BMW Motorrad Heritage Koleksiyonu 2020.

BMW Motorrad, Heritage segmentindeki faaliyetlerini artırıyor ve ilk kez kendi Ride & Style koleksiyonunu sunuyor. BMW Motorrad Heritage Koleksiyonu 2020, deri ceketten denim kıyafetlere, motosiklet eldivenlerinden imza niteliğindeki botlara kadar geniş bir yelpazeye sahip.

Modası geçmeyen klasiklerden ve simge haline gelmiş BMW Motorrad detaylarından ilham alan yeni Heritage Koleksiyonu, geleneksel tarzla modern, motosiklet giyim tarzına özgü en iyi örnekleri bir araya getiriyor. Kullanılan tüm malzeme ve kumaşlar sağlam ve uzun ömürlü, ayrıca en üst düzey güvenlik standartlarına uygun ve işlevsel.

+ Devamını okuyun

Erken dönem klasik motosikletlerin renk açısından çok iyi bilinen TwinStripes renk kimliği tüm koleksiyona yansıyor. Bu stilde ince beyaz dekoratif çizgilerle süslenmiş gösterişli siyah metal parçalar yer alıyor. Orijinal marka ve metal BMW amblemi de tasarımlarla bütünleştirilmiş. Giysilerdeki bakır renkli detaylar ve görsel vurgular klasik BMW motosikletlerinde kullanılan malzemelere atıfta bulunuyor. Yeni koleksiyon BMW Motorrad’ın geçmişini ve uzun soluklu motosiklet tutkusunu kutlar nitelikte.

BMW Motorrad’ın geçmişi 1923’e dayanıyor. Üretimi gerçekleştirilen ilk BMW motosikleti, doğal olarak hava soğutmalı, iki silindirli düz çift boxer motorla donatılan R32 modeliydi. BMW Motorrad 1978 yılında ilk kez kendine ait sürücü donanımlarının ürün yelpazesinin seri üretimini gerçekleştiren üreticilerden biri olarak tamamen yeni bir alanda öncü haline geldi.

BMW Motorrad Heritage Koleksiyonu Ocak 2020’den itibaren sunulacak. Bu koleksiyona ek olarak diğer yeni BMW Motorrad Sürücü Donanımı ürünleri de her zamanki gibi Milano’da 2019 EICMA Motosiklet Fuarı’nda tanıtıldı.

+ Devamını okuyun
spinner