BMW MOTORRAD KASKLARI İÇİN GARANTİ SÜRESİ 5 YILA ÇIKARILIYOR.

BMW Motorrad, 1 Ocak 2020 tarihinden bu yana satın alınan tüm kasklar için garanti süresini uzatıyor.


20.05.2020

BMW Motorrad kaskları için daha önce iki yıl olan garanti süresi, 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren satın alınan tüm kasklar için geçerli olacak şekilde beş yıla uzatılıyor. Bu sayede motosiklet tutkunları, kaskları ve güvenlikleri konusunda endişelenmeden çok daha büyük bir heyecanla sürüşün keyfini çıkarabilecek.

+ Devamını okuyun

1 Ocak 2020 tarihinden itibaren satın alınan tüm BMW Motorrad kaskları, artık beş yıllık sözleşmeli garanti kapsamı altına alınıyor. Bu tarihten önce satın alınan kasklar için garanti süresi 24 ay olarak uygulanmaya devam edecek.

+ Devamını okuyun

Üründeki malzeme ve üretim kusurları, garanti kapsamında değerlendiriliyor. Kasklarda kurulu olan BMW Motorrad iletişim sistemleri ise kasklar için uzatılan BMW Motorrad garanti kapsamına alınmayacak. Ürün garantisi, uygunsuz kullanım, kaza ya da sistemlerin ve aksesuarların uygun olmayan şekilde kurulmasından kaynaklanan kusur ve hasarlar için geçerli değil. Siperlik, güneş koruması, kask dış malzemesi ya da plastik parçalarındaki çizikler de üretici garantisi kapsamında yer almayacak.

+ Devamını okuyun
spinner