BMW MOTORRAD, 2024 BMW MOTORRAD KIYAFET KOLEKSİYONUNU SUNAR.23.01.2024

BMW Motorrad 45 yıldır motosiklet sürmeyi mümkün olduğunca güvenli ve konforlu kılmak üzere kusursuz ve aynı zamanda modaya uygun, cazip ve şık bir tasarıma sahip motosiklet giysileri üretiyor. BMW Motorrad bugün sürücü donanımı açısından kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor. BMW Motorrad için aynı kural burada da geçerli: Mevcut olanı daha iyi hale getirmek ve aynı zamanda sorunsuz bir sürüş keyfi için yeni, yenilikçi çözümler geliştirmek. Yeni 2024 BMW Motorrad Kıyafet Koleksiyonu #ElektriğinKeyfiniSür,  #SürüşKeyfiniPaylaş, #GSRuhu, #MeydanOkumaktanAslaVazgeçme ve #RuhunuBesle serileri kapsamında toplam 28 yeni ürün sunuyor.

+ Devamını okuyun

#ElektriğinKeyfiniSür: Günlük kullanıma oldukça uygun şık sürücü kıyafetleri.

BMW Motorrad, #ElektriğinKeyfiniSür Koleksiyonu ile motosiklet kullanımı için ideal olduğu kadar motosikletten indiğiniz anda da günlük kullanıma son derece uygun pratik ve stil sahibi ürünler sunuyor. İster şehirde bir gezinti ister alışveriş sırasında veya bir kafede otururken kullanıma uygun.

Gelecek sezonda Sao Paulo kask yeni renkleri Matter ve Nucleus ile sunulacak. Yüksek vizörü ve bütünleşmiş güneş vizörü ile şehir içinde ve çevresinde modaya uygun, konforlu ve güvenli bir yol arkadaşı.

London pantolonlar da açık gri ve mavi olmak üzere yeni renkleriyle sunuluyor. Modern 5 cepli görünümüyle motosikletinizin üzerinde olmadığınızda da harika görünüyor. Dizlerde yer alan NP-Flex 3D koruyucular konfordan ödün vermeden iyi bir darbe emiciliği sağlıyor.

Yeni motosiklet sezonu için hâkî renkte sunulacak Seoul GORE-TEX spor ayakkabılar hem şık hem kullanışlı. GORE-TEX membran rüzgâr ve suya karşı koruma sağlarken, yağ ve benzine karşı dayanıklı tabanı ile entegre topuk ve diz koruması üst düzeyde güvenlik sunuyor. İç kısımdaki gizli fermuar da giymeyi ve çıkarmayı son derece kolay hale getiriyor.

+ Devamını okuyun

#SürüşKeyfiniPaylaş: Gündelik roadster ve touring yaşam tarzı.

Ürün yelpazesinin yeni üyesi Swartberg AIR Ceket sportif mont kesimiyle yazın yapacağınız geziler için mükemmel. Dış malzemesi sürtünmeye dayanıklı polyamidden üretilen ceket uzun süreli havalandırma sunuyor. Böylece bu son moda ceket çok sıcak havalarda da kullanılabiliyor.

Gavia AIR botlar da yeni. Özellikle nefes alabilen kumaştan üretilen botlar aynı zamanda özel dikişi ve dış malzemesiyle yüksek seviyede hava geçirgenliği sunuyor. Bu özelliğiyle de sıcak havalarda yapılan geziler için ideal hale geliyor. Hafif ara tabanı ve tutunma özelliği yüksek Vibram dış tabanı şehir içinde dolaşırken spor ayakkabı hissi veriyor.

System 7 Carbon EVO katlanır kask en üst düzeyde konfor ve güvenlik sağlıyor. Kaskın tamamen karbondan dış bölümü ürünü son derece hafif hale getirirken üst düzeyde darbe koruması da sunuyor. Çok yönlü Darbe Koruma Sistemi (MIPS) bir darbe alınması durumunda başın dönme hareketini azaltarak yaralanma riskini en aza indiriyor. Ürün gelecek sezon için yeni renklerle ve dekoratif öğelerle birlikte sunuluyor.

Aravis AIR ceketin yeni mavi/gri rengi, sürüş mevsiminin en sıcak anlarında taze bir nefes sağlıyor. Geniş file ve esnek eklentileriyle hareket özgürlüğü sunarken keyifli bir hava sirkülasyonu da temin ediyor. Kullanışlı bir özellik: İki bütünleşmiş omuz kayışı motosiklet üzerinde olmadığınızda ceketin sırtınıza bir sırt çantası şeklinde asılabilmesini mümkün kılıyor. Aravis AIR pantolon için rahat, nefes alabilen, toz ve su tutmayan dış kumaş malzeme de ayrıca uyumlu renklerle sunuluyor.

