Ride and Talk.

BMW Motorrad Podcast.

 “RIDE AND TALK – BMW Motorrad Podcast” dünya prömiyeri 19 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Dünyanın her yerinden BMW Motorrad hayranları için yaratılan bu podcast serisi, dinleyenleri doğrudan markanın kalbine götürürken sahne arkasına doğru çıkılan bu yolculukta şirket içi öyküler de paylaşılacak.

“RIDE AND TALK – BMW Motorrad Podcast” dünya prömiyeri 19 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirdi. Dünyanın her yerinden BMW Motorrad hayranları için yaratılan bu podcast serisi, dinleyenleri doğrudan markanın kalbine götürürken sahne arkasına doğru çıkılan bu yolculukta şirket içi öyküler de paylaşılacak. Dinleyiciler Podcast serisiyle, başka bilgi kanallarıyla erişemeyecekleri BMW Motorrad dünyasının derinliklerine erişebilecek.

İlk bölümde yer alan konular:

BMW Motorrad Uluslararası GS Trophy. Burada, bu benzersiz etkinliğin geçmişine ve macera sever sürücüler için bir cennet ve hayali kurulan bir destinasyon sayılan 2020 yılında gerçekleştirilecek Yeni Zelanda ayağına göz atacağız.

Büyük Boxer: Concept R 18’in kısa süre önce gerçekleştirilen tanıtımı sayesinde artık 1800 cc hacminde saf bir heyecan sunan yeni bir cruiser motosikletin yakında geleceğini biliyoruz. Şirket yetkilileri yaklaşan bu heyecan verici yeni model serisi hakkında bilgi veriyor.

BMW R nineT /5: BMW R nineT /5 resmi tanıtımından çok önce bu özel model Malle Rallisi’ne katılmıştı. Cornwall’ın derinliklerinden İskoçya’nın kuzey ucuna kadar 2000 kilometrelik bir deneyim sizlerle.

Yeni bölümler düzenli olarak yayınlanmaya devam edecek.

BMW Motorrad Podcast’e Spotify, Deezer, Sound Cloud, Apple Podcast ve Android Podcast üzerinden ulaşabilirsiniz. 

+ Devamını okuyun

DİNLE

Spotify.
iOS ve Android sistemleri için
iTunes.
iOS sistemler için
Deezer.
iOS ve Android sistemleri için
spinner
spinner