BMW Motorrad Sürücü Donanımı: 2021 Koleksiyonu.

BMW Motorrad Sürücü Donanımı, 2021 motosiklet sezonunda da yüksek kaliteli işçilik ile oldukça gelişmiş tasarımları bir araya getiriyor.

24.12.2020

BMW Motorrad Sürücü Donanımı, 2021 motosiklet sezonunda gelişmiş stille yüksek kaliteli işçilik sunuyor.

  

+ Devamını okuyun

GS Carbon Evo ile birlikte BMW Motorrad, en yeni güvenlik özelikleri ile donatılan üstün kaliteli bir kask sunuyor. MIPS sistemi (MIPS, Çok Yönlü Darbe Koruma Sistemi’nin kısaltmasıdır), bazı darbe durumlarında rotasyonel güçlerin baş bölgesine iletilme riskini azaltır ve GS Carbon EVO’yu çok daha güvenli bir yol arkadaşı haline getirir.

+ Devamını okuyun

2021 sezonu için kıyafet seçenekleri de artırıldı. PaceDry Adventure, rüzgar ve su geçirmez bir enduro kıyafeti ve BMW Climate Membran ile birlikte yüksek düzeyde nefes alan Z-Line yapısınasahip. Rallye Pro, yeni bir havalandırma sistemine sahip ve optimum hava akışı sağlıyor. 2017’den bu yana popüler olan AirFlow Premium Suit modeli de 2021’de yenilenecek. Airy Suit, aşınmaya karşı yüksek düzeyde dayanıklı Schoeller-Dynatec ile üretildi ve NP2 koruyucularla donatıldı

+ Devamını okuyun

SummerXcursion Ceket, yaz ürünlerine yeni eklenen bir model. Bu model, hem kadınlar hem erkekler için üretilen, stil sahibi ve havalandırmalı bir motosiklet ceketi. Yeni City Summer Ceket ise kapüşonlu bir motosiklet ceketi.

+ Devamını okuyun

Yeni BMW Motorrad KnitLite Spor Ayakkabı, bu cekete mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu model, halihazırda koruma seviyesi 1 sertifikası bulunan 3D-Knit teknolojili tek spor ayakkabı ve yüksek düzeyde denge sağlama özelliğine sahip.

+ Devamını okuyun

Son derece işlevsel ve antibakteriyel özellikli iç giyim ürünleri de 2021’de motosiklet sürücülerini yolculuk boyunca sıcak tutacak ve konforlu kalmalarını sağlayacak. Yaz koleksiyonları, çok ince ve hafif malzemelerle üretilirken kış sezonu ürünleri sıcak tutan, yumuşak, kışlık termo malzemelerle tasarlanıyor.

+ Devamını okuyun

Stile değer veren tüm motosiklet sürücüleri için Heritage koleksiyonuna yeni modeller ekleniyor. Örneğin Bowler Gunmetal kaskın retro tasarımı, modayı takip eden sürücüler için son derece cazip. Ayrıca günlük kullanıma uygun, parlak kaplamalı, pamuklu siyah ceket Machinist de öne çıkan diğer bir ürün. Günlük stildeki ceket, omuz ve dirsek kısımlarında dışarıdan fark edilmeyen NP-Flex koruyuculara sahip ve su tutmaz özellikte. 

+ Devamını okuyun
spinner