Service Inclusive.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN.

Yalnızca motosiklet sürmeye odaklanmak istiyorsanız Service Inclusive paketi satın alın ve gerisini bize bırakın. Bu pakete tüm standart bakımlar, Orijinal BMW Motorrad Yedek Parçaları ve ADVANTEC Orijinal BMW Motor Yağı dahildir.

Kısaca Avantajları:

  • Yeni ve 10 yaşına kadar* kullanılmış BMW Motosikletleri için
  • Orijinal BMW Motorrad yedek parçaları
  • Yüksek kaliteli Orijinal BMW ADVANTEC motor yağı
  • Tamamen şeffaf maliyet ve beklenmedik fiyat artışlarına karşı koruma
  • Üç ya da beş yıllık uyarlanmış paketler
  • Paranızın tam karşılığı ve ikinci el satış değerinde artış
  • Dünya genelinde katılan tüm ülkelerde geçerlilik
  • Aracın yeni sahibine devredilebilme özelliği

* BMW Service Inclusive paketleri HP4 RACE için sunulmaz

 

SERVICE INCLUSIVE PAKETİNE GENEL BAKIŞ

Service Inclusive paketleri yeni veya ikinci el BMW motosikletleriyle* birlikte satın alma sırasında ya da 10 yaşına kadar motosikletler için sonradan satın alınabilir. BMW Motorrad Service Inclusive paketleri motosikletle “bağlıdır.” Bu sayede kullanılmayan servis hakları motosikletin yeni sahibine aktarılabilir. Ayrıca BMW Motorrad Service Inclusive programıyla tekrar paketleri de satın alınabilir (mevcut bir Service Inclusive paketinin süresi dolduğunda veya tüm hizmetler tamamlandığında).

* HP4 RACE hariçtir

 

Service Inclusive Fiyatlandırması

Kolaylık açısından Service Inclusive fiyatlandırma menüsü BMW modeline/motor tipine göre düzenlenmiştir ve her kategori bu motor tipine sahip hemen hemen tüm motosikletleri içermektedir*.

Service Inclusive, seçilen paket kapsamındaki maksimum süre veya kat edilen mesafeye kadar (hangisi önce sona ererse) düzenli servis işlemlerini içerir.

* Servis paketleri HP4 Race için sunulmaz.

 

Hüküm ve Koşullar

1. BMW Motorrad Service Inclusive aşağıdaki standart bakım planı kalemlerine yönelik olarak gerekli orijinal BMW yedek parçaları, işçilik ve yağ maliyetini kapsar;

–Yağ filtresi ve yeniden dolum miktarı ile birlikte motor yağı değişimi**

–Hava filtresi**, yakıt filtresi**, buji** servisi

–Fren hidroliği servisi

–BMW Motorrad teknik özelliklerine göre araç muayene servisi

2. Yukarıda özellikle belirtilmeyen kalemler ve aşırı yıpranma, aşınma veya kötü kullanım nedeniyle değiştirilmesi veya onarılması gereken kalemler BMW Motorrad Service Inclusive kapsamında yer almaz.

3. BMW Motorrad Service Inclusive dahilinde gerçekleştirilen çalışmalar, motosiklet yol bilgisayarında ve BMW talimatlarında gösterilecektir. Çalışmalar üreticinin talimatlarına uygun olarak zaman zaman güncellenen BMW servis planı dahilinde (kopyası talep üzerine tedarik edilebilir) gerçekleştirilmelidir.

4. Motosiklet için belirtilen bakım aralıklarına uyulmalıdır ve servis işlemleri üreticinin belirttiği teknik özelliklere göre gerçekleştirilmelidir. Servis işleminin yapılması için servis zamanının geldiği motosikletin servis ışığında görülmelidir.

5. Motosiklet üzerinde onaylanmamış bir tuning veya performans artırma işlemi gerçekleştirilirse, BMW Service Inclusive kapsamındaki tüm servis ya da yedek parça talep hakları anında geçersiz olacaktır.

6. Servis, bir BMW Motorrad Yetkili Servis Atölyesinde BMW Onaylı Teknisyenler tarafından gerçekleştirilmelidir.

7. BMW Motorrad Service Inclusive, motosikletin bir sonraki sahibine devredilebilir ancak başka bir araca devredilemez.

8. BMW Motorrad Service Inclusive için ödenen ücret iade edilemez.

9. BMW Motorrad Yol Yardımı tarafından verilen servis, yasal teminat talepleri ve yeni araçların satış koşullarında belirtilen teminat talebi muafiyetleri bundan etkilenmez.

** C evolution için geçerli değildir

+ Devamını okuyun
BMW Motorrad Yetkili Servisleri external-link-arrow-slim
spinner