BMW MOTORRAD İŞ ORTAĞI ELEPHANT MOTO, “THE GREAT GATEWAY” İLE KARŞINIZDA.

29.11.2021


Kosta Rika, Portekiz ve ABD’de R 18 ile sekiz günlük turlar.

R 18 ailesinin Büyük Boxer motosikletleri üzerinde sekiz gün boyunca doğal güzellikleri deneyimleyin, sonsuz düzlüklerin sunduğu özgürlük hissinin keyfini yaşayın, kendinizi şehrin hareketli hayatına bırakın ve beklenmedik şeyler keşfederek günlük hayatın stresini geride bırakın. BMW Motorrad, “The Great Getaway” etkinliği kapsamında, iş ortağı Elephant Moto tarafından düzenlenip gerçekleştirilen mükemmel şekilde organize edilmiş bir seyahat formatı sunuyor.

+ Devamını okuyun

2022 motosiklet sezonunda tutkulu sürücülere “Heritage” stili ile muhteşem bir motosiklet deneyimi sunacak üç farklı rota planlanıyor: Kosta Rika, Portekiz ve ABD. R 18 ailesi üyesi motosikletler üzerinde gerçekleştirilecek ve her biri sekiz gün sürecek olan üç tur kapsamında sunulan olanaklar arasında bir tur rehberi, otel konaklamaları, yemekler, destek aracı ve kapsamlı bir sosyal program yer alıyor. Kısaca ifade etmek gerekirse, tüm detayların düşünüldüğü bir paket sunuluyor.

+ Devamını okuyun

Etkinlik kapsamında “Büyük Boxer” motosikletler ile engebeli sahil şeritlerinden, sık bitki örtüsüne sahip ormanlardan, dağlardan ve şelalelerden geçilecek. Gizli mekanları keşfetme ve ilham veren insanlarla tanışma fırsatı bulacak olan katılımcılar, uluslararası ve yerel mutfakların tadını çıkartacak ve tur için özel olarak hazırlanmış konaklama olanakları ile kendilerini bir sonraki günün macerasına hazırlayacak.

+ Devamını okuyun

Tur başına en fazla on iki katılımcının yer alacağı etkinlik kapsamında günlük olarak 150 ile 200 kilometre arasında değişen etaplar tamamlanacak, akşamları katılımcıları bir araya getiren eğlenceler düzenlenecek ve katılımcılar Kosta Rika’da San José, Portekiz’de Lizbon ve ABD’de Portland/Oregon olmak üzere “Kent Gününde” kendilerini ünlü şehirlerin kozmopolit ortamlarına bırakacak.

+ Devamını okuyun

Hayatın nabzı, egzotik kokular, muhteşem mimariler ve hatta değişen sesler eşliğinde her yeni günde farklı ve yoğun deneyimler katılımcıları bekliyor olacak. Her şehrin kendine has bir ritme sahip olduğunu düşündüğümüzde, katılımcılar yerel pazarları veya el işi ustalarını keşfederken şehre kimlik kazandıran insanlarla tanışma fırsatı bulacak.

+ Devamını okuyun

Akşam yemeğinin ardından güne viski tadımı, terasta kokteyl partisi veya canlı müzik gibi farklı etkinliklerle veda edilecek ve ertesi sabah herkes “The Great Getaway” turuna devam etmek üzere R 18’lerinin üzerindeki yerini alacak.  Unutulmayacak bir sürüş keyfini sekiz gün boyunca etkileyici deneyimlerle birleştirecek olan tur katılımcılarını bekliyor.

+ Devamını okuyun
“The Great Getaway” takvimi:

1.       Kosta Rika, Mart 2022
2.       Portekiz, Nisan-Haziran 2022
3.       ABD, Ağustos-Ekim 2022

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: www.thegreatgetaway.net

+ Devamını okuyun
spinner