BMW MOTORRAD 2022 SÜRÜCÜ EKİPMANI KOLEKSİYONU.

13.12.2021

BMW Motorrad sürücü ekipmanları, 2022 motosiklet sezonu için en yüksek kalitede işçiliği en yeni trendlerle uyum içinde sunuyor.

BMW Motorrad, Plugged to Life serisi ile günlük motosiklet sürüşleri için mükemmel olduğu kadar motosikletten indiğiniz anda da günlük kullanım açısından elverişli, pratik ve stil sahibi ürünler sunuyor. Her gün işe gidip gelirken kullanabileceğiniz mükemmel bir tulum olan Barcelona GTX, bu kapsamdaki özel parçalardan biri olarak öne çıkıyor.

+ Devamını okuyun

Ayrıca, M Pro Race Comp tek parçalı deri tulumdan Sidepod AIR cekete kadar Never Stop Challenging serisinde yer alan tüm yeni ürünlerde artık birbiriyle uyumlu ve heyecan verici bir tasarım tarzının yanı sıra oldukça ayırt edici çizgiler kullanılıyor.

+ Devamını okuyun

Retro yarışçı tarzında etkileyici bir stile sahip Soulfuel serisi kapsamında oldukça şık görünümlü kıyafetler sunuluyor. Kadın ve erkek versiyonlarıyla Schwabing ceketin yanı sıra yeni Moabit ve Kreuzberg kotlar öne çıkan parçaları oluşturuyor.

+ Devamını okuyun

Ride and Share serisi, yeniden yorumlanmış “Make Life a Ride” stiliyle karşımıza çıkan yeni donanımlardan oluşuyor. Bu seri kapsamında sunulan klasik Atlantis tulumun geliştirilerek artık Furka tuluma dönüştüğünü görüyoruz.

+ Devamını okuyun

Motosiklet üzerinde yeni maceralara atılmaya sabırsızlananlar için Spirit of GS serisine yapılan yeni eklemeler, işlevsel kıyafet konusunda bazı olmazsa olmaz parçaları içeriyor. GS Rally GTX tulum (aynı zamanda ilk kez kadınlar için de sunuluyor) ve GS Rally AIR tulum öne çıkan parçalardan yalnızca ikisini oluşturuyor.

+ Devamını okuyun
spinner