Optıon 719 İle Karakterinizi Yola Yansıtın.

Option 719 ile motosikletinizin tasarımını ayrıcalıklı kılacak yüksek kalitede donanım seçeneklerini keşfedin.

Artık sürprizlere ve tavizlere yer yok. Option 719 ile motosikletinize en yüksek kalite standardında kişisel bir stil kazandıran gerçek BMW Motorrad tarihinin bir parçasına sahip olursunuz. Option 719 adı altında, özel gövde renkleri ve frezelenmiş parçaları içeren paketler gibi motosikletinizin tasarımını ayrıcalıklı kılacak yüksek kalitede donanım seçeneklerini bulabilirsiniz. Üstelik bu parçaları artık bağımsız olarak da sipariş edebilirsiniz.

Bu öğeleri en baştan itibaren motosikletin genel görünümüyle uyumlu bir şekilde bütünleştirmeye odaklanıyoruz; yani parçaları daha tasarım sırasında işe dahil ederek motosiklete tutarlı ve ayrıcalıklı bir görünüm kazandırıyoruz. Geleneksel biçimde elle yapılan çizgiler ve elde zımparalanan alüminyum depolar motosikletinizi benzersiz kılıyor. Silindir kafası kapağı, yağ dolum vidası, motor ön kapağı, ayarlanabilir el manivelaları ve yağ dolum ağzı kapağı gibi makinede işlenmiş parçaları kullanarak da motosikletinize bireysel vurgular katabilirsiniz.

 

Boya.

Option 719 gövde renkleri motosikletinize belirgin bir parlaklık verir. Titiz detaylarla bir araya getirilmiş ultra modern boya teknolojisi motosikletinizin yolda fark edilmesini sağlar.

 

Motosikletinizi taçlandırın.

Mükemmel fırça darbeleri yalnızca özel beceriye sahip üst düzey tasarımcıların elinden çıkar. Titizlik gerektiren ustalık, gerçek anlamda benzersiz bir eser ortaya çıkarır: R 1250 RT, K 1600 GT ve K 1600 GTL modellerinin yakıt deposu ve yan kaplamaları üzerindeki şık çizgiler bu sanatın en iyi örneğidir. Gerçek el sanatı, ultra modern bir motosikletle buluşarak motosikletinizi benzersiz kılıyor. Bu çizgi sanatının kökeni, BMW Motorrad’da 1923’ten bu yana var olan eski bir geleneğe ve gerçek tutkuya dayanıyor.

 

Mükemmeliyetçi uzmanların elinden.

Option 719’un boya çalışmasının tamamlanmasına yönelik her adım, nitelikli ve mükemmeliyetçi uzmanlar tarafından üst düzey bir özenle, kimi zaman da elde gerçekleştirilir. Tıpkı R nineT motosikletinizi gerçek anlamda benzersiz kılan Metalik Siyah / Vintage gövde rengi gibi. Fırçayla elde yapılan uygulama motosiklete vintage görünümünü kazandırırken her bir motosikleti benzersiz kılar.

+ Devamını okuyun

Özel Donanım

Option 719 adı altında farklı tasarımlarda özel frezelenmiş parça paketleri gibi isteğe bağlı olarak tasarlanan opsiyonel aksesuarları bulabilirsiniz. Görünüme kendiniz karar verin, ister sade ve şık, ister orijinal ve dayanıklı ya da kişisel veya sportif arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Etkileyici ve kaliteli dövme jantlar.

Delgi, kıvılcımlar havada uçuşurken boyayı bir cerrah hassasiyetiyle keser ve yalnızca en yüksek kalitede alüminyum yapıyı ortaya çıkarır. Parlayan alaşım hemen dikkat çeker niteliktedir. Mükemmel bir kontrast. Option 719 döküm jant en yüksek kalite standartlarının bir ifadesidir. Her el hareketi ve işlem titizlikle gerçekleştirilir ve yekpare bir alüminyum bloktan son derece sofistike döküm jant elde edilir.

 

Şık ve yüksek kalitede sele.

Kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni fark edeceğinize kuşku yok, çünkü Option 719 sele üzerinde ilk üretim adımından en son dikişe kadar yalnızca en iyi profesyoneller çalıştı. Bu sayede en yüksek kalite elde edilerek işçilik açısından gerçek bir sanat eseri elde edildi. Ayrıca selenin yüzeyi de tamamen su geçirmez yapıda. Elmas şeklindeki dikişleri ve işleme model yazısı selenin tamamına şık bir görünüm kazandırıyor.

 

Elde işlenmiş parçalarda özenli detaylar.

Yüksek kalite elbette karmaşık bir süreç gerektirir. Elde işlenmiş parçaların değerini daha ilk bakışta anlayabilirsiniz. Artık üretimde hassas çalışmalar incelikli bir tasarımla buluşuyor; özellikle de dayanıklı alüminyum kullanımında. El manivelaları ve ayak dayamaları, tek bir alüminyum blok kullanılarak işlenirken, silindir kafası kapakları ve kayış kapakları ham metalden dövülür. Zorlu BMW kalite talimatlarına uygun şekilde geliştirilen parçalar her zaman mükemmel bir uyuma sahiptir. Bu da size özel motosikletinizin fabrikada en yüksek kalite seviyesine göre üretildiği anlamına gelir.

+ Devamını okuyun
spinner