Saf Yarış Duygusu: Yeni Motorrad Yarış Kıyafeti.

Yeni ProRace kıyafet gerçek yarışçılar için üstün performans sunarken, Made-to Measure versiyonuyla kişiye özel ölçülerde üretilebiliyor.

Motosiklet yarışçıları için giydikleri kıyafet de motosikletin kendisi kadar önemlidir. ProRace kıyafetler en üst düzey sportif standartları karşılarken, maksimum hareket özgürlüğü ve motor yarışları için vazgeçilmez güvenlik özelliklerini sunuyor. Yeni online ProRace Made-to-Measure tasarlayıcı sayesinde, müşterinin kişisel tercihlerine göre yarış kıyafeti istedikleri biçiminde de oluşturulabiliyor. Kıyafet, ProRace botlar ve eldivenlerle tamamlanıyor.

Napa gön deri malzemeden, vücuda yapışan tek parça kıyafet hiçbir şeyden ödün vermeyen bir yarış versiyonu olarak eksiksiz bir güvenlik paketi sunuyor. Omuzlar, kalça, dirsekler ve dizlerdeki koruyucular sağlam dikişler ile özele yerleştiriliyor. Dizlerde ise sürtünmeye karşı dirençli değiştirilebilir slider’lar mevcut. Kıyafet ayrıca sırt korumasına yönelik üç alternatif sunuyor. Bu son derece hassas bölge ilk olarak ProRace kıyafetin sırt kısmındaki koruyucu cebinin kullanıldığı bir NP Pro sırt koruyucu tarafından güven altına alınırken, alternatif olarak kuşaklı koruyucu, sırt koruyucu veya yelek olarak giyilen sırt koruyucu de mevcut.

+ Devamını okuyun

Güvenliğe ek olarak özellikle yarış koşullarında üst düzeyde konfor da önemlidir. Bu özellik ProRace kıyafette olağanüstü bir hareket özgürlüğü sağlayan çeşitli esnek parçalarla sağlanır. Kollarda, göğüs ve kalça kısımlarındaki perfore deri bölümlerin yanı sıra sırt kısmındaki 3D iç kumaş olağanüstü bir havalandırma sağlayarak kıyafet içinde hava dolaşımını mümkün kılar. Daha fazla konfor için ProRace kıyafette aerodinamik bir arka çıkıntı da yer alıyor.

Kıyafet, ek bir maliyet karşılığında daha hafif ve daha dayanıklı olan kanguru derisi ile de sunuluyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında kişisel takım/sponsor logoları veya takma adların eklenmesi seçeneği de yer alıyor. Son olarak RR, S 1000 XR, BMW M logo vb. geniş çeşitlilikte BMW Motorrad logoları, ProRace Made-to-Measure kıyafetin safkan yarışçı görünümünü en ince detayına kadar tamamlıyor. Böylelikle tüm yarış ihtiyaçları karşılanırken her bir örnek tamamen benzersiz hale geliyor.

Kıyafetle beraber ayrıca kişisel konfor tercihlerine hakkını veren çeşitli perforasyon seçenekleri de mevcut. Opsiyonel olarak ilave koruma (kaburga kısmı ve kalçalar, dıştan) sunuluyor ve koruyucular tasarlayıcı üzerinden standart köpük veya Vibram VPOD termal köpük olarak iki farklı versiyon arasından seçilebiliyor. ProRace Made-to-Measure kıyafette bir göğüs koruyucu da entegre edilebiliyor. Sırt kısmındaki aerodinamik çıkıntı da gerekirse opsiyonel TrinkPak ile donatılabiliyor.

Kişiselleştirilebilir premium tek parça kıyafet, tasarlayıcı kullanılarak BMW Yetkili Satıcıları’ndan ya da BMW Motorrad lisanslı iş ortakları aracılığıyla sipariş verilebiliyor. Made-to-Measure modelinden ayrı olarak 46 - 60 beden arasında ve siyah, beyaz ve kırmızı renklerde standart model de sunuluyor.

+ Devamını okuyun
spinner