ARNAVUTLUK'TAKİ 2022 GS TROPHY İÇİN ÜSTÜN BOXER GÜCÜ.

27.04.2022

Yalçın kayalıklar, derin vadiler, kabaran nehirler ve nefesleri kesen Akdeniz sahil şeridi 4 - 10 Eylül 2022'de Arnavutluk'ta yapılacak BMW Motorrad Uluslararası GS Trophy'nin zorlu arazisini oluşturuyor. Ülke off-road sevenler için hala keşfedecek çok şey sunuyor ve bu yıl özellikle bu etkinlik için üretilen 126 adet R 1250 GS Trophy Competition tüm dünyadan gelen enduro sürücülerin kullanımına sunuluyor.

+ Devamını okuyun
Üstün itiş ve kuvvetin yanı sıra en zor arazilerde zorlu maceralar için özelleştirilmiş donanım.

2020 yılındaki son Uluslararası GS Trophy'de yarışma motosikleti olarak BMW F 850 GS kullanan BMW Motorrad, bu yıl yarışmaya düz ikiz Boxer motora sahip R 1250 GS Trophy Competition modeliyle geri dönüyor. Bu model, bazen son derece zorlu bir hale gelen ve sıklıkla düşük viteste sürüş gerektiren off-road geçitleri için orijinal, üstün güç üretimi, güçlü tork ve en üst düzeyde çekiş kuvveti sunuyor. R 1250 GS Trophy Competition özel olarak tasarlanan GS Trophy çıkartmalarıyla birlikte iki ton Beyaz/Metalik Mat Gravity Mavi gövde rengine ek olarak yedi günlük yarışmaya özellikle bu mücadele için yapılan bir dizi değişiklikle katılıyor. 2023 model yılında R 1250 GS’in, bu iki tonlu gövde rengiyle sunulması planlanıyor.

Bu yılın BMW Uluslararası GS Trophy Competition Motosikleti diğer özelliklerinin yanı sıra alüminyumdan üretilmiş sağlam bir enduro motor koruyucu, bir far koruyucu, hasara karşı özellikle iyi korunan silindir kafası kapakları ve düşmelere ve düşen taşların neden olabileceği hasarlara karşı koruma altına alınmış TFT ekrana sahip. R 1250 GS Adventure modelinden alınan özellikle sağlam enduro ayak dayamaları ve ayarlanabilir vites değiştirme ve ayak freni kolları motosikletlerin karşılaşacağı zorlu off-road kullanımıyla başa çıkacak nitelikte. Tel jantlara monte edilmiş Metzeler Karoo 4 lastikler zorlu arazide mümkün olan en iyi tutuşu sunmak üzere standart Karoo 3 lastiklerin yerini alıyor. Sports ön cam, rally sele ve Akrapovic arka susturucu yarış motosikletinin sahip olduğu donanımı tamamlıyor.

+ Devamını okuyun
Uzun ve yorucu sürüşle geçen günler sırasında faydalı bir yol arkadaşı olarak Adventure Koleksiyonu Küçük Depo Üstü Çanta.

5 litrelik kapasitesiyle, yeni Adventure Çanta Koleksiyonuna ait küçük depo üstü çanta Uluslararası GS Trophy katılımcılarına her türlü araç gereç ve yol için bir miktar yiyecek ve içecek için kullanışlı bir saklama seçeneği sunuyor. Bağlantı elemanları sayesinde R 1250 GS Trophy Competition üzerinde arka çanta olarak da kullanılabiliyor. Ana bölmede su geçirmez bir iç çanta, su tutmayan ve iki yönlü kilitlenebilir fermuar, fermuarlı bir kapak cebi ve şarj kablosu için çantanın içine açılan kablo girişi Adventure Koleksiyonu Küçük Depo Üstü Çantanın diğer kullanışlı özellikleri arasında yer alıyor.

Bu yıl Arnavutluk'ta gerçekleştirilecek 2022 BMW Motorrad Uluslararası GS Trophy hakkında daha fazla bilgiyi www.gstrophy.com adresinde bulabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
spinner