BMW Motorrad Sürücü Donanımı Ride & Style 2020.

BMW Motorrad Sürücü Donanımı ürün yelpazesi 2020 sezonunda popüler parçaların çeşitli yeni modellerine ek olarak birçok cazip yeni ürün sunuluyor. 

Birinci sınıf işçilik, kusursuz malzemeler ve işlevsel tasarıma sahip her bir öğe, BMW Motorrad imzasını taşıyan etkileyici bir kaliteyle motosiklet tutkunlarına ulaşıyor.

Yeni XRide kıyafet, iki parçalı yapıdadır ve uzun mesafeli sürüş için idealdir. Ceket ve pantolonun düşme sırasında darbeye maruz kalacak bölümlerinde oldukça estetik görünen deri eklemeler bulunur. Kıyafetin ergonomik konsepti, özel malzeme seçimi, girintiler ve malzemenin esnek içeriği sayesinde hareket özgürlüğü sunar. Parlak kaplaması ve su geçirmez cepleriyle yeni Pure XCursion ceket ve su geçirmez deriden Cruise Comfort botlar asıl hünerlerini kötü hava koşullarında gösterir.

2020 sürücü donanımı ürün yelpazesinin bir diğer öne çıkan özelliği de 28 Eylül’de Amsterdam’daki Pure&Crafted Festivalinde dünya prömiyeri gerçekleştirilen BMW Motorrad Heritage Koleksiyonu. Geleneksel yaklaşımı çağdaş ve özgün motosiklet yaşam tarzı kıyafetleriyle bir araya getiren Heritage Koleksiyonu, BMW Motorrad geçmişini ve asla bitmeyen motosiklet tutkusunu kutluyor. Heritage stilini motosiklet üzerinde uygun işlevsel özelliklerle şık bir şekilde bir araya getiren koleksiyon, yolda ve arazide gerçek bir klasik motosiklet sürücüsü görünümü kazanmanızı sağlıyor.

+ Devamını okuyun

2020 Ride Koleksiyonundan çeşitli kasklar, kıyafetler, eldivenler ve botlar yeni 2020 Style Koleksiyonuyla kusursuz bir şekilde tamamlanıyor. Bunlar arasında motor sporlarından ilham alan öğelerin yanı sıra benzersiz BMW Motorrad Iconic Koleksiyonu da yer alıyor. Küçük motosiklet tutkunları için ise yeni BMW Motorrad Next 100 Years Kids Bike  sunuluyor.

BMW Motorrad koleksiyonunun tamamı 5 - 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Milano’da gerçekleştirilen EICMA 2019’da tanıtıldı. Heritage Koleksiyonunun bazı parçaları satışa sunulmadan önce internet sitesinden sunulacak. BMW Motorrad Sürücü Donanımı 2020 ürün yelpazesinin tamamı ise İlkbahar 2020 itibariyle satışa sunulacak.

+ Devamını okuyun
spinner