Gerlos pantolonlar yeni bir renk yelpazesiyle sunuluyor. Konforlu, rahat görünümüyle yaz ve geçiş mevsimi için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Sürtünmeye dayanıklı pantolonlar gerekirse nefes alabilen ek bir parçayla rüzgâr ve su geçirmez hale getirilebiliyor. Ayrıca dizlerde NPL ve kalça bölümünde NP3 çıkartılabilen ve ayarlanabilen koruyucular yer alıyor.

+ Devamını okuyun

#GSRuhu: Maceracı fakat güvenli.

Yolda veya arazide iki tekerlek üzerinde bir sonraki yaşayacağı macerayı heyecanla bekleyenler için #GSRuhu koleksiyonu işlevsel giyim seçenekleri sunuyor. Örneğin yeni renk yelpazesiyle üç parçalı GS Karakum GORE-TEX ceket. Arazide bile her türlü sürüş için maksimum sportif karakter sunuyor. Üç katman ve bir GORE-TEX dış katmanıyla sıcaktan soğuğa tüm koşulları kapsıyor. İki parça GS Karakum GORE-TEX pantolon da en zorlu talepleri karşılıyor.

Sağlam GS Puna GORE-TEX ceket de gelecek mevsim için yeni renkleriyle sunuluyor. Motosiklet meraklıları bu ceketle off-road sürüş için eksiksiz donanıma sahip olacaklar. Ceketin dışı üst düzey sağlamlığa sahip polyamid/pamuk karışımından üretilirken, düşme sırasında en fazla risk altında bulunan alanlar seramik parçacıklarıyla birlikte ara tonda PU kaplama ile destekleniyor. GORE-TEX Z-Liner yapı, ceketin su geçirmez ve nefes alabilir özelliğini koruyor. Ayrıca uyumlu GS Puna GORE-TEX pantolon da mevcut. Sahip olduğu GORE-TEX Z-Liner yapı su geçirmez ve nefes alabilir, esnek ek parçalarıyla ek mobilite sağlarken, üzerinize tam olarak oturması için bir dizi ayar seçeneği sunuyor.

Yeni renkleriyle sunulan 2024 GS Rallye GORE-TEX Ceketin havalandırma özelliğine sahip, su geçirmez GORE-TEX dış katmanı rüzgara, kötü havaya ve toza karşı koruma sunuyor. Yüksek seviyede sürtünmeye karşı dayanıklı polyamid/pamuk malzeme, NP3 eklem koruyucularıyla birlikte üst düzeyde güvenlik sunuyor. Modern görünümü çok sayıda iç ve dış cepler gibi çeşitli kullanışlı detaylarla tamamlanıyor. Ek olarak yeni renk tasarımıyla üst düzeyde havalandırmaya sahip GS Rallye GORE-TEX pantolon, su geçirmez GORE-TEX dış katmanıyla rüzgara, kötü havaya ve toza karşı en iyi korumayı sunuyor.

Son olarak su geçirmez VentureGrip Pro GORE-TEX bot hem touring hem de enduro kullanımına yönelik olarak güvenilirlik, emniyet ve konfor sunuyor. Çok yönlü kullanım özelliğine sahip bot günlük kullanıma yönelik tasarlandı ve kavrama özelliği yüksek, son derece sağlam, yağ ve yakıt dayanıklılığına sahip Vibram dış tabana sahip. Bir kaval kemiği plakası ve ayarlanabilir üç alüminyum toka hassas şekilde saran yapıyı dengeliyor.

+ Devamını okuyun

#MeydanOkumaktanAslaVazgeçme: Sportif motosiklet sürücüleri için güç ve performans.

#MeydanOkumaktanAslaVazgeçme koleksiyonu sportif motosiklet sürücülerinden gerçek yarış pisti tutkunlarına kadar herkese hizmet ediyor. M Pro Race GORE-TEX bot 2024’ün yeni modeli. En üst düzeyde performans gereksinimlerini karşılarken büyük sert plastik koruyucu öğeler içeriyor. Topuk ve parmak uçlarındaki yanal, magnezyumdan üretilmiş değiştirilebilir kaymaya karşı koruyucu ekler yaralanmaları önlüyor ve botları son derece sağlam hale getiriyor.

Sportif Downforce ceket şimdi yeni bir renkle sunuluyor. İlkbahardan sonbahara kadar işe gidip gelirken ve keyifli bir sürüş için kullanılabiliyor.

