Yeni Renk Seçenekleri.

BMW Motorrad’ın renk yelpazesinde güncelleme.

Çeşitli modellerdeki standart renklerimizi düzenli olarak yeniliyoruz. Option 719, motosikletinizi çok daha benzersiz kılan renk kombinasyonlarıyla şaşırtıcı seçenekler sunuyor.
Öne çıkan renkleri sizler için derledik.

S 1000 RR: İpucu adından gizli.

Metalik Hockenheim Silver – Adını dünyadaki en zorlu pistlerden birinden, Hockenheim’dan alan bu yeni renk, varını yoğunu ortaya koyarak bitiş çizgisine ulaşmak için bir salise veya bir milimetre bile ödün verilmeyen büyük çabayı ifade eder.

 

S 1000 R: Çarpıcı bir dinamiklik mi yoksa modası geçmeyen şıklık mı?

Yeni metalik San Marino blue S 1000 R modelinin güçlü bir şekilde tanımlanmış şıklığını vurgular. Mevcut metalik Blackstorm rengine ek olarak mükemmel bir seçenektir. Saf bir dinamizm içinse Beyaz/Metalik Yarış Mavisi/Yarış Kırmızısı renkleri mevcuttur.

 

G 310 R: Her zaman bütünüyle farklı.

Cosmic black renkteki yeni iyileştirmeler, şeridin yeni konumluyla birlikte G 310 R motosikletinizin dinamik, modern tasarımını çok daha net bir şekilde öne çıkarır.

+ Devamını okuyun

G 310 GS: Bilinmeyen maviliklere doğru.

Yeni metalik Strato blue renk, G 310 GS fikrini mükemmelliğe taşır. Anı yaşar ve tasasız bir şekilde şehir içinden kırlara doğru yol alır. Yenilenmiş ve zahmetsiz görünümlü bu stille macerayı siz belirleyin.

 

K 1600 Grand America: Gümüş artık altın kadar etkili.

Asfalt yollara olan tutkunuzu ifade etmenin daha iyi bir yolu var mı? Hem dinamik hem de şık K 1600 Grand America artık metalik Hockenheim silver rengiyle büyüleyici görünüyor.

 

K 1600 B: Sportif şıklık.

Mevcut metalik Blackstorm ve metalik Imperial Blue renklerin yanı sıra metalik Hockenheim silver rengini de tercih edebilirsiniz. Bu renkle motosikletin farklı silueti, parlak güneş ışığı altında her kilometre ve her saat yola daha fazla uyum sağlayarak adeta yolla bütünleşir.

 

K 1600 GTL: Şimdi daha da şık.

Üç yeni renk bu sezonun lüks tourer motosikletini çok daha şık hale getiriyor. Metalik Blackstorm renk, motosikletin güçlü çizgilerini ve lüks görünümünü vurgular. Option 719 metalik Blue planet/Ivory ve Option 719 metalik Stardust seçenekleri motosikletinizi çok daha farklı kılar.

 

K 1600 GT: Hareket halinde etkileyici görünüm.

Yol boyu izlenimler edinirken aynı zamanda büyük bir etki yaratın. İki yeni Option 719 renk versiyonuyla bakışlar üzerinizde olacak: Option 719 metalik Blue planet/Ivory ve Option 719 metalik Stardust, bu tourer motosikletin uzun mesafe kabiliyetini ve dinamiklerini öne çıkarır.

 

R 1250 RT: Tam size göre bir gezi.

Üç yeni renk R 1250 RT’ye yeni bir pırıltı katıyor. Yeni metalik Manhattan rengi tam da vaat ettiği gibi şık bir etki yaratır. Tüm Option 719 renk yelpazesi gerçekten hayranlık uyandırıcı. Option 719 metalik Stardust ve Option 719 metalik Blue planet/Ivory renk seçenekleriyle BMW Motorrad, en kaliteli renk tonlarını sunuyor. Tercih sizin, R 1250 RT’yi gezi için kusursuz, tam istediğiniz gibi bir motosiklet haline getirebilirsiniz.

 

C 650 Sport: Şehir içinde dinamik stilde dolaşın.

Yeni metalik Lupin blue renk, C 650 Sport motosikletinizin modern tasarımını öne çıkarır ve sportif yanını vurgular. C 650 Sport, günlük yaşam ve şehir trafiği içinde size saf bir dinamik sürüş keyfi sunduğunu net bir şekilde ifade eder.

 

C 650 GT: İddialı ve şehirli.

Yeni metalik Hockenheim silver, C 650 GT’nin siluetine yeni bir dinamizm duygusu kazandırır. Yoldayken yeni gövde rengi incelikli bir konfor sağlar. Şehir içindeyse çarpıcı bir etki yaratacak şekilde binaların camlarını ve cephelerini yansıtır.

+ Devamını okuyun
spinner