BMW Motorrad 2019 Sürücü Donanımı.

2019 sezonunun öne çıkanları.

BMW Motorrad sürücü donanımı, 2019 motosiklet sezonunda da son derece kaliteli bir işçilik sunuyor. Özellikle de tek parça ProRace spor kıyafeti, geniş kişiselleştirme seçenekleri ve donanım çeşitlerine sahip. Bu kıyafeti tamamlamak için ise ProRace bot ve eldivenler de tercih edilebilir. Bunun yanı sıra yeni Roadster giysisi de kalkık oturma pozisyonunda sportif sürüş stili sevenler için tasarlandı.

Koleksiyonda yer alan Bowler kask, hem ince işçiliği yansıtır hem de üst düzeyde bir konfor sunar ve sınırlı sayıda üretilen Club Spezial deri ceket ile de uyumludur. İşçilik ve yaka kısmına işlenmiş sınırlı üretim numarası gibi detaylar en yüksek standartları karşılar. Yeni sportif RaceFlow ceket ise nefes alabilir file malzemesi sayesinde sıcak günlerde bile mükemmel havalandırma sağlar.

Rider pantolon hem erkekler hem de kadınlar için güçlü rüzgarlar ve zorlu hava koşullarına karşı koyacak işlevsel rahat bir giysi şeklinde, açık havada giyilmek üzere tasarlanmıştır. Son derece kullanışlı ClimaProtect pantolonlar su geçirmez ve yanlardaki uzun fermuarları sayesinde normal pantolonlar üzerine kolaylıkla giyilebilir, işe gidip gelirken motosiklet kullananlar için hayatı kolaylaştırır.

Yeni Flow botlar ise bu pantolonlarla mükemmel bir uyum sağlar. Ekstra hafif kısa konçlu botlar sıcak havalar için mükemmel yol arkadaşıdır. Bu botlar ve Dry sneaker’lar, motosiklet kot pantolonu ve yazlık motosiklet ceketleriyle birlikte rahatlıkla kullanılır.

Koruyucu ürün yelpazesi de 2019’da önemli oranda genişletildi. HighViz giysi, kayışlı koruyucu ve Basic ve Pro kemerlerine ek olarak göğüs ve sırt kısmında plaka bulunan Koruyucu Yelek (The Protector Vest) de bu grupta öne çıkıyor.

Elbette benzersiz stilden de ödün verilmedi. Bu konuda gösterilen özen, deri lifestyle ürünleri ve Motorsport koleksiyonu dahil olmak üzere özellikle “Benzersiz Bavyera Mühendisliği” sloganını temel alan yeni Style koleksiyonuna yansıdı. Koleksiyonda çok beğenilen AirShell, Club Leather ve DownTown ceketlerin yanı sıra yeni renkleriyle Rockster eldivenler de yer alıyor.

Sürücü donanımları hakkında detaylı bilgi almak için Borusan Otomotiv BMW Motorrad Yetkili Satıcıları ile görüşebilirsiniz.

+ Devamını okuyun
spinner