* Tavsiye edilen perakende satış fiyatı Türkiye için özel olarak seçilmiş donanım paketleri içermekte olup bugünkü fiyatı yansıtmaktadır. Borusan Otomotiv donanım içeriğini ve fiyatları değistirme hakkını saklı tutar. Faturalama tarihindeki geçerli fiyat ve vergi oranları geçerlidir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka ve tescil masrafları dahil değildir. Satışa sunulan motosikletler görseldeki motosiklete göre farklılık gösterebilir. 

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

Tüm motosikletler yalnızca yasanın gerektirdiği donanımla birlikte sunulur (ör. reflektörler Euro 4 standardının gereğidir). Bu web sitesinde kullanılan resimler bundan farklı olabilir.

BMW C 650 GT.

ŞEHRİN KARMAŞASI İÇİNDE KENDİNİZDEN EMİN ŞEKİLDE İLERLEYİN.

BMW C 650 GT, BMW Motorrad tarafından sunulan en son ve en özel Maxi Scooter modelidir. Şık ve sade silueti tarz sahibi karakterini öne çıkarır. Gelişmiş kaplama, konforlu sele ve yüksek ön cam, hava koşullarından bağımsız olarak uzun mesafeleri konforlu bir şekilde kat etmenizi sağlar. Ek olarak büyük saklama bölmesi alışveriş torbalarınızı, bagajlarınızı veya iki adede kadar kaskı kolaylıkla yerleştirebilmenizi mümkün kılar. Yenilikçi bir güvenlik özelliği de opsiyonel (SVA) Yan Görüş Asistanıdır. Bu özellikle 80 km/sa’e kadar hızlarda kör noktadan yaklaşan araçlara karşı sizi uyardığından şehir ortamında kullanışlıdır.

C 650 GT’nin tasarımı

Stilinizi seçin.

Tüm iyi şeyler üçlü olarak sunulur C 650 Sport üç cazip renk seçeneğine sahiptir: Yeni Metalik Hockenheim Silver, Metalik Siyah ve Option 719 metalik Sparkling Storm renklerini tamamlar.

  metalik Hockenheim Silver

  Şehrin karmaşası için ideal; yeni metalik Hockenheim Silver renk C 650 GT’nizi özellikle şehir ortamında göz alıcı hale getirir.

  Metalik siyah

  Metalik Siyah renk C 650 GT’nizin şık karakterini öne çıkarır.

  Opt. 719 Metalik Siyah

  Option 719 metalik Sparkling Storm Spezial rengiyle scooter motosikletinize özel bir parlaklık kazandırabilirsiniz.

  Broşürü indirin.

  BMW C 650 GT Ürün Kataloğu
  PDF   |   2.32 MB   |   Türkçe

  Yoldan geçenlerin bakışlarını üzerinde toplar.

  Yeni C 650 GT cazip görünümü ve yeni stop lambalarıyla farklı ve modern bir arka tasarıma sahiptir. Seleye dikilmiş "GT" logosu, parlak orta bölümüyle yeni gidon kaplaması ve öne çıkan krom öğeler gibi detaylar C 650 GT’nin özellikle gelişmiş ve ayrıcalıklı karakterini vurgular. Daha yüksek aynalar daha az titreşim yapar ve arkayı daha iyi görmenizi sağlar.
  + Devamını okuyun

  SIRALI İKİ SİLİNDİRLİ MOTOR

  44
  kW (60 bg), 7.750 dev/dk'da
  180
  km/sa azami hız
  647
  cc kapasite
  4,6
  litre yakıt tüketimi (Dünya Motosiklet Test Ölçümü'ne göre 100 km’de)
  Water-cooled, four-stroke twin-cylinder engine

  Güçlü şekilde üretilmiştir.

  Güçlü şekilde üretilmiştir.

  63 Nm, 44 kW (60 bg) güç üreten ve azami 180 km/sa hıza sahip dinamik ve güçlü su soğutmalı sıralı çift silindirli motor, scooter motosikleti şehir için çevik bir araç, uzun yolculuklar için de güçlü bir yol arkadaşı yapar.

  Yeniden tasarlanan debriyaj ve CVT sayesinde scooter trafik ışıklarında olduğu gibi, artık düşük devirlerde de daha seri şekilde hızlanıyor.

  48 bg (35 kW) düşük güçlü versiyonu 25 yaşın altında AB sürücü belgesi sahiplerinin de C 650 GT’nin keyfini çıkarabilmesini mümkün kılıyor.

  + Devamını okuyun

  Yeni görünüm. Güçlü ses.

  Yeni görünüm. Güçlü ses.

