PURE&CRAFTED FESTİVALİ 17 - 18 EYLÜL 2021’DE BERLİN’E GERİ DÖNÜYOR.

 

10.06.2021

Festivale katılacağı onaylanan ilk sanatçılar arasında The Hives ve Jake Bugg yer alıyor. Festival biletleri şimdi 55 Euro ücretiyle ön satışta. 

BMW Motorrad’in katkılarıyla 2015 yılında Berlin’de başlatılan Pure&Crafted Festivali, 2021’de Spree Nehri’nin kıyılarına geri dönüyor.

Bu yıl, etkinliğin isim sponsorluğunu bir kez daha BMW Motorrad üstleniyor.

Etkinlik bu yıl ilk kez, şehrin batısının kalbinde yer alan Berlin Ticaret Fuarı’nın, daha önce pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmış olan yaz bahçesinin benzersiz ortamında, radyo kulesinin hemen altında gerçekleşecek. Festival tutkunları, 17 ve 18 Eylül 2021 tarihlerinde canlı müzik şölenini, motosiklet kültürünü ve ‘new heritage’ yaşam tarzını burada deneyimleyebilecek.

Ziyaretçiler ve müzikseverler, canlı müziğe doymayı bu yıl da dört gözle bekleyebilir, çünkü The Hives ve Jake Bugg’un festivale katılacağı çoktan onaylanmış durumda.

The Hives, altı yıl önce festivalin açılışında sergilediği performansla canlı müziğin devleri arasında yer aldığını zaten kanıtlamıştı. İsveçli grup bu yıl da dinleyicileri coşturacak. Britanyalı sanatçı Jake Bugg ise eylül ayındaki festivale, bu yılın ağustos ayında çıkarmayı planladığı yeni albümü “Saturday Night, Sunday Morning” ile katılacak. 16 yaşında efsanevi Glastonbury Festivalinde sahne alan şarkıcı ve söz yazarı, 2012 yılında çıkardığı ilk albümünden bu yana birbiri arkasına baş yapıtlar sunmaya devam ediyor. Heyecanlı gitar ezgileri ve tempolu davul ritimleri ile rock’n’roll tutkusunu yaşamanın tam zamanı!

Sahnenin biraz uzağında ise bizi motosikletler ve motosiklet dünyasının heyecanı karşılayacak. Festivalin “Wheels Area” adı verilen bölümünde, özel yapım motosikletler bir kez daha ziyaretçiler tarafından keşfedilmeyi bekleyecek. Ancak spot ışıkları yalnızca bu benzersiz sanat eserleri ve ustaları üzerinde değil, motosiklet tutkusunu paylaşmak isteyen herkesin üzerinde olacak. Motosikletler hakkında sohbet etmek ve deneyimlerini paylaşmak isteyen katılımcılar ile motosiklet kültürü bu yılki Pure&Crafted Festivali’nde bir kez daha kutlanacak.

Aralarında yakın zamanda duyurulacak olan yeni özel yapım motosikletlerin de yer aldığı diğer sürprizlere ve özel etkinliklere ek olarak, Pure&Crafted Festivali’nin eşsiz programını “General Store” alanı tamamlayacak. ‘New heritage’ kültürü, modası ve yaşam tarzı aksesuarları burada ilgi odağı olacak.

Ve elbette ziyaretçiler, özel olarak seçilen içecek ve yiyecek çeşitleriyle Pure&Crafted Festivali’nin tadını tüm duyularıyla çıkartabilecek. 

Bilet ön satışının başladığı Pure&Crafted Festivali için sınırlı sayıdaki indirimli biletlerden birine www.pureandcrafted.de internet sitesinden €55 karşılığında sahip olabilirsiniz. Önceliğimiz herkesin sağlığı ve güvenliği olduğundan, etkinlikte COVID-19 önlemleri de alınacak. COVID-19 hijyen konsepti ve festival alanında alınacak koruyucu önlemlere ilişkin ayrıntılarla beraber festival programı hakkında daha detaylı bilgileri yakın zamanda paylaşacağız.

Ve biliyoruz ki hepimiz nihayet kalabalık bir ortamda yeniden canlı müzik dinlemeyi, birlikte ilham almayı, fikir alışverişinde bulunmayı ve eğlenmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

+ Devamını okuyun
spinner