S 1000 RR İÇİN
M PERFORMANCE PARÇALARI.

Üretimine başlandığı 2009’dan bu yana BMW S 1000 RR, superbike motosikletler arasında hem yolda hem de yarış pistlerinde en üst düzeyde sürüş dinamikleriyle özdeşleşti. Sürekli ve istikrarlı geliştirme çalışmaları sayesinde 2019 yılında piyasaya sunulan üçüncü nesliyle günümüzde de segmentteki öncü rolünü korumayı başarıyor.

19.03.2020


Tıpkı BMW M otomobillerinde olduğu gibi, M Performance Parçaları aksesuar ürün yelpazesiyle BMW Motorrad Yeni BMW S 1000 RR için titiz bir çalışma sonucunda üretilen özel parçalar sunuyor. Bu parçalar Yeni S 1000 RR’ın sürüş dinamiklerini yalnızca yolda değil, özellikle yarış pistlerinde de daha ileri taşıma hedefiyle markanın kapsamlı yarış deneyimi temel alınarak geliştiriliyor. Buna uygun olarak M Performance Parçaları aksesuar ürün yelpazesi motosikletin ağırlığını azaltan parçaların yanında bir dizi özel işlevsel parçayı da içeriyor.

+ Devamını okuyun

Gövde ve koruyucu bölümleri için M Karbon hava giriş deliği, M Karbon arka jant kapağıyla birlikte M Karbon zincir koruyucu, M Karbon ön jant kapağı, M Karbon cer dişlisi kapağı, M Karbon sol/sağ yakıt deposu kapağı, M Karbon üst sol/üst sağ koruyucu yan panel gibi özellikle hafif ve sağlam karbon fiber parçalar sunuluyor. Yeni S 1000 RR aynı zamanda M spor sele, M yüksek sele ve M alçak sele gibi üç farklı sele tipi sayesinde sürücünün vücut ölçülerine ergonomik açıdan mükemmel şekilde uyum sağlıyor.

+ Devamını okuyun

M Performance Parçaları ürün yelpazesi farklı ayak dayama tiplerini de içeriyor. S 1000 RR’ın standart ayak dayama sistemini sol/sağ M sürücü ve sol/sağ M yolcu ayak dayamalarıyla yükseltme seçeneği de mevcut. Özellikle yarış pistleri için geliştirilen sol/sağ M sürücü ayak dayaması aynı zamanda ergonomik ayar seçenekleri de sunuyor.

+ Devamını okuyun

Ayarlanabilir ve katlanabilen M el fren kolu için de kapsamlı yarış deneyiminin avantajından yararlanılıyor. Yarış pistinde kullanım için ön frene ait M uzaktan ayarlama özelliği sürücüye sürüş sırasında gidonun sol uç kısmından kol hareket aralığını ayarlama olanağı sunuyor. Gidonun sol tarafındaki katlanır M debriyaj kolu el fren koluna karşılık geliyor. M el fren kolu koruyucusu ve M debriyaj kolu koruyucusu iki kol için de sunuluyor. Ek olarak S 1000 RR’ın standart gidon versiyonu da ergonomik kişisel ayarlama yapılabilmesi için sol/sağ kısa gidonlara uygun M çatal kelepçe ile değiştirilebiliyor.

+ Devamını okuyun

İki farklı M Performance jant seti hızlanmayı, hız kesmeyi, kullanımı, süspansiyon ve amortisör tepkisini optimize ediyor. Güçlü dövme alüminyumdan üretilen M dövme jant bu açıdan ön ve arkada avantajlar sunuyor. Hafif karbon fiberden üretilen M Karbon ön jant ve M Carbon arka jant, yaysız ve döner kütlenin azaltılması amacıyla her türlü olasılıktan mükemmel şekilde faydalanıyor. Jantlara uygun ürün yelpazesi aynı zamanda M aks koruyucularını da içeriyor.

+ Devamını okuyun

M Performance Parçaları aynı zamanda M zincir gerdirici ve M hafif akü gibi diğer hafif parçaları da içeriyor. S 1000 RR için sunulan yeni ürün yelpazesi montaj standı adaptör seti ve M örtü kiti ile tamamlanıyor.

+ Devamını okuyun
spinner