  C 650 GT’de yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmiş yeni bir egzoz sistemi yer alır. Son derece çarpıcı görünümüyle, önceki modeline göre çok daha hafiftir ve daha düşük emisyon ve gürültü değerlerine sahiptir. Ek olarak daha dolu, daha güçlü bir ses sunar.

  + Devamını okuyun

  C 650 GT’nin sesini deneyimleyin

  C 650 GT’nin öne çıkan özellikleri

  Sadeleştirilmiş ön kısım.
  BMW C 650 GT - Sadeleştirilmiş ön kısım | BMW Motorrad Türkiye
  Yeni gidon örtüleri.
  BMW C 650 GT - Yeni gidon örtüleri | BMW Motorrad Türkiye
  Yüksek kalitede gösterge paneli.
  BMW C 650 GT - LCD gösterge paneli | BMW Motorrad Türkiye
  Many attractive details.
  BMW C 650 GT - Detayları | BMW Motorrad Türkiye
  Optimize edilmiş orta dikme.
  BMW C 650 GT - Optimize edilmiş orta dikme | BMW Motorrad Türkiye
  Yeni susturucu
  BMW C 650 GT - Yeni susturucu | BMW Motorrad Türkiye
  Şık arka bölüm.
  BMW C 650 GT - Şık arka bölüm | BMW Motorrad Türkiye
  Geniş saklama alanı.
  BMW C 650 GT - Geniş saklama alanı | BMW Motorrad Türkiye

  Şehir içinde konfor.

  Şehir içinde konfor.

  C 650 GT, BMW Motorrad tarafından sunulan en özel Maxi Scooter modelidir. Elektrikli olarak ayarlanabilen ön camın yanı sıra ısıtmalı elcikler ve sele gibi opsiyonel aksesuarlar sayesinde motosikletinizi daha konforlu şekilde sürebilirsiniz. Scooter aynı zamanda kendi sınıfında en geniş, uzatılmış siluetine göze çarpmayacak şekilde entegre edilmiş bir saklama bölmesine sahiptir.

  + Devamını okuyun
  Yan Görüş Asistanı (SVA).

  Etrafınızda neler olup bittiğine bakın.
  Yenilikçi bir güvenlik özelliği de opsiyonel (SVA) Yan Görüş Asistanı’dır. Bu özellikle 80 km/sa’e kadar hızlarda kör noktadan yaklaşan araçlara karşı sizi uyardığından şehir ortamında kullanışlıdır.

  Standart olarak ABS ve ASC.


  Fren yaparken ve hızlanırken mümkün olan en yüksek güvenlik. ABS’ye (kilitlenme önleyici fren sistemi) ek olarak tam kapsamlı bir ASC (kayma önleme kontrolü) artık C 650 GT’de de standarttır. ASC özellikle yol koşullarının önceden tahmin edilemediği durumlarda, gerektiğinde motor yönetim sistemine aktif olarak müdahalede bulunarak sürücü güvenliğini artırır. Örneğin yağmurlu havada sürerken arka tekerleğin kaymasını önler.

  Yeni yay ve darbe sönümleyici ayarı.

  Yeni ve daha rahat bir ayar.
  C 650 GT’nin şasi ve süspansiyon ayarı tamamen yeniden tasarlandı. Ön çatal yayları ve arka yay bağlantısının yay oranı yüzde 10 düşürüldü. Bu durum araca dengesini azaltmadan daha hassas bir tepki verebilme olanağı kazandırdı.

  Adaptif gündüz farı.

  Otomatik olarak en iyi aydınlatmayı mümkün kılar.
  Gündüz farı çevreye otomatik olarak uyum sağlar. Örneğin bir tünele girerken ve bir tünelden çıkarken otomatik olarak kısa huzmeye geçiş yapar ve çıkışta yeniden gündüz farına döner. Sürücü artık farları manuel olarak ayarlamak zorunda değildir. Bu özellik yola daha fazla konsantre olmasını sağlar.

  Optimize edilmiş orta dikme.

  Daha kolay kaldırma özelliği.
  C 650 GT’yi kaldırmak daha kolaydır. Ana dikmenin kinematik özellikleri yeniden tasarlanmıştır, scooter motosikleti kaldırmak için gereken güç yüzde 30 oranında azaltılmıştır.& ;

  Daha fazla bireysellik

  Özel ekipman ve aksesuarlar.

  Geniş özel donanım yelpazesi ve orijinal BMW Motorrad aksesuarları bu elektro maxi scooter’ı tamamlar.

  Daha fazla bilgi alın

  C 650 GT aksesuarları

  Şehir Ulaşımına uygun diğer modeller

  spinner