KnitRace spor ayakkabılar modern tasarım ve modern motosiklet malzemelerini bir araya getiriyor. Nefes alabilme konforuna yönelik 3D dokuma teknolojisini içeriyor. Şık spor ayakkabılar, vites değiştirme kolu koruması ve bütünleşmiş diz koruması ve 3D topuk koruması gibi güvenlik özellikleri sayesinde motosiklet botu olarak (seviye 1) onaylandı. Topuk kısmındaki M renginde baskı görsel açıdan öne çıkıyor.

ProRace eldivenler de bir sonraki sezon için yeni rengiyle sunuluyor. Hızlı sürüş sırasında çeviklik, güvenlik ve kavramaya önem veren sportif sürücüler için ideal.

+ Devamını okuyun

#RuhunuBesle: Saf sürüş tutkusuna yönelik olarak tasarlandı.

Sürtünmeye karşı dayanıklı kot kumaşından üretilen Spandau ceket 2024 yılı için yeni bir model. Gizli koruyucuları sayesinde en üst düzeyde güvenliği ve işlevselliği klasik görünümle bir araya getiriyor. Ceket dört dış ve üç iç cebe sahip. Bir bağlantı fermuarı sayesinde BMW Motorrad pantolonlarına bağlanabiliyor.

Westend deri ceket de gelecek yıl için yeni bir ürün. Klasik tasarımı olağanüstü işlevsellik ve güvenlikle bir araya getiriyor. Ceket yaklaşık 1,2 mm kalınlığında ve LGW onaylı gön deriden üretildi. Bu sayede giyilmesi son derece rahat ve bağımsız olarak görsel vurgu yapıyor. Fırtınalı havalara karşı tam uzunlukta fermuarlı cep kapağı, yüksek kalitede iç astar, üç kapatılabilir dış cep ve üç iç cep gibi işlevselliği artıran özelliklere sahip. Daha fazla güvenlik için deri aynı zamanda omuz kısımlarında ve dirseklerde güçlükle fark edilebilen gelişmiş gizli NP-Flex koruyucular içeriyor ve maksimum konfor ve iyi seviyede darbe emiciliği sağlayarak yaralanma riskini azaltıyor. Bir NPL sırt koruyucusu da sonradan takılabiliyor. Son olarak deri ceket 40 cm geniş bağlantı fermuarıyla BMW Motorrad pantolonlara bağlanabiliyor.

Moosach pantolon da 2024’ün yeni modelleri arasında yer alıyor. Sürtünmeye karşı dayanıklı kot kumaşından üretilen pantolon gizli koruyucu özelliği sayesinde güvenliği ve işlevselliği klasik görünümle şık bir biçimde bir araya getiriyor. 5 cepli pantolon uyluk bölümünden astarlı ve günlük olarak da giyilebiliyor. Ek güvenlik için dizlerde ve kalçada çıkartılabilir NP-Flex koruyucular bulunuyor.

2024 motosiklet model yılına özel Treptow GORE-TEX bağcıklı bot da yeni bir ürün. Üst düzeyde işlevsellik ve klasik bir görünüm sunuyor. Bacak kısmının ucuna dikilmiş çekme halkası özellikle giyilmesini kolaylaştırıyor. Bot GORE-TEX membran ve deri/kanvas karışımı sayesinde rüzgâr ve su geçirmiyor. Botun tasarımında güvenlik de ön planda. NP-Flex bilek koruyucularına ek olarak, bağcıklı botlar sağlam parmak ve topuk koruyucularının yanı sıra vites değiştirme desteğiyle donatılmış. Aynı zamanda sıcaklığın ideal bir şekilde düzenlenmesi için özel iç astar mevcut. Orta yükseklikte koncu ve erkek modelinde profilli Vibram dış tabanı ayak dayamalarını kusursuz şekilde kavrıyor. Vibram dış taban yağ ve benzine karşı dayanıklı ve aynı zamanda mükemmel tutuş ve konfor sunuyor. Klasik Treptow GORE-TEX bağcıklı botlar motosiklet üzerinde olağanüstü görünmesinin yanı sıra jean pantolon ve bir deri ceketle şık bir biçimde birlikte kullanılabiliyor.

Son olarak orijinal görünümüyle Schwabing ceket 2024 yılında klasik bir tasarımın yeniden tasarlanarak geri dönüşünü simgeliyor. Kollarda yer alan geleneksel çift şerit dikkatleri üzerinde topluyor. Yüksek kalitede gön derinin altında, omuzlarda ve dirseklerde bulunan NP-Flex koruyucular sizi güvende tutarken, iki dış ceket ve üç iç ceket bolca saklama alanı sunuyor.

+ Devamını okuyun
spinner