BMW MOTORRAD, BMW MOTORRAD DAYS ETKİNLİĞİ İLE GARMISCH-PARTENKIRCHEN’E GERİ DÖNÜYOR.08.02.2024

“GS Yılı”nda 5-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında Alplerin muhteşem manzarasında gerçekleşecek dünyanın en büyük BMW Motorrad buluşması.

2022 ve 2023 yıllarında Berlin’de düzenlenen iki başarılı BMW Motorrad Days etkinliğinin ardından BMW Motorrad, önceki etkinliklerin efsanevi formatını bu yıl da sürdürecek. Dünyanın en büyük BMW Motorrad buluşması Alplerdeki Garmisch-Partenkirchen’e geri dönüyor. Bu buluşma, BMW Motorrad’ın dünyanın dört bir yanından hayranlarının saf motosiklet kültürü, parti atmosferi ve Alp Dağları’nın nefes kesen manzarasına karşı benzersiz sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarma arzusunu karşılayacağı bir etkinlik olacak.

BMW Motorrad Days, 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden motosiklet tutkunlarının yıllık takviminde öne çıkan ve olmazsa olmaz bir etkinlik olmaya devam ediyor. BMW Motorrad markasına özel dünyanın en büyük buluşması olan bu etkinlik, son iki yıldır BMW motosikletlerinin 50 yılı aşkın bir süredir üretildiği Avrupa’nın kalbinde, Berlin’de düzenlendi. Dünyanın her yerinden BMW Motorrad çalışanlarıyla birlikte Berlin’de gerçekleştirilen BMW Motorrad Days 2023 etkinliği, BMW Motorrad’ın 100. yıl dönümü olması vesilesiyle şirket tarihinde önemli bir döneme damgasını vurdu.

BMW Motorrad, BMW Motorrad Days etkinliği sayesinde dünyanın her yerindeki topluluğuyla kurduğu güçlü duygusal bağı sürdürüyor. Dünyanın en büyük BMW Motorrad buluşması arka arkaya toplam 18 yıl boyunca muhteşem panoramik Alp manzarası eşliğinde Garmisch-Partenkirchen’de gerçekleştirildi.

Ayrıca “GS Yılı” için büyüleyici güzellikteki manzarası, dolambaçlı yolları ve yakınındaki dağ geçitleriyle Garmisch-Partenkirchen’den daha iyi bir etkinlik mekanı düşünülemezdi. Özellikle macera sürüşünün efsanevi ikonuyla birlikte benzersiz motosiklet sürüşleri için ideal bir araziye sahip.

Bu yüzden de BMW Motorrad Days, “GS Yılı”nda bu efsanevi mekana geri dönüyor. BMW Motorrad, 5-7 Temmuz tarihleri arasında üç gün boyunca Hausberg dağının eteğinde yeni ürünler, katılımcılar, gösteriler, test sürüşlerinin yanı sıra geleneksel Bavyera yaşam tarzı ve efsanevi parti atmosferiyle uluslararası topluluğu heyecanlandıracak bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

BMW Motorrad, zaman içerisinde BMW Motorrad Days 2024 etkinliği hakkında ayrıntılı bilgi sunmaya devam edecek.

+ Devamını okuyun
spinner