UZUN MESAFE PERFORMANSI VE GÜZELLİK BİR ARADA.

BMW Motorrad tarafından sunulan yeni XRide kıyafeti, kapsamlı sürücü koruması ve maksimum konforu en uygun şekilde bir araya getiriyor.

19.03.2020


BMW Motorrad, XRide kıyafeti ile, maksimum konfor, kapsamlı koruma, şık, sportif bir görünüm bir arada sunuluyor. Kıyafetin vücuda tam oturan çarpıcı tasarımı heyecan verici bir görünüm oluşturuyor. 1.500 adetle sınırlı XRide Pro erkek ceketi de göz alıcı bir diğer seçenek sunuyor.

+ Devamını okuyun

XRide’ın tüm parçaları üstün bir hareket özgürlüğü sağlıyor. Bu özellik vücudu sarmalayan, etkili korumanın yanı sıra xRide için özel olarak tasarlanan bant teknolojisiyle elde ediliyor. Burada koruma gerektiren bölümler destek sağlamak üzere esnek kumaştan bir bantla sarılmış. Bu durum daha fasla esneklik ve aynı zamanda giyim konforundan ödün vermeden koruyucuların vücuda daha iyi oturmasını sağlıyor. Kıyafet, akordeon körükleri ve özel deri kesikli ergonomik pililer sayesinde özellikle kollar, omuzlar ve dizlerde yüksek hareket özgürlüğü sunarak güvenlik ve dinamikler arasındaki ideal dengeyi yakalıyor. Akıllıca tasarlanmış detaylar da kıyafete gereken işlevselliği kazandırıyor.

+ Devamını okuyun

Ceketin derisi ergonomik konseptin bir parçası olarak omuzlarda ve kollarda esnek ve aşınmaya karşı dirençli polyamid malzemeyle astarlanmış. Omuz kısmına, tam oturan NP3 koruyucuları takılırken, dirsek, kalça ve dizler NP2 koruyucularla korunuyor ve sırt bölümündeki NP-Pro uzun koruyucular da kalkan görevi yapıyor. Düşme sırasında zarar görebilecek yerlerde ve pantolonun iç kısmında daha koruma sağlayan gön deri ekler bulunuyor. Üst kol, ceketin ön kısmı, dizler ve alt bacak bölümündeki reflektörler de trafikte fark edilmenizi sağlıyor.

+ Devamını okuyun

Bir su geçirmez cep, bir arka ve iki iç ceple toplam dört cep sayesinde ceket, motosiklet kullanırken gereken ufak tefek eşyalar için yeterli saklama alanı sunuyor. Ön kısımda yer alan çift fermuarlı AirVent sistemi ve sırt kısmındaki 3D boşluklu kumaş her türlü hava koşulunda mükemmel bir klima etkisi yapıyor. Bacağın alt kısımlarında yer alan ek fermuar ise konforu artırıyor. Pantolon ise biri içteki gizli cep olmak üzere toplam üç cebe sahip.

+ Devamını okuyun

Bütünleşik kapüşona sahip dış ceket ve uzun yan fermuarlara sahip dış pantolon sürücü donanımını giymeyi kolaylaştırıyor. İkisi de yer kaplamaz, tam oturur nitelikte ve gerilimin yoğun olduğu bölümlerde yer alan aşınmaya dirençli baskı sayesinde mükemmel dayanıklılığa sahip.

+ Devamını okuyun

Sürücü donanımı yelpazesinin öne çıkan özel bir parçasını da kol içlerinde beyaz renkli gön deri ekleriyle sınırlı sayıda üretilen XRide Pro erkek ceketi oluşturuyor. Deri esnek kumaşla astarlandığından bu bölümlerde esneklik sunuyor. Plastik/çelik kombinasyonundan üretilen BMW Motorrad markalı göz alıcı omuz koruyucuları görsel açıdan öne çıkan diğer özellikler arasında yer alıyor.

+ Devamını okuyun
spinner