ÖNCELİĞİMİZ: SAĞLIK VE GÜVENLİK.

BMW Motorrad müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının sağlığı ve güvenlikleri en yüksek derecede önem taşımaktadır. Borusan Otomotiv, COVID-19’un yayılma riskini olabildiğince minimize etmek için alınması gereken sağlık önlemleri konusunda hassasiyet göstermekte, kendi politikalarını sürekli gözden geçirip yenilemekte, çalışanlarını ve müşterilerini bilgilendirmektedir.

 

23.06.2020

BMW Motorrad Yetkili Satıcı ve Servisleri’nde uygulanmakta olan önlemleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

+ Devamını okuyun

TEST SÜRÜŞLERİ

TEST SÜRÜŞLERİ

BMW Motorrad test araçları da sağlığınız için düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

+ Devamını okuyun

ATEŞ ÖLÇÜMÜ

ATEŞ ÖLÇÜMÜ

Ziyaretçi sağlık bilgi formu uygulaması ile tesislere gelen tüm ziyaretçilerin ateşleri ölçülerek kontrolleri yapılır. Tüm çalışanlarımıza da gün içerisinde düzenli olarak ateş ölçümü yapılır.

+ Devamını okuyun

MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİ

MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİ

Belirli yetkili satıcılarımızda müşteri ile görüşmeler pleksi paravanlarla ayrılmış masalarda yapılmaktadır. Müşterilerle görüşme yapılırken çalışanlar hem siperlik hem de maske kullanmaktadır. Satış görüşmelerinin ofislerde değil showroomlarda yapılmasına öncelik verilir ve satış görüşmeleri esnasında görüşmelerin yapıldığı ofisler için belirlenen kişi sayısına dikkat edilir.

+ Devamını okuyun

DEZENFEKTASYON ÜNİTELERİ

DEZENFEKTASYON ÜNİTELERİ

Showroomlarımızda herkesin kolaylıkla ulaşılabileceği dezenfektasyon üniteleri bulunmaktadır.

+ Devamını okuyun

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT

Sosyal mesafenin korunması amacıyla gerekli alanlar güvenli mesafe uyarısı stickerları ile işaretlenmiştir. Kafe ve bekleme alanları da sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde yeniden düzenlenmiştir.

+ Devamını okuyun

ÇALIŞMA ALANLARI

ÇALIŞMA ALANLARI

Çalışma alanları düzenli olarak Sisleme Cihazı (ULV) ile dezenfekte edilmektedir. Tüm masalar ise günlük olarak Nano Gümüş dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir. Kişisel hijyen alanları ise Sisleme Cihazı(ULV) ile her gün dezenfekte edilmektedir.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Yetkili Satıcıları ve Servisleri.

Orijinal BMW Motorrad aksesuarlarıyla motosikletinizi benzersiz kılın. Borusan Otomotiv BMW Motorrad Yetkili Satıcı ve Servislerimizi ziyaret ederek tavsiyelerden yararlanın.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
spinner