BMW MOTORRAD, R 1300 GS TROPHY COMPETİTİON BİKE VE F 900 GS TROPHY MARSHAL BİKE MODELLERİNİ SUNAR.22.06.2024

2024 Namibya BMW Motorrad International GS Trophy için üstün off-road ve yolculuk deneyimi.

+ Devamını okuyun

Münih. 6 kadın ve 16 erkek takımı dahil olmak üzere toplam 22 ulusal takım ve toplam 60 sürücü, 15 - 20 Eylül 2024 tarihleri arasında 2024 Namibya BMW Motorrad International GS Trophy kupası için Namibya’da yarışırken BMW R 1300 GS Trophy Competition Bike’ın üstün kapasitesine güvenecek.

R 1300 GS Trophy Competition Bike, 2008 yılından bu yanda R 1300 GS temel alınarak, bu yarış için özel olarak geliştirildi ve özel donanımlar sayesinde her koşula hazır. Büyük GS motosiklete güçlü bir Boxer motor ile gidon yükseltici, motor koruma demiri, gövde altı ve şasi koruyucu, ayarlanabilir vites ve fren kolları, GS Vario sürücü ayak dayamaları, enduro el manivelası, far koruyucu ve beyaz el koruyucu ek parçaları monte ediliyor. Siyah tel jantlara takılı sert dişli off-road lastikleri Doğu Afrika’da Namibya’da gerçekleştirilecek 2024 BMW Motorrad International GS Trophy'nin zaman zaman zorlaşan arazisiyle baş etmek üzere tasarlandı.

BMW Motorrad Competition Bike, satışa sunulmayacak olan bu özel tasarımında büyük gövde altı koruyucu ve vites kolu gibi detaylar haricinde R 1300 GS Trophy model tipini temel alıyor. R 1300 GS Trophy temel metalik Yarış Mavisi rengiyle öne çıkıyor; kırmızı ve beyaz şeritler ve yazılar, metalik mat beyaz arka bölümle bir araya geldiğinde Eylül ayında R 1300 GS Trophy Yarışında 22 takımın yarış motosikletlerinde deneyimleyeceği gibi sportif off-road sürüş tutkunlarının dikkatini çekecek.

Trophy, üst düzey off-road uzmanlığı ruhuyla sıçrayan taşların neden olacağı hasar gibi durumlar için radyatör koruyucusuyla donatıldı. Sağlam tel jantlar da off-road donanımının bir parçasını oluşturuyor. 

+ Devamını okuyun
BMW F 900 GS Trophy Marshal Bike - GS Trophy sportif, off-road orta seviye BMW GS

Katılımcılara Namibya'nın zorlu arazisinde güvenle rehberlik edecek GS Trophy görevlileri de motosikletlerin üst düzey off-road deneyimine güvenebilir. F 900 GS modelini temel alan F 900 GS Trophy Marshal Bike, BMW Motorrad'ın orta seviye touring enduro segmentinde premium teklifini oluşturuyor.

105 bg (77 kW) gücü ve önemli ölçüde daha geniş kullanım alanı sayesinde önceki modeline kıyasla iyileştirilmiş off-road kabiliyetine ve 14 kg daha düşük bir ağırlığa sahip olan motor F Serisi’nde GS modellerinin sportif temsilcisi ve tıpkı R 1300 GS Trophy Competition Bike gibi bu motosiklet de Namibya'da kendisini evinde hissedecek.


+ Devamını okuyun
spinner