BERLİN’DEKİ PURE&CRAFTED FESTİVALİ BİR KEZ DAHA BMW MOTORRAD SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

27.04.2022


Dikey parkurdaki muhteşem motosiklet gösterileri ve devasa hoparlörlerin önünde müziğe eşlik edenler... Pure&Crafted Festivali en heyecan verici anlara bir kez daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. BMW Motorrad tarafından ilk kez 2015 yılında Berlin’de düzenlenen festival kapılarını bu yıl ikinci kez Messe Berlin’in Yaz Bahçesinde konuklarına açmaya hazırlanırken BMW Motorrad bir kez daha ana sponsor olarak festivaldeki yerini alıyor. Festival tutkunları 1 Temmuz 2022 tarihinde canlı müzik şöleninin, motosiklet kültürünün ve ‘new heritage’ yaşam tarzının benzersiz bir kombinasyonunu deneyimleyebilecek.

+ Devamını okuyun
Festivalde yer alacağı kesinleşen sanatçılar: Pixies, Nothing But Thieves, Altın Gün ve The Vaccines

Pure&Crafted Festivalinin bu yılki buluşmasında dinleyiciler festivale ana grup olarak katılan bağımsız müziğin efsane ismi Pixies ile duyguları harekete geçiren anlar yaşayacak. 1986 yılından beri müzik dünyasının ayrılmaz bir parçası olan Pixies bu süre içinde güçlü canlı performansından hiçbir şey kaybetmezken pek çok bağımsız sanatçıya da ilham kaynağı oldu. Grup, en ünlü parçaları arasında yer alan “Where Is My Mind” ile kalabalık kitleleri coşturmaya devam ediyor. Festivalde sahne alacak diğer isimler arasında karizmatik solisti Conor Mason ile Nothing But Thieves, güçlü bir Rock stiline sahip Altın Gün ve Londra merkezli The Vaccines yer alırken bu heyecan verici müzikal çeşitliliği tamamlayacak diğer isimlerin önümüzdeki haftalarda duyurulması bekleniyor.

+ Devamını okuyun
Nefes kesici özel yapım motosikletler festivalin “Wheels Area” adı verilen bölümünde ziyaretçileri bekliyor

Gitar ağırlıklı müzik, özel motosikletler ve geleneksel kıyafetler son dönemlerde iyice popüler hale gelmeye başlayan bir dünyanın temsilcileri olarak öne çıkarken ”kendin yap” kültürü el işçiliği ve orijinallik gibi geleneksel değerlere geri dönüşü simgeliyor. Motosikletlerin benzersiz birer makineye dönüştürüldüğü özel yapım motosiklet dünyasının yıldızları en yeni hünerlerini Pure&Crafted Festivalinde sergileyecek. Ayrıca, Kingston Customs, Renard Speedshop ve WalzWerk gibi efsanevi isimlerin yapımcıları festivale bizzat katılacak.

+ Devamını okuyun
“General Store” alanında sakin bir gezinti, Motodrom’da adrenalin patlaması

Yaz Bahçesinin 50’li yılların ihtişamını yaşatan havası, orijinal malzemeleri ve havalı tarzları bir araya getirerek zamansız bir stil yaratan giysiler ve aksesuarlar için mükemmel bir atmosfer sunuyor. “General Store” alanında bir araya gelecek olan Bad & Bold, SA1NT  ve Blundstone gibi markalar ‘heritage’ ruhunu sonuna kadar yaşatırken başta Donald Ganslmeier olmak üzere Motodrom’un dik yüzeylerinde yer çekimine meydan okuyan motosiklet akrobatları her zaman olduğu gibi yine festivalin adrenalin dolu parçasını oluşturacak ve gösterileri ile nabızları hızlandıracak.

+ Devamını okuyun
Çok özel iki etkinlik art arda

Pure&Crafted Festivali, yeni evini Messe Berlin’in Yaz Bahçesinde bulmuş gibi duruyor. Mekanın yapısı uzun bir macera parkuru için mükemmel atmosfere olanak tanıyor. Ana sahne, özel yapım motosiklet sergi alanı ve “General Store” arasında kalan bölümde yer alan sinema, seyyar yiyecek stantları ve küçük müzik sahneleri herkese hitap eden bir eğlence zinciri yaratıyor. Üstelik, Pure&Crafted Festivalinden hemen sonra BMW Motorrad Günleri başlıyor. 2 ve 3 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan bu geleneksel etkinlikte BMW Motorrad dünyasına daha yakından tanık olabilir ve Pure&Crafterd Festivalinin esintilerini hissetmeye devam edebilirsiniz. “General Store” ve “Wheels Area” alanlarının yanı sıra Motodrom da BMW Motorrad Günleri boyunca açık kalmaya devam edecek.

+ Devamını okuyun
Ön satışlar başladı, biletinizi hemen alın

Yalnızca alan açısından değil süre açısından da daha kompakt bir Pure&Crafter Festivali bizi bekliyor. Geçmişte iki güne yayılan festival bu yaz günübirlik olarak düzenleniyor ve yoğunlaştırılan festival programı daha sıkı bir deneyim anlamına geliyor. Canlı müziğin, motosikletlerin ve ‘new heritage’ akımının muhteşem bir birleşimini sunan Pure&Crafted Festivali, klasik bağımsız kültürü kutlarken kendisi de bir klasik olma yolunda ilerliyor.

Bilet ön satışının başladığı Pure&Crafted Festivali için sınırlı sayıdaki indirimli biletleri www.pureandcrafted.com adresinden 30 avro karşılığında satın alabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
spinner