BMW MOTORRAD, BMW R 18 MODELİ İÇİN AKRAPOVIČ ARKA SUSTURUCULARI SUNUYOR.

23.11.2022

"Big Boxer" motor için heyecan verici ses ve havalı tasarım.

BMW Motorrad'ın BMW R 18'e yönelik kapsamlı özelleştirme programı yeni Akrapovič arka susturucularla sesini yükseltiyor. İki standart arka susturucudan 97 mm daha kısa olan yeni susturucular dayanıklı paslanmaz çelikten üretiliyor ve mat siyah kaplamaya sahip. Gümüş rengi uç kapağıyla birlikte 90 derecelik adımlarla ayarlanabilen susturucular R 18'in arka görünümüne kararlı bir sportif hava katıyor.

Uç kapağın ortasında yer alan stilize BMW marka sembolü, incelikli, özel bir tanımlama işareti olarak kaliteli bir detay sağlıyor. Geçmeli arka susturucuların her bir manifold bağlantısı bölümünde yer alan tek vidayla bağlanan ısı koruyucu plaka sürücünün ayağını koruyor.

Ortalama 8,2 kg ağırlığıyla iki Akropovič arka susturucu standart modellere kıyasla 1 kg daha hafif, böylece sportif karakterini öne çıkarıyor. Yeni arka susturucular R 18'in 1.802 santimetre küplük "Big Boxer" motoruna uygun şekilde ayarlandı ve son derece zengin ve güçlü bir sese sahip. Araçla birlikte uygunluk aldığından bu arka susturucuların araç dokümanlarına kaydedilmesi de gerekmiyor.

R 18 için yeni Akrapovič arka susturucular ve BMW Motorrad Bobber Kiti birbirini son derece iyi tamamlıyor. BMW Motorrad Hommage bobber stilinde sele, arka düz çamurluk ve siyah renkli plaka tutucu, yeni arka susturucularla vurgulanan arka bölümün kısa ve etkileyici görünmesini sağlıyor.

+ Devamını okuyun
spinner