BMW MOTORRAD, URBAN KOLEKSİYONUNU SUNAR.

23.11.2022

Bir motosiklet üzerinde eşya taşımanın en kusursuz şekli.

İster günlük sürüş, ister uzun bir tur veya bir macera gezisi olsun, eşya ve seyahat malzemelerini taşımak söz konusu olduğunda BMW Motorrad bagaj taşıma ürün yelpazesi uzun yıllardır mükemmel çözümler sunuyor. BMW Motorrad şimdi ise yeni Urban Koleksiyonu ile mevcut Black Koleksiyonunun yanı sıra depo üstü çantalar, bir sırt çantası ile yan ve arka çantalardan oluşan yeni bir nesli tanıtıyor. Yüksek kalitede ve bakımı kolay malzemelerden üretilen (dış malzeme TPU kaplama %100 PA, astar %100 PES) ürünler yüksek seviyede dayanıklılığı ve işlevselliği havalı tasarımla birleştiriyor.

+ Devamını okuyun
Urban Koleksiyonu Depo Üstü Çanta.

Urban Koleksiyonu’nda farklı boy ve şekillerde sunulan üç yeni depo üstü çanta motosiklete özgü neredeyse tüm ihtiyaçları karşılıyor. Urban Koleksiyonu Büyük Depo Üstü Çanta (GS) (11 - 16 litre) özellikle dik bir eğime sahip yakıt deposu bulunan motorlar için tasarlanmış, Urban Koleksiyonu Büyük Depo Üstü Çanta (11 - 16 litre) ise yarı dairesel şekildeki yakıt depolarına uygun.

Urban Koleksiyonu Küçük Depo Üstü Çanta (5 litre) ile fazla depolama alanına ihtiyaç olmayan durumlar için üçüncü bir model sunuluyor.

Alt kısmındaki kaymaz köpük dolgu ve kayışla bağlama özelliği sayesinde çıkarılabilir su geçirmez iç çantalara sahip depo üstü çantalar kolay ve güvenli bir şekilde takılabiliyor. Ön ve arkada yer alan geçmeli kelepçeler yakıt almayı da kolaylaştırıyor. Bağlantı elemanları aynı zamanda bagaj tablası veya arka seleye de takılabiliyor.

Tüm depo üstü çantalar ana bölme üzerinde su tutmayan ve kilitlenebilir iki yönlü fermuara, fermuarlı kapak cebine, şarj kablosu için çantaya açılan kablo girişine ve eşyaların daha iyi görülebilmesi için renkli iç astara sahip. Urban Koleksiyonu Büyük Depo Üstü Çanta / (GS) aynı zamanda dokunmatik kullanıma izin veren, su geçirmez şeffaf bir bölme de içeriyor. Motosiklete özel kemer bağlantıları üç model için de ayrıca sunuluyor.

+ Devamını okuyun
Urban Koleksiyonu Sırt Çantası

20 litre hacme sahip Urban Koleksiyonu Sırt Çantası günlük yolculuklar veya evden işe gidip gelme sırasında kullanım için ideal ve birçok pratik fonksiyona sahip. Su tutmayan, kauçuk kaplama iki yönlü fermuarıyla su geçirmez ana bölmede bir dizüstü bilgisayar bölmesi bulunuyor (yaklaşık 15”). İki dış cep, el altında bulunması gereken eşyalar için pratik bir saklama alanı sunuyor. Kapağın içindeki file cep, eşyaları daha iyi görebilmenizi sağlayan renkli astar, bir taşıma kolu ve ayarlanabilir omuz, göğüs ve kalça kemerleri fonksiyonları tamamlıyor. Yansıtıcı şeritler ise görünürlüğü artırıyor.

+ Devamını okuyun
Urban Koleksiyonu Yan ve Arka Çantalar

Urban Koleksiyonu Büyük Yan Çantalar (16 litre) ve Urban Koleksiyonu Küçük Çanta (10 litre) su geçirmez ana bölmeye, sıkıştırma kayışlarıyla değişken şekilde ayarlanabilen hacme ve görünürlüğü artıran yansıtıcı şeritlere sahip. Ustalıkla düşünülmüş hızlı açma sistemi sayesinde Urban Koleksiyonu Büyük Yan Çanta kayışlar olmadan da motosiklete takılabiliyor. Dolgulu 15 inç dizüstü bilgisayar bölmesi bulunan su geçirmez ve çıkarılabilir iç çantaya ek olarak, anahtar taşıyıcı, akıllı telefon bölmesi, su şişesi için file bölme ve fermuarlı bölme de çantayla bütünleşik.

Şık tasarımı ve saklanabilir taşıma kolları ve büyük taşıma koluyla Urban Koleksiyonu Büyük Arka Çanta ve Urban Koleksiyonu Küçük Çanta motosiklette takılı olmasa bile her zaman şık bir görünüm sunuyor. Ana bölme renkli astarla kaplanmış ve geniş açıklığı sayesinde bir kaskı bile taşıyabiliyor, ayarlanabilir tokalı kemerler ise motosiklete güvenle sabitlenmesini sağlıyor. Çantanın hacmini 50'den 60 litreye veya 37'den 45 litreye çıkarmaya yarayan fermuar özellikle pratik bir kullanım sunuyor.

+ Devamını okuyun
spinner