İDEAL BİR KIŞ MOLASI.

Akü şarj cihazından bakım standına kadar BMW Motorrad aksesuarlarıyla motosikletinizi kış ayları boyunca koruma altına alın.


18.11.2020

Günler kısalıp hava kötüleşmeye başladığında motosikletlerimiz garajlara çekilir. Islaklık, soğuk ve geçen mevsimin izleri kış döneminde motosikleti etkileyebileceğinden motosikletinizi korumak üzere bazı düzenlemeler yapılması tavsiye edilir. BMW Motorrad kış mevsimi boyunca motosikletinizi koruma altına almanızı sağlayacak uygun ürünler sunar. 

+ Devamını okuyun

Akü şarj cihazı Plus

Akü şarj cihazı Plus

Yüksek kaliteli BMW Motorrad akü şarj cihazı Plus, geleneksel kurşun-asit akülerin ve bakım gerektirmeyen yeniden şarj edilebilir akülerin (jel/AGM) şarj edilmesine ek olarak 12 V ve 6 ile 60 Ah arasında kapasiteye sahip tüm Orijinal BMW Motorrad lityum iyon marş motoru bataryalarının tamamen otomatik, mikro işlemci kontrollü olarak şarj edilmesini ve bakımını sağlar.

+ Devamını okuyun

Motosiklet paspası

Motosiklet paspası

Motosikletinize özel bir yer sunan motosiklet paspası cazip tasarımıyla dikkatleri çekmesinin yanında zemini kir, yağ ve yakıt lekelerine karşı korur. Paspasın bir diğer avantajı da kaymaz ve yangını yavaşlatıcı malzeme bileşiminden üretilmesidir. Pratik kullanımıyla paspas 250 x 105 cm’lik bir alanı kaplar.

+ Devamını okuyun

Araç örtüsü

Araç örtüsü

Hava koşullarına karşı güvenilir koruma sunan açık havada kullanıma uygun araç örtüsü, dışarıda bırakılması durumunda motosikleti nem, toz ve diğer çevresel etkilere karşı güvenilir bir şekilde korur. Yüksek kalitede su geçirmez naylon örtü, havalandırma deliklerine sahiptir ve plaka için geniş bir penceresi bulunur. İpler örtünün motosiklete sabitlenmesini sağlarken, önde yer alan iki metal göz hırsızlığa karşı koruma için kullanılabilir. Bir diğer işlevsel özelliği de kullanılmadığı zaman örtünün saklanması için entegre torbadır. Siyah renkli örtü büyük gümüş renginde BMW Motorrad yazısını taşır ve birçok BMW modeliyle uyumludur.

+ Devamını okuyun

Kompakt ayak pompası

Kompakt ayak pompası

Motosiklet, otomobil, bisiklet, futbol topu veya şişme yatak olsun BMW Motorrad kompakt ayak pompası çok fonksiyonlu pompa başlığıyla tüm supaplara uygundur ve dijital basınç göstergesi sayesinde her tip lastiği ve spor donanımını şişirmek için kullanılır. 12 bara kadar entegre yüksek basınç kademesiyle motosikletlerdeki ve bisikletlerdeki havalı süspansiyon öğelerinin hava basıncını ayarlamaya uygundur. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilen ayak pompası katlandığında yalnızca 17 cm’dir. Ancak açıldığında harika bir iş çıkarmasının yanında çok yönlü kullanım özelliğiyle çok çeşitli görevler için mükemmel bir seçenek halini alır. Dört farklı ölçüm aralığını (bar, psi, kPa, kg/cm2) gösterebilir, 100 cm özellikle uzun bir boruya sahiptir ve büyük hacimlerin hızlı şekilde doldurulması için özel yüksek hacim modu bulunur. Scooter bagajına sığan bu pompayla şişirilemeyecek hiçbir şey yok.

+ Devamını okuyun

Arka bakım standı

Arka bakım standı

Arka tekerlek bakım standı kullanılarak kolaylıkla kaldırılabilir. Stant bakım işlemleri ve kışlık mola sırasında güvenli, dik bir pozisyon sunar. Son derece dengeli olan stant, geleneksel bakım stantlarına kıyasla daha yüksek malzeme kalınlığına sahiptir. İki tekerleğiyle kaldırma işlemini kolaylaştırır ve özellikle dayanıklıdır.

+ Devamını okuyun

Ön Spor bakım standı

Ön Spor bakım standı

Motosikletin ön tekerleği Spor bakım standı kullanılarak kolaylıkla kaldırılabilir. Stant ön çatalların aks kelepçesi ayağının altına yerleştirilir ve ayarlanabilir sabitleme noktaları sayesinde hem tüm bakım işlemleri için hem de kışın kullanılmayan süre boyunca güvenli ve ideal bir dik pozisyon sunar. Son derece dengeli olan stant, geleneksel yardımcı stantlara kıyasla daha yüksek malzeme kalınlığına sahiptir. İki tekerleğiyle kaldırma işlemini kolaylaştırır ve özellikle dayanıklıdır. Ön bakım standı yalnızca arka bakım standıyla birlikte kullanılabilir.

