model depo üzerindeki özel 100 yıl armasıyla ayırt edilebilen gerçek bir sanat eseri niteliğinde.

+ Devamını okuyun

Şimdi çok daha benzersiz iki bağımsız karakter

Şimdi çok daha benzersiz iki bağımsız karakter

BMW R nineT ve BMW R 18 her zaman kişiselleştirmeye açık olduklarından bireyselci motosiklet tutkunlarının beğenisini kazanacak modeller. Her iki özel model de ayrıcalıklı tasarımları ve sınırlı sayıda üretilmiş olmaları nedeniyle diğerlerinden ayrılıyor. Gerçek motosiklet tutkunları için tasarlanan bu motosikletlerden sizin için uygun olan hangisi?

+ Devamını okuyun

Yıl dönümünde öne çıkanlar

spinner