Bmw Motorrad Pure&Crafted Festivalini Sunar.

Müzik, Motosiklet ve New Heritage’ı bir araya getiren Pure&Crafted Festivali 2019’da Amsterdam kapılarına uzanıyor.

2015, 2016 ve 2017’de Berlin’deki üç efsanevi etkinliğin ve 2018’deki Pure&Crafted ON THE ROAD etkinliğinin ardından Pure&Crafted Festival şimdi Berlin’den Amsterdam kapılarına uzanıyor. Taets Sanat ve Etkinlik Parkı’nın olağanüstü konumu 28 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek festivalin kendini kanıtlamış üç bileşeni için benzersiz bir arka plan oluşturacak: 1. Rock Müzik, 2. Motosiklet Kültürü ve 3. ‘New Heritage’ Yaşam Tarzı.

Açılış, hafta sonu başlamadan bir gece önce (27 Eylül Cuma), Amsterdam’ın merkezinde Pure&Crafted Club gecesiyle yapılacak. 29 Eylül Pazar günü ise bir kez daha Taets Sanat ve Etkinlik Parkı’ndaki kahvaltıda bir araya geldikten sonra hep birlikte bu yılki “Distinguished Gentleman’s Ride” için başlangıç noktasına doğru ilerleyeceğiz.

Onaylanan gruplar.

Ya güçlü ol ya da hızlı! En azından İngiliz garaj Punk Rock Grubu Bad Nerves dinlerken bu durum geçerli. 78 pm’de bulaşıcı bir müzik şöleni. Aynı şekilde enerjik Belçikalı garaj punk “çocukları” SONS’ın müziğindeki incelikli saykodelik ve yumuşak notalarla yerinizde duramayacaksınız. Indian Askin’i tanımayan yoktur. Amsterdamlı bu çok yetenekli saykodelik Nu-Punk dörtlüsü üç yıldır radyolarda, konser sahnelerinde ve müzik festivallerinde yer alıyor ve şimdi yurtdışında da gittikçe daha fazla ilgi çekiyor. Tıpkı uluslararası grup Swedish Death Candy gibi. Adının aksine İsveç değil Londra’dan çıkan bu grubun üyeleri İtalyan, İngiliz ve Güney Koreli. Kulağa hoş gelen, sert ve keyifli Psych-Rock müzikleriyle dünyayı fethetmek istiyorlar.

+ Devamını okuyun

Pure&Crafted: Müzik, Motosiklet ve New Heritage.

Pure&Crafted Festivali’nin ziyaretçileri özgürlüğe ve bireyselliğe düşkün motosiklet meraklılarından oluşuyor. Ayrıca bu yıl ziyaretçiler, artık kendini kanıtlamış Müzik, Motosiklet ve New Heritage’dan oluşan üç ana temayı da dört gözle bekliyor.

Pure&Crafted için Müzik deyince Indie/Alternatif, Folk, Rock, Şarkıcı/Söz Yazarları, melodik Punk Rock ve benzer müzik tarzları akla geliyor. Geçmiş etkinliklerde gelecek vaat eden yeni sanatçılarla birlikte Interpol, Refused ve The Hives gibi uluslararası ünlü gruplar da yer aldı.

Pure&Crafted’ın yaratıcısı ve isim sponsoru BMW Motorrad. Bu sayede Motosikletler konusunda hiçbir talep karşılıksız kalmıyor. Festivalin “Tekerlekler Alanı” adı verilen bölümünde motosiklet tutkunları özellikle sıra dışı özel yapım motosikletlerden hoşlananların paralarının karşılığını alacaklarını söyleyebiliriz. Yeni motosikletlerin yanı sıra klasikler, yüksek kaliteli motosiklet giysileri, donanımları ve aksesuarları da katılımcılara ilham kaynağı olacak. Ek olarak İngiltere’den ünlü Ken Fox Topluluğu da “Ölüm Duvarı” gösterisinde izleyenleri büyüleyecek.

New Heritage ise tüm bunları tamamlar nitelikte. Festivalin etkileyici mağazası özgün moda ürünleri ve el yapımı eşyalar için ideal bir ortamda. Titizlikle seçilmiş üreticilerden ve en iyi markalardan deri aksesuarlar, giysiler ve olmazsa olmaz kaliteli, sürdürülebilir ve sağlam ürünler sizleri bekliyor.

Pure&Crafted elbette Amsterdam’ın en popüler yiyecek kamyonlarına da ev sahipliği yapacak. Özenle seçilmiş, lezzetli, geleneksel şekilde hazırlanmış yemekler ve festivale özel olarak uyarlanmış kaliteli içecekler sunulacak. 

+ Devamını okuyun
spinner