20. BMW MOTORRAD GÜNLERİ KONUKLARINA KAPILARINI 2 VE 3 TEMMUZ TARİHLERİNDE BERLİN’DE AÇIYOR.

27.04.2022

Dünyanın en büyük BMW Motorrad buluşması ilk kez Almanya’nın başkentinde düzenleniyor.

20. BMW Motorrad Günleri 2 ve 3 Temmuz 2022 tarihlerinde Berlin’de gerçekleştirilecek. Pure&Crafted Festivalinin (1 Temmuz) hemen sonrasında başlayacak olan dünyanın en büyük BMW Motorrad buluşması, uluslararası motosiklet topluluğuna tarihte ilk kez Almanya’nın başkentinde ev sahipliği yapacak.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Günleri için Berlin’in mükemmel bir yer olduğunu söyleyen BMW Motorrad başkanı Markus Schramm sözlerine şöyle devam ediyor: “Zengin bir kültürel deneyimin yanı sıra çok sayıda cazibe noktası ve benzersiz bir yaşam tarzı sunan Almanya’nın uluslararası başkenti, BMW Motorrad Günlerini daha da çeşitli ve çekici kılmak için gereken her şeye sahip.” BMW’nin uluslararası pazarlar için motosiklet üretiminin kalbi 53 yıldır Berlin’deki fabrikada atıyor, bu bakımdan neredeyse tüm BMW motosikletlerinin lastiklerinde Berlin havası taşıdığını söyleyebiliriz. 

+ Devamını okuyun

Yeni ürünlerin, nefes kesici gösterilerin ve test sürüşü olanaklarının yanı sıra etkinlik kapsamında konukları daha pek çok sürpriz bekliyor. Dünyanın dört bir yanındaki motosiklet tutkunları etkinliği çoktan takvimlerine işaretlemiş durumda. ABD, Japonya ve Avustralya gibi uzak ülkelerden gelen ziyaretçiler, spor, touring ve enduro sürücüleri, özel yapım motosiklet hayranları ve motor sporları meraklıları, BMW Motorrad Günlerinde harika hissetmek ve bolca eğlenmek için aradıkları her şeyi bulacaklar. Eski ve yeni motosikletler arasında geçirilecek yoğun bir gündüz programını akşamları canlı müzik takip edecek.

+ Devamını okuyun

Streetbike Stunt Show, Trial Show ve FMX Show gösterileri sürüşün fiziksel sınırlarını sonuna kadar zorlarken kendi alanında dünyanın en eski oluşumu olan Orijinal Motodrom geleneğinin hayata dönüşüne de tanık olacağız. Bu kapsamda, Donald Ganslmeier ve ekibi tarihe mal olmuş motosikletleriyle Motodrom’un dikey parkuru üzerinde nefesleri kesecek. Özel yapım motosiklet hayranları ise aradıkları her şeyi “Wheels Area” alanında bulabilecek.

+ Devamını okuyun

Motosiklet meraklıları, BMW Motorrad Günlerinde tüm ürün yelpazesini kapsayan çok sayıda test sürüşünün yanı sıra Berlin ve Brandenburg’un büyüleyici atmosferini motosikletle keşfe çıkabilecek. Bu kapsamda, konuklar yerel rehberler eşliğinde özel test sürüşlerine ve enduro turlarına katılarak kırsal bölgeleri keşfetme imkanına sahip olacak. Henüz ehliyet almamış hevesli motosiklet meraklılarının da kendilerini bir BMW motosikleti üzerinde deneyebilecekleri etkinlikte enduro “tadım” eğitimleri de sunulacak.

+ Devamını okuyun

Etkinliğin oldukça çekici bir başka bölümünü oluşturan BMW Motorrad fabrika turları kapsamında uluslararası motosiklet üretimine dair içgörüler BMW Motorrad Günlerinin bir parçası olarak ilk kez paylaşılacak.