+ Devamını okuyun

Arka Spor bakım standı

Arka Spor bakım standı

Motosikletin arka tekerleği Spor yardımcı stant kullanılarak kolaylıkla kaldırılabilir. Stant ek olarak sunulan montaj standı bağlantılarının altına yerleştirilir ve ayarlanabilir sabitleme noktaları sayesinde hem tüm bakım işlemleri için hem de kışın kullanılmayan süre boyunca güvenli ve ideal bir dik pozisyon sunar. Son derece dengeli olan stant, geleneksel yardımcı stantlara kıyasla daha yüksek malzeme kalınlığına sahiptir. İki tekerleğiyle kaldırma işlemini kolaylaştırır ve özellikle dayanıklıdır.

+ Devamını okuyun

Temizleme ve Cilalama Seti

Temizleme ve Cilalama Seti

BMW Motorrad Temizleme ve Cilalama Seti, motosiklet temizleyici, jant temizleyici, parlak cila ile vizör ve kask temizleyici gibi en önemli bakım ürünlerini içerir. Tek tek satın almaya kıyasla ek bir fiyat avantajı sağlayan paket, BMW’nizin uygun şekilde temizlenmesi ve bakımının yapılmasına yönelik ipuçlarını içeren broşürün yanı sıra bir mikrofiber bez ile birlikte sunulur.

+ Devamını okuyun

ADVANTEC Protect Orijinal BMW Yakıt Katkısı

ADVANTEC Protect Orijinal BMW Yakıt Katkısı

Kendi garajınızda ve uzak ülkelerde üst düzey parça ve bileşen koruması sunan ADVANTEC Protect Orijinal BMW Yakıt Katkısı yakıtın yaşlanmasını önler ve yanma odasında ve yakıt taşıyan diğer tüm parçalarda korozyonu engeller. Yenilikçi formülü yakıtın depoda daha uzun süreyle oksitlenmeden saklanmasını ve bu sayede ve yakıt taşıyan parçalara zarar vermemesini sağlar. Bahsedilen bu risk, özellikle yüksek etanol içeriğine sahip yakıtlarda mevcuttur. Buna ek olarak kötü kalitede yakıtla çalıştırma, tortuya ve sonuç olarak motor gücünün düşmesine neden olabileceğinden çeşitli sorunlar yaratabilir. Burada da katkı ilk seçenektir, çünkü katkı temizleme etkisi sayesinde bu tip tortuları ortadan kaldırır ve yeniden oluşumu önler. ADVANTEC Protect Orijinal BMW Yakıt Katkısı, önleyici veya ara önlem olarak kullanılabilir.

+ Devamını okuyun

Orijinal BMW ADVANTEC Pro motor yağı 15W-50, 500ml ve Orijinal BMW ADVANTEC Ultimate Motor Yağı 5W-40, 500 ml

Orijinal BMW ADVANTEC Pro motor yağı 15W-50, 500ml ve Orijinal BMW ADVANTEC Ultimate Motor Yağı 5W-40, 500 ml

15W-50 viskoziteye sahip BMW Motorrad ADVANTEC Pro motor yağı ve 5W-40 viskoziteye sahip ADVANTEC Ultimate motor yağı, BMW için özel olarak geliştirilmiş, BMW tarafından test edilmiş ve BMW Motorrad’ın yüksek performanslı motorları için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Tüm ADVANTEC yağları gibi bu iki yağ da yağlayıcı maddelere yönelik en üst düzey standartları karşılar. Gelişmiş viskozite özellikleri motorun daha hızlı şekilde yağlanmasını mümkün kılar, soğuk çalıştırma performansını iyileştirir ve aşırı sıcaklıklarda bile istikrarlı bir gücü korur. BMW motorlarının tüm potansiyelinden bu şekilde yararlanmanız mümkün hale gelir. Temizleme kapasitesinin artırılması ve en ideal motor korumasının sağlanması amacıyla motorun neredeyse fabrikadan çıkıştaki temizlik seviyesinde tutulması için yenilikçi bir aktif temizlik teknolojisi geliştirilmiştir. Gelişmiş korozyon ve aşınma koruması sonuç olarak motorun kullanım ömrünü uzatır. Yolda kullanım için özellikle pratik olan iki orijinal BMW motor yağı da dökmeyi kolaylaştıran özelliğiyle kullanımı kolay 0,5 litrelik şişeler halinde sunulur.

+ Devamını okuyun
spinner