BMW MOTORRAD’DAN YENİ SOFT ÇANTA ÇÖZÜMLERİ.

 

19.03.2021

Yeni Black Koleksiyonu her maceraya uygun saklama alanı sunuyor.

Yeni Black Koleksiyonu ile BMW Motorrad, kapsamlı portföyüne Soft çanta çözümlerini de ekliyor. Her türlü hava koşuluna uygun, tamamlayıcı ürünlerden oluşan ve “İnsan ve makine için” sloganına sadık kalan koleksiyon BMW Motorrad müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirildi. İster depo üstü çanta, ister arka çanta veya bel çantası olsun bu geniş koleksiyonun tüm parçaları işlevsel, yenilikçi ve istikrarlı bir tasarım içeriyor. Kapsamlı ürün yelpazesinde her amaca ve her maceraya uygun kusursuz bir çantayı mutlaka bulabilirsiniz.

Dayanıklı, TPU kaplama polyester kumaştan üretilen Black Koleksiyonu büyük depo üstü çanta çeşitli işlevsel detaylar içerir. Kilitlenebilir, kauçuk kaplama ve su tutmayan 2 yönlü fermuara ek olarak ana bölmede yer alan bir diğer fermuar çantanın hacmini 13’ten 18 litreye çıkarır. Rulo kapağa sahip çıkarılabilir iç çanta su geçirmezdir. Ana bölmenin yan duvarlarında bulunan file bölmeler ve harici cep ek saklama alanı sunar.

Özellikle kullanışlı yapıda olan depo üstü çanta dokunmatik fonksiyona sahip teknik cihazların kullanılmasını sağlayan bir kablo kanalına ve su geçirmez bir bölmeye sahiptir.

Büyük depo üstü çanta, deposu dik eğimli motosikletlere göre tasarlanmıştır. Alt kısmında yer alan kaymayı önleyen köpük yüzeyler sayesinde kusursuz biçimde oturur. Depo üstü çanta, motosiklete özel 3 noktalı kayış bağlantısıyla birlikte takılır.

Ön ve arkada yer alan ek bağlantılar depo üstü çantanın yakıt alımı gibi durumlarda hızla takılmasına ve çıkarılmasına izin verir. Ek sırt çantası omuz askısı taşınmasını kolaylaştırır. Bu çok yönlü depo üstü çanta ek askılarla birlikte arka çanta olarak bagaj taşıyıcısına veya arka seleye de takılabilir. Sırt çantası siyah renktedir ve iç kısmının daha iyi görülebilmesi için mavi astara sahiptir. Astar yüzde yüz polyesterden üretilmiştir.

Hacim: 13 - 18 l Boyutlar: 32 × 22 × 19/26 cm

+ Devamını okuyun

Black Koleksiyonu depo üstü çantanın bu versiyonu touring ve roadster motosikletlere uygundur. Kaymayı önleyen köpük yüzeyleri sayesinde yarı dairesel şekildeki depolara tam oturur. Büyük depo üstü çanta, rulo kapağa sahip çıkarılabilir su geçirmez iç çantasıyla birlikte dayanıklı, TPU kaplama polyester kumaştan üretilmiştir. İç kısımdaki saklama alanı ana bölme üzerindeki çepeçevre fermuar kullanılarak kolayca 13 litreden 18 litreye genişletilebilir.

Ana bölmenin kendisi su tutmayan, kilitlenebilir ve kauçuk kaplama 2 yönlü fermuarla kapatılır. Dış cep ve iç kısımda yer alan file cepler ek saklama seçenekleri sunar. Kablo kanalı veya su geçirmez, dokunmaya duyarlı saydam bölme gibi akıllı ekstra özellikler sırt çantasını tamamlar. Depo üstü çanta, motosiklete özel 3 noktalı kayış bağlantısıyla birlikte takılır.

Ön ve arkada yer alan ek bağlantılar depo üstü çantanın yakıt alımı gibi durumlarda hızla takılmasına ve çıkarılmasına izin verir. Ek sırt çantası omuz askısı taşınmasını kolaylaştırır. Bu çok yönlü depo üstü çanta ek askılarla birlikte arka çanta olarak bagaj taşıyıcısına veya arka seleye de takılabilir. Sırt çantası siyah renktedir ve iç kısmının daha iyi görülebilmesi için mavi astara sahiptir. Dış malzeme TPU (poliüretan) kaplama yüzde yüz polyesterden üretilmiştir.