Kapsamlı fuar ve sergi alanı BMW Motorrad ailesinin tüm çeşitliliğini gözler önüne sererken BMW Motorrad ürün portföyünün yanı sıra konukları bekleyen başka sürprizler de olacak. Etkinlik kapsamında ürünlerini sergileyecek olan yaklaşık 50 firma hem potansiyel müşterilere tavsiyelerde bulunacak hem de yeni fikirler ve inovatif BMW Motorrad aksesuarları sunacak.

+ Devamını okuyun

Elbette küçük yaştaki konuklar da unutulmayacak: Etkinliğin “Kids Area” bölümünde ilgi çekici oyunlar ve özel olarak tasarlanmış Çocuklara Yönelik Motosiklet Kursu sayesinde ailenizin küçük üyeleri de heyecan ve aksiyon dolu bir hafta sonu geçirecek.

+ Devamını okuyun

Pure&Crafted Festivalinden tanıdığımız “General Store” alanı yaşam tarzı sektörünü temsil eden firmaların sergileriyle programa ilk kez dahil edilirken Marshall Live Music Sahnesinin yer alacağı “The House of Machines” barına da ev sahipliği yapacak.

Uzak diyarların hayalini kuranlar sinema etkinliklerinde seyahat günlüklerini izlerken motor sporları meraklıları BMW Motorrad WorldSBK Ekibinin yıldızlarını yakından görebilecek.

+ Devamını okuyun

BMW Motorrad Günleri uzun süredir gelenekselleşmiş bir etkinlik olarak kabul ediliyor ve motosiklet tutkunlarının ajandalarında sürekli olarak kendine yer buluyor. İlk kez 2001 yılında Avusturya’nın Seefeld kasabasında düzenlenen etkinliğe takip eden 18 yıl boyunca Garmisch-Partenkirchen ev sahipliği yaptı. 2020 ve 2021 yıllarında ise etkinlik küresel Koronavirüs pandemisi nedeniyle düzenlenmedi.

+ Devamını okuyun

Geleceğe yönelik marka gelişiminde yeni bir çığır açmak ve BMW Motorrad Günlerine güçlü ve taze bir soluk kazandırmak üzere yeni konseptler geliştirmek amacıyla bu yıl BMW Motorrad Günlerinin Berlin’de düzenlenmesine karar verildi. Berlin aynı zamanda iki tekerlekli modern mobilite konseptleri için ideal bir platform olma özelliğini taşıyor.

BMW Motorrad tarafından ilk kez 2015 yılında Berlin’de düzenlenen Pure&Crafted Festivali bu yıl BMW Motorrad Günlerinin hemen öncesinde, yani 1 Temmuz tarihinde ikinci kez Berlin’deki Yaz Bahçesinde ve elbette yine BMW Motorrad sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Bu kapsamda, festival tutkunları canlı müzik şöleninin, motosiklet kültürünün ve ‘new heritage’ yaşam tarzının çok özel bir kombinasyonunu deneyimleyebilecek.

BMW Motorrad Günleri için bilet ön satışları başlamış durumda. 10 avro karşılığında satın alınabilecek Cumartesi biletleri aynı zamanda 5 avroluk bir yemek kuponu da içeriyor. Pazar biletleri ise 5 avroya satılıyor ve yine 5 avro değerinde bir yemek kuponu ile birlikte sunuluyor. 15 avroya satılan kombine biletler (Cumartesi ve Pazar) her gün için 5 avroluk birer yemek kuponu içeriyor. 15 yaşına kadar olan çocuk ve gençler etkinliklere ücretsiz olarak kabul edilecek (ücretsiz bilet alınması gereklidir). Gösteriler, eğlenceler ve enduro “tadım” eğitimleri gibi sürüş aktiviteleri de dahil olmak üzere programın tamamı için etkinlik alanında ayrıca ücret talep edilmeyecek. Biletleri aşağıdaki bağlantıda yer alan online mağazamızdan satın alabilirsiniz:
https://www.ticket-onlineshop.com/ols/bmw-motorrad-days/de/bmw-tickets/channel/shop/index

Bilet ön satışının başladığı Pure&Crafted Festivali için biletleri www.pureandcrafted.com adresinden 30 avro karşılığında satın alabilirsiniz.

+ Devamını okuyun
spinner