BMW MOTORRAD, 20. BMW MOTORRAD DAYS ETKİNLİĞİNE HAZIR.

21.10.2021

Pure&Crafted Festivali'nin hemen ardından 2-3 Temmuz 2022'de gerçekleştirilecek BMW Motorrad Days’e Berlin ilk kez ev sahipliği yapacak.

Yaklaşık yirmi yıldır BMW Motorrad Days'e katılmak dünyanın her yerindeki motosiklet tutkunları için vazgeçilmez hale geldi. ABD, Japonya veya Avustralya gibi ülkelerden gelen ziyaretçileri, spor, touring ve enduro sürücülerini, özel yapım motosiklet hayranlarını ve motor sporları meraklılarını bir araya getiren BMW Motorrad Days'de ziyaretçileri bu yıl da ilgili alanlarına yönelik kendilerini harika hissettirecek deneyimler ve bol bol eğlence bekliyor.

+ Devamını okuyun

Pandeminin neden olduğu iki yıllık bir aradan sonra BMW Motorrad, marka tutkunlarını 2-3 Temmuz 2022'de yeniden BMW Motorrad Days’e davet ediyor. Bu yılki organizasyon, Messe Berlin ticaret fuarı alanındaki yaz bahçesinde gerçekleştirilecek. Etkinlik, 1 Temmuz 2022'de aynı yerde yapılacak olan ve BMW Motorrad'ın bir kez daha öncüsü ve isim sponsoru olduğu Pure&Crafted Festivali’nin hemen ardından gerçekleşecek.

+ Devamını okuyun

Şehrin batı merkezinde yer alan ve daha önce 17-18 Eylül 2021'de Berlin Pure&Crafted Festivali'nin dördüncüsünün gerçekleştirildiği mekan, Pure&Crafted Festival'in kalıcı yeni evi olmak için gereken her şeye sahip olduğunu ve BMW Motorrad Days için de mükemmel koşulları sunduğunu etkileyici bir şekilde gösterdi.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Başkanı Dr. Markus Schramm: "Yeni konsept, BMW Motorrad Days ile BMW'nin Berlin fabrikasında uzun süreli bir ilişki oluşturmaya dayanıyor. Şimdiden çok iyi tanınan ve kendini kanıtlayan Pure&Crafted Festival ile yarattığımız sinerjiden faydalanabiliriz. Ancak, ikisi de ayrı ve bağımsız birer etkinlik olmayı sürdürecek: BMW Motorrad, Pure&Crafted Festivali'nin ortağı ve sponsoru. Markanın dünya genelindeki en büyük müşteri etkinliği olan BMW Motorrad Days'e ise kendimiz ev sahipliği yapıyoruz."

+ Devamını okuyun

Pure&Crafted, gelecek yıl temmuz ayının ilk hafta sonunda cuma gününden itibaren ziyaretçilerine büyüsünü, cazibesini ve özel anlarını sunacak. Benzersiz bir etkinlik olan festival, cumartesi ve pazar günü BMW Motorrad Days dizginleri ele geçirmeden önce canlı müzik, motosiklet kültürü ve new heritage yaşam tarzının örnekleriyle tüm katılımcılarını heyecanlandıracak.

+ Devamını okuyun

İki gün sürecek olan etkinlik bir kez daha tamamen uluslararası BMW Motorrad topluluğuna ve iki tekerlek üzerinde sürüş keyfine odaklanıyor. Yeni ürünlere, muhteşem akrobasi gösterilerine, motor sporları ünlülerine, test sürüşlerine ve çok daha fazlasına ek olarak konuklar, BMW Motorrad Days'in Bavyera yaşam tarzıyla süslenmiş, artık efsane haline gelen parti atmosferini heyecanla bekleyebilirler. Berlin'de gerçekleştirilecek BMW Motorrad Days 2022'nin ziyaretçilerini, her zamankinden daha geniş kapsamlı bir etkinlik programı bekliyor. Etkinlik hem genç hem de daha üst yaş grupların zevkine uygun eğlencelere ve keyifli anlara sahne olacak.

Akrobasi gösterileri sürüş tekniklerinin sınırlarını zorlarken, dünyanın en eski ölüm duvarı olan orijinal Motodrom'da, büyük ölüm duvarında motosiklet sürme geleneği yeniden canlandırılacak. Özel yapım motosiklet hayranları bir dizi özel motosikleti ve ilgili ekipmanı inceleyebilecekleri Heritage alanında aradıklarını bulacak.

Buna ek olarak, yerel rehberler eşliğinde düzenlenen turlarla, hem yolda hem de offroadda motosikletle Berlin hinterlandı da keşfedilebilir. 2022'de bir kez daha test sürüşüne yönelik olarak mevcut BMW Motorrad modellerinden oluşan geniş bir seçki de sunulacak.

+ Devamını okuyun
spinner