Hacim: 13 - 18 l Boyutlar: 34 × 22 × 16/21 cm

+ Devamını okuyun

Dayanıklı, küçük askı bağlantılı Black Koleksiyonu depo üstü çanta yalnızca hafif bir çantanın yeterli olduğu kısa süreli yolculuklar için idealdir. Pratik özellikleri arasında rulo kapaklı su geçirmez, çıkarılabilir iç cep, kablo kanalının yanı sıra taşıma sapı ve çıkarılabilir sırt çantası askıları yer alır. Sırt çantası 5 litrelik hacmiyle günlük geziler için idealdir. Kilitlenebilir ve kauçuk kaplama 2 yönlü fermuar hem su tutmaz hem de eşyaları neme karşı korur. Ana bölmenin yan duvarlarında yer alan pratik file cepler eşyaların düzenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Çok yönlü depo üstü çanta hem yarı dairesel hem de dik eğimli depo tiplerine uygundur. Alt kısmında yer alan kaymayı önleyen köpük yüzeyler sayesinde depo üzerine kusursuz biçimde oturur. Depo üstü çanta, motosiklete özel 3 noktalı kayış bağlantısıyla birlikte takılır.

Depo üstü çanta ek askılarla birlikte arka çanta olarak bagaj taşıyıcısına veya arka seleye de takılabilir.

Ön ve arkada yer alan ek bağlantılar depo üstü çantanın yakıt alımı gibi durumlarda hızla takılmasına ve çıkarılmasına izin verir. Ek sırt çantası omuz askısı taşınmasını kolaylaştırır. Çanta mavi vurguları ve yansıtmalı şeritleriyle birlikte siyah renkte sunulur. İç astarı mavi renktedir ve yüzde yüz polyamid malzemeden üretilmiştir.

Hacim: 5 l Boyutlar: 25 × 20 × 10 cm

+ Devamını okuyun

Yeni arka çantalar Black Koleksiyonunun diğer öne çıkan özelliklerindendir. Bu çantalar biri kısa yolculuklar ve diğeri de daha fazla eşyayla uzun yolculuklar için olmak üzere iki farklı boyda sunulur. İki versiyonda da çanta her türlü hava koşuluna dayanıklı su geçirmez TPU kaplamaya sahiptir. Çıkarılabilir iç çanta su geçirmezdir. Ana bölme üzerindeki kauçuk kaplama 2 yönlü fermuar su tutmaz ve daha fazla güvenlik için kilitlenebilir.

Ana bölme üzerindeki diğer çepeçevre fermuar, gerekli durumlarda çantanın geniş hacmini daha da genişletmek üzere kullanılabilir. Kapak içindeki bir yama cep ve iki yanda bulunan fermuarlı bölmeler eşyalarınızı düzenlemenize yardımcı olur. Bir diğer işlevsel detay da eşyaları motosikletten başka bir yere taşımaya yarayan ayarlanabilir sırt çantası askıları ve katlanabilme özelliğidir. Black Koleksiyonu arka çanta, bagaj taşıyıcı ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. İlgili bağlantı askısı tedarik kapsamına dahildir. Çanta mavi vurguları ve yansıtmalı şeritleriyle birlikte siyah renkte sunulur. İç astar da mavi renktedir.

Arka Çanta Black Koleksiyonu, büyük boy
Hacim: 50 - 60 l Boyutlar: 55 x 30 x 30/35 cm

Arka Çanta Black Koleksiyonu, küçük boy
Hacim: 35 - 42 l Boyutlar: 41 x 30 x 30/35 cm

+ Devamını okuyun

Black Koleksiyonu su geçirmez yan çanta sade, teknik tasarım ve 10 veya 15 litre kapasiteye sahip iki boyut seçeneğiyle birlikte sunulur. TPU kaplama yüksek kaliteli çanta, özellikle hafif eşyalar için geniş bir saklama alanı sunar. Ancak hacmi arzu edilmesi halinde sıkıştırma kayışlarıyla hızlı ve kolay bir şekilde düşürülebilir.

Su tutmayan fermuara sahip bir dış cep eşyanıza hızla erişebilmenizi sağlar. Çıkarılabilir, su geçirmez iç cep özellikle pratiktir.

Black Koleksiyonu yan çanta motosiklete, araca özel sol/sağ yan çanta taşıyıcıları ile takılır.

Pratik hızlı açılan bağlantı elemanı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir. Çanta mavi vurguları ve yansıtmalı şeritleriyle birlikte siyah renkte sunulur. İç astar da mavi renktedir ve yüzde yüz polyamid malzemeden üretilmiştir.

Yan Çanta Black Koleksiyonu, büyük boy
Hacim: 15 l Boyutlar: 35 × 32 × 14 cm

Yan Çanta Black Koleksiyonu, küçük boy
Hacim: 10 l Boyutlar: 26 × 32 × 14 cm

+ Devamını okuyun

Günlük yolculuklar için yüksek kaliteli Black Koleksiyon Bel Çantası cüzdanınızı, anahtarlarınızı, akıllı telefonunuzu ve diğer küçük eşyaları güvenle saklayabilmeniz için kullanılabilir. Çepeçevre 2 yönlü fermuara sahip su geçirmez ana bölme yağmurda bile kişisel eşyalarınızın kuru kalmasını sağlar. Bel çantası iç bölmeye ek olarak üç fermuarlı dış cebe ve solda ek bir küçük file cebe ve taşıma sapına sahiptir. Sırt kısmındaki 3D aralıklı kumaş en uygun hava dolaşımını sağlar. Çanta sürekli olarak ayarlanabilen bel kayışı kullanılarak ayarlanabilir. Bel çantası dayanıklı TPU kaplama polyester kumaştan üretilir ve siyah renkte sunulur.

Hacim: 3 l Boyutlar: 18 × 20 × 11 cm

+ Devamını okuyun

Yüksek kaliteli ve işlevsel Black Koleksiyonu, 30 L Sırt çantası 30 litreye kadar artırılabilen 25 litrelik saklama bölmesi sayesinde biraz daha fazla eşya taşıma kapasitesiyle uzun yolculuklar için idealdir. Geniş ana bölme rulo kapağı ve bantla kapatılmış dikişleri sayesinde su geçirmezdir. Kauçuk kaplama fermuarlar da su tutmaz. Entegre 15'' dizüstü bilgisayar bölmesine sahip ana bölme bir ara taban kullanılarak bölünebilir. Alt bölüme ayrı şekilde erişilebilir ve yaklaşık 61 bedene kadar kask yerleştirebilmek için genişletilebilir. Su sıçramasına karşı dayanıklı dört dış cep ve üstteki iç file bölme ek saklama alanı sağlar. Ek bagaj iki tokalı bağlantı kayışıyla dış kısma takılabilir.

Sırt çantası dayanıklı TPU kaplama polyester kumaştan üretilir. Ayarlanabilir, yastıklı ve hava geçirgenliğine sahip omuz askılarının yanı sıra üst kısımda ve ön dış cepler üzerinde bulunan taşıma sapı taşımayı konforlu hale getirir. Göğüs kayışının boyu ayarlanabilir. Örneğin akıllı telefonunuz için iki fermuarlı cep ayarlanabilir ve çıkarılabilir bel kayışına entegre edilmiştir. Ergonomik olarak şekillendirilmiş sırt bölümü uzun süreli takılsa bile rahat bir şekilde oturur. Tedarik sırasında motosiklete bağlamak için kullanılan tokalı iki ek kayış da temin edilir.

Black Koleksiyonu sırt çantası siyah renkte tasarlanmıştır ve omuz askıları üzerinde yansıtıcı malzeme içerir. İç astar yüzde yüz polyamid malzemeden üretilmiştir. BMW Motorrad baskısı dış cep üzerinde de yer alır.

Hacim: 25 - 30 l

+ Devamını okuyun

Yüksek kaliteli ve işlevsel Black Koleksiyonu sırt çantası, 20 L günlük geziler için olduğu kadar günlük olarak işe gidip gelirken de kullanmaya uygundur. Entegre 15'' dizüstü bilgisayar cebine sahip su geçirmez ana bölme sayesinde sağanak yağmurlar da sorun olmaktan çıkar.

Sırt çantasının arka kısmında omuz askıları için yerleştirme bölümüyle oldukça kullanışlıdır. Sırt çantasının üst ve ön kısmında taşıma sapı yer alır.

Üstteki de dahil olmak üzere dört dış cebin tamamı su sıçramalarına karşı dayanıklıdır ve kauçuk kaplama fermuarlara sahiptir. Üst kısmın içinde pratik bir file cep bulunur. Ergonomik olarak şekillendirilmiş sırt bölümü ve 550 gr’lık ağırlığı sayesinde Black Koleksiyonu sırt çantası uzun sürelerle rahatça takılabilir. Ayarlanabilir omuz, göğüs ve bel kayışları ideal şekilde oturur. Black Koleksiyonu sırt çantası siyah renkte tasarlanmıştır ve omuz askıları üzerinde, önde ve üstte yansıtıcı malzeme içerir. Ön kısımda ayrıca BMW Motorrad yazısı bulunur. İç astar polyamid malzemeden üretilmiştir.

Hacim: 20 l Boyutlar: 40 × 30 × 16 cm

+ Devamını okuyun